Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Naravno da postoji bolja opcija od Duljaja, ako pričamo o trenerskim kompetencijama. Očigledno svaki trener u ligi, jer su ga svi nadigrali sa mnogo slabijim sastavima. Da ne idemo dalje od naše lige. Ne znam tačno u dinar koliko je koštala Savina ekipa, ali ova sigurno nije jeftinija...
  2. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam dokle će moderacija da trpi ljude kao što su: Zalosna Sova, dusan.petrovic i Direktor_Grobar koji vređaju članove na ličnoj osnovi? Nemate pojma koliko ja mogu da vređam, ali mi kućno vaspitanje to ne dozvoljava, jer ja sam momak iz kuće koja je imala WC unutra, a ne napolju. I dokle će...
  3. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam što je uprava bilo kakva tema, kad ništa ne radite da ih oterate? Ne provociram, samo pitam.
  4. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Šta pričate vi, znate li koliko košta ova ekipa? Kakvi crni maksimum igrača? Problem je glavni trener i kondicioni. Nadigrao nas je svako iz play out-a.
  5. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Duljaj je najgori trener u istoriji srpske lige fudbala. Pitanje je dana kad će nas neko teže natamburati.
  6. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Saldanja će navodno biti spreman za derbi.
  7. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Možete hvaliti Baždara 15 dana po ceo dan, ali će ostati igrač koji nema kvalitet za Partizan. Prvi špic svakog tima u ligi je bolji napadač od njega.
  8. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Ajmo 20.aprila opet u rupu, još više da nas bude!
  9. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Kaže jedan omraženi lik da su utakmice Partizana postale religijsko iskustvo. Bez obzira, Partizan nastavljaju da nadigravaju klubovi koji su kao recimo Voždovac nemaju pobedu u prolećnom delu, samo 2 remija.
  10. Nikola_G

    KK Partizan - uprava i marketing

    To je kopija. A veličine su kineske, nemojte se zajebat da uzmete recimo L. Nije L kinez isti ko L jugosloven (hehe).
  11. Nikola_G

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ako su lagali mene i ja lažem vas. Ugovor sigurno neće biti na 2 sezone.
  12. Nikola_G

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Moj vam je savet da Tulji nikad ne verujete.
  13. Nikola_G

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ok, imamo 4 verzije ugovora: 1. 4 godine 2. 2+2 godine 3. 2 godine 4. 3+2 godine
  14. Nikola_G

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Najveća pobeda ove sezone.
  15. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Mogu, ja kao navijač sam žrtva takvih kombinacija i manipulacija. Dečko nema nijedan kvalitet da igra fubal i bude u Partizanu. Nema ni ponašnje, al što je glavno nema igru. Ništa ne zna, baš ništa. 20 godina ima, to već pokazuje da će za par godina biti ili penzionisan ili će igrati u zonskoj ligi.
  16. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Teško je napisati bilo šta pozitivno. Partizan je trenutno u rangu sa Surdulicom i Javorom. Dakle teški donji dom naše lige. Igor Duljaj nije napredovao ni 5% kao tremer od kad je došao, ne postoji nikakav koncept, nikakav sistem, sa ovako skupim igračima. TSC nema skupljeg igrača od 300k...
  17. Nikola_G

    FK Partizan 2023/24

    Sutra nam gostuje nesuđena legenda našeg kluba, vlažni san na poziciji trenera Partizana nekih od nas. Biće i lepo vreme.
  18. Nikola_G

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @BaX Ja pička, ti hrabar i jak, a Partizan opet izgubio. Tako je, ja bih voleo da smo na njihovom mestu. Evo stojeći aplaudiram. Rekoh ti, nemoj ti ništa da shvataš, niti da zaključuješ nešto što ne piše. Ima i ona mute opcija ili kako se zove ovde. Ja koristim. Vrlo sam konkretan, ne pišem u...
  19. Nikola_G

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šta se ti baviš psihom drugih ljudi? Kad vidim tebe i ko je lajkovao tvoj post, znam da mi je psiha i dalje iznad vode. Mene frustriraju ljudi sa neosnovanim optimizmom, pa ne idem po forumu i citiram vas i jedem govna. Tu je razlika. A vi tu glumite optimističku miliciju? Da nije uveden...
  20. Nikola_G

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nadam se da će u Berlinu da se završi ova smrdljiva sezona. Zoran Savić je zaslužio da od sutra bude na birou rada.
Top