Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Evrokup 2021/22.

    Pobacila čitava ekipa,ne znam koga bih posebno izdvojio ali polako sve veće razočarenje za mene Ledej.Lik čim naidje na jaču ekipu nema ga ni u odbrani ni napadu.Igrac "euroligaski" nivo,od njega se očekivalo da povuče ekipu,on izgleda smesno
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Odbio bih nas taj,kao i dres reprezentacije,jedino ako zbog Zeljka dodje i ličnih interesa. Odbijanjem reprezentacije je pokazao svoj karakter...Lično nisam za takve igrače,koje ćeš istrpeti sezonu,dve i na kraju odu bez obeštećenja.Onda sam pre za dovođenje gotovog igraca
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Oduvek sam voleo više jaču odbranu pa u napadu šta uradimo....al me prošla sezona razuverila,bilo je mučno za gledanje što se napada tiče.Tako da glasam za šutere
Top