Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Žoc_kralj

    FK Partizan 2023/24

    Ne pratim previše fudbalsku sekciju, učlanio sam se na forum da bi komentarisao košarku, u fudbal se i slabo razumem. Ali vidim da se proziva Duljaj. Nego, da li vi stvarno očekujete da bi bilo ko drugi nešto uspeo da uradi u ovoj Severnoj Koreji. Pustite cigane da se seru, ne obazirite se na...
  2. Žoc_kralj

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Vrlo čudna izjava. Kaže nije mu se dopalo u Partizanu, proveo dve veoma loše godine, a s druge strane hvali Željka, zahvalan mu je na pomoći. Potrebna je detaljna analiza i tumačenje šta je zapravo hteo reći...
  3. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako možda nekome bude lakše, nama ni pobeda protiv ciganijakosa ne bi bila dovoljna, jer po svemu sudeći, raspali Virtus će izgubiti i u sledećem kolu, i u krugu od tri ekipe sa 17-17 mi bi ionako ispali zbog dva poraza od raspalog Virtusa.
  4. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zamisli kakvo bi to proseravanje bilo svih medija, ćoravog, pa i glavnog pedera na TV, da je zvezda pomogla Partizanu. Mislim da to ne bih hteo da doživim, bolje da ne prođemo u 10 nego to da se desi. :sick:
  5. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kakva divna atmosfera na kraju. Švabe udaranjem daju ritam, a naši pevaju "da volim crno-bele" :D
  6. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad se uporede ova i prošla sezona, jedina statistička kategorija u kojoj smo drastično lošiji u odnosu na prošlu sezonu jesu izgubljene lopte. Sve ostalo slično. I ove i prošle smo bili među ekipama sa najmanje asistencija, sa najmanje skokova i najmanje šutnutih trojki. Da li su samo te...
  7. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Teška patnja će biti gledati Partizan do kraja sezone. Kada pomislim šta nas čeka i šta na osnovu onoga što sam do sada video mogu da očekujem. Ali jednostavno ne mogu da odolim da ne gledam i ne nerviram se svaki put. Ne mogu da propustim nijednu utakmicu. To je nešto poput zavisnosti, ona...
  8. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jam Madar pogotovo. Na stranu to što je uradio klubu, ali on je prošle sezone često u kritičnim trenucima preuzimao odgovornost, a pritom vrlo često bio uspešan. Lesor teško, poznat kao igrač koji je promašenim zicerom odveo Budućnost u Evroligu, on nikad nije bio klač igrač, ali jeste veliki...
  9. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo sad Kukoč lepo objašnjava, niko od igrača ne preuzima inicijativu, svi se povlače ka centru i onda nas i protivnik lakše odbrani. Jednostavno je, promašena selekcija. Loš mentalni sklop, plašljivi igrači. Ali to je teško predvideti kad praviš selekciju. A može i splet nesrećnih okolnosti da...
  10. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa nije Panter kriv što se cela napadačka strategija u poslednjim minutima svodi na njega. Ne siluje on namerno, Željko poziva takve akcije. Sad ili je on lud ili vidi da nema druge pouzdanije igrače i/ili pouzdanije akcije.
  11. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Neću da krivim nikoga. Željka volim ko brata rođenog. Ma volim ga najviše na svetu. Ali možda smo mi nerealni, možda previše očekujemo od njega. Niti je on čudotvorac, a i košarka se dosta promenila od vremena kada je on dominirao. Osim toga, ne pogodi se uvek da sklopiš ekipu igrača koji...
  12. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šteta, da nije bilo drastičnog pada koncentracije krajem treće četvrtine, mogla je ovo biti neizvesna utakmica.
  13. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Što se Aleksa pozdravlja toj ljigi? Po njemu treba samo pljuvati, ne zavrednjuje drugačiju pažnju.
  14. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Smrdi mi da će se u Bolonji vaditi karta za četvrtfinale i reprizu protiv lažnog kralja uz priliku za osvetu.
  15. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uvek zaboravim da napišem, ali setih se sad iz utakmice u utakmicu mi nije jasno zašto poslednje napade (sa malo vremena do kraja), završavamo uvek tako što jedan igrač krene u dribling i onda iz driblinga iz preteške pozicije šutne neku trojku? Zar nije smislenije da se pomoćni igrači...
  16. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hvala bogu više. Najvažnije što treba da se promeni kod nas da igrači shvate da i pored toga što imaju prednost na kraju ne treba da staju nego baš tad treba da nagaze jače nego ikad, da dokusure protivnika, da se ne plaše. Očigledno nemamo igrače koji mogu rutinski privesti utakmicu kraju.
  17. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da je drugi trener mi ne bi bili u evroligi. To je realnost.
  18. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sledeće nedelje stvari će biti jasnije. Pobedimo li obe, garantujem bićemo u prvih 10. Izgubimo jednu, to je to što se tiče ove sezone. Što bi rekao dr Konj, sledeća nedelja je ključna.
  19. Žoc_kralj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Što lepo ne kažeš glupi igrači? Budale, tupadžije. Kaži ko čovek.
Top