Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. mapmaker

    FK Partizan 2023/24

    Значи, не памтим, кад сам гледао занимљивију и напетију утакмицу у нашем првенству. Свака част голманима, нарочито нашем. Уопште ме не би изненадило да Пазарци укаче место за Европу идуће године.
  2. mapmaker

    FK Partizan 2023/24

    Jbga šta znam, u ovom narodu slomljena noga mož se tumači na razne načine. Đinđić onomad najebo, Tvorzan progledo. Zajebano to.
  3. mapmaker

    Uprava i marketing

    To je ista procedura kao i u ovoj usranoj zemlji. Skupština donese Zakone po kojima se omogućava delovanje i ostvarivanje interesa onih koji tu odluku i donose. Pravda važi samo za onog ko pravdu deli. I tako, umesto da mi pronađemo rupu u njihovim aktima, oni su uspeli da upropasti i...
  4. mapmaker

    Партизан 1:1 Ница, играч утакмице

    Glas za brata Dijabata
  5. mapmaker

    Uprava i marketing

    Smara sve ovo, pa reko ajd da i ja malo dodam. Ja sam jebena generacija X, 71. Okasnio da budem deo "Kaznene ekspedicije", što mi je uvek bilo teško da priznam, ali počeci su mi ipak bili uz 4:0 protiv QPRa i Mancea, Šajbera, osvajanja Kupa posle 32 godine 6:1 protiv Veleža 1989, raspad i sve...
  6. mapmaker

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Ovoj upravi niko nije potreban osim žvalavog gospodara koji ih mazi i pazi.
  7. mapmaker

    FK Partizan 2022/23.

    Mening je očigledno propala investicija ali Rikardo ne. Lično Rikardu ništa ne zameram. Do sad je svima jasno da on nije čovek za derbi, da li mu nešto ne leži ili ga dobro odrade, nebitno. Samo nek on odrađuje posao protiv ostalih mučenika i ciganskih filijala u ovoj, ne znam više ni kako se...
  8. mapmaker

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Cenim da takvim igračima više bira menadžer nego oni sami. Pazi, nije slobodan igrač, nije povratnik, nije provereni Grobar, nije mlad da bude bonus. Za ovu nakaradnu upravu to je dosta. Što će reći nije za DŽ. Uz to, nije neophodan, nije u formi, nije sigurno da će u dovoljnoj meri ičemu...
  9. mapmaker

    Партизан 1:1 ц. звезда, играч утакмице

    Bez starca nema udarca. Natho.
  10. mapmaker

    FK Partizan 2022/23.

    Što a smo mi Bogu zgrešili da se ovako mučimo. Svaka čast Nathu, ostali dal umorni dal ko zna šta ali matori se bori ko lav. Traore za prvu utakmicu solidan.
  11. mapmaker

    Раднички 1923 0:1 Партизан, играч утакмице

    Natho, a važno je da Traore deluje da ima mesta u ovom timu. Ostali nedovoljno osim rezervi koji osim Baždarevog šuta i nisu stigli da nešto pokažu
  12. mapmaker

    Liga Konferencija 2022/23

    Mislim da ćemo biti najveća želja iz prvog šešira, bukvalno svima.
  13. mapmaker

    Liga Konferencija 2022/23

    Gledam sad malo ostale rezultate i potencijalne protivnike. Znači šiptari s kosova imaju svog predstavnika u grupnoj fazi neki Balkan. Ako nema dirigovanog izvlačenja, ne bi me čudilo da nam se baš oni utrpaju u grupu.
  14. mapmaker

    Liga Konferencija 2022/23

    Nikad nismo lošijom igrom ušli u neko grupno takmičenje i sreća je samo što ovaj sistem omogućava nastavak i ako ispadneš iz višeg ranga. Kažu veliki klubovi pobeđuju i kad loše igraju, iz te definicije ispada da smo mi jedan od najvećih klubova na svetu.
  15. mapmaker

    Liga Konferencija 2022/23

    Ovo je blago rečeno strašno. Mi ne da nemamo odbranu, nego to odavno nije bilo ovako.
  16. mapmaker

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Rikardu pod hitno naš pasoš, obzirom da je odustao od svoje reprezentacije Zelenortska ostrva samo da poguraju i presaberu koliko dugo je u Srbiji.
  17. mapmaker

    Liga Konferencija 2022/23

    Ta priča sa golmanima je uvek bila čudna kod nas. Zadnjih desetak godina Stojke je bio nezamenljiv, svi ostali su samo epizode, ne uspeva nam ni da angažujemo niti iškolijemo nekog pouzdanog, svaki ima neku manu koja nas košta. Da li uopšte ima pomena bilo kojeg golmana koga bi mogli da vidimo...
  18. mapmaker

    Партизан 4:1 Хамрун Спартанс, играч утакмице

    Dijabate, jedini na terenu koji hoće i može.
  19. mapmaker

    Liga Konferencija 2022/23

    Ma treba im objasniti da je to isto kao i psovanje oca kod nas, pravi narodni običaj. Pa nek čitaju Nušića bre ako im nije jasno. I to je naš peder a ne neki tamo strani, pa da se oni uzbuđuju zbog toga.
  20. mapmaker

    FK Partizan 2022/23.

    Posle ove današnje utakmice, a u kontekstu proteklih mesec dana, mogu da kažem samo da je Hičkok previše naivan za ovaj Partizan i napetost koju stvara. Idemo dalje. Uprava napolje.
Top