Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dr. Strange

    Kup Radivoj Korać 2024

    "Preuzeo sam odgovornost, to sam rekao igracima. Neki moji limiti su prosli, u smislu da ja ne mogu da uticem na njih. I da mislim da cu da razmislim sta cemo i kako cemo dalje. Kada ekipa reaguje u najvaznijim trenucima utakmice na nacin na koji reaguje, pricam o odlukama i kontroli...
  2. Dr. Strange

    Kup Radivoj Korać 2024

    Pa dobro vi svi sto ga branite, jel' gledate ovu konferenciju sad? Jel' taj Panter vredan da Zeljko bude u ovoj situaciji? Na koga to misli Zeljko na ovoj konferenciji, kad kaze da ne moze da utice na igrace? Jel' treba zbog tog "kapitena" da razmisljam dal' ce Zeljko da bude trener i dalje...
  3. Dr. Strange

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ma koju proslu sezonu - igrao je 3 meseca dobro i na kraju sve usrao protiv Reala. U prvoj sezoni nas je kanalio, nije pravio faul protiv Burse, kanalio nas pola prosle sezone dok ga Zeljko nije premestio na klupu pa se malo sabrao i odigrao ta 3 meseca, i evo opet nas kanali ove sezone. Ali...
  4. Dr. Strange

    Kup Radivoj Korać 2024

    Najiskrenije jedva cekam da Panter ode iz Partizana vec 3 sezone. Nego ajde kao imao je neke dobre momente, kad ubacuje ves masinu, pa ga ponekad istrpi covek. To je jedan egomanijak prepotentni i bezobrazni, koji igra samo svoju igru, a kvalitetom u realnosti nije prva postava nijedne od top 8...
  5. Dr. Strange

    FK Partizan 2023/24

    Ma dobro je ovo. Nije lako dobijati ni na kvalitet igraca (KK Partizan)
  6. Dr. Strange

    FK Partizan 2023/24

    Sve i da ne uzmemo titulu zbog kurvinog namestanja, kapa dole Dukiju za prelazni rok i sve sto je uradio. Goh i Kastiljo su preozbiljna prica. Dovedes Saldanju, Goha, Severinu, ovog novog stopera, i za 2-3 sezone nemas vise dug. Prosto bi bilo da nema lopova.
  7. Dr. Strange

    Kup Radivoj Korać 2024

    Na prethodne 2 utakmice se video mozda i highlight sezone, prvo kad Kaminski poleti 2 metra u prazno na fintu suta igraca HERCEGOVCA IZ GAJDOBRE, a i juce kad Dozier baci lob pas Balsi i promasi ga 2 metra. Mogu da razumem da neko u fudbalu ima los pas, i nema osecaj, ali bre druze ruke...
  8. Dr. Strange

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nismo smeli da propustimo Gosa, a sigurno je bio dostupan. Ako su se vec trazili inteligentni igraci, koji prepoznaju situacije itd...
  9. Dr. Strange

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Slazem se delimicno, ako je ko znao da napravi igraca onda je to Dule, ali nije bas ista situacija. Mnogo je vise talenta u EL danas, skoro svaka ekipa ima par NBA igraca, atleticizam je u svim sportovima na mnogo visem nivou, pa je i teze dominirati. Lesor je dosao iz Evrokupa, osim sezone kod...
  10. Dr. Strange

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    2009. Kad je imao onu cuvenu konferenciju - " everyone will joke with us in top 16" , pa je kasnije osvojio EL. U Feneru je imao sezona u kojima su igrali bas lose sve do poslednje 1/4 sezone. Doktorirao je tempiranje forme. Ali mislio sam vise figurativno - jer sam video dovoljno kako su...
  11. Dr. Strange

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da nismo jajarili sa dvomesecnim ugovorom bivsem NBA starteru Ferrelu, dobili bi bas to sto nam je trebalo. Ponudili coveku koji je dokazan igrac, uz to dokazan i protiv nas -ugovor na 2 meseca. Ne bih ni ja dosao na njegovom mestu. Za smita je vilbekin.
  12. Dr. Strange

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa kako i da ne dodje do zasicenja kod Zeka koji vec trecu sezonu igra 35 minuta u proseku. Ove sezone igra i Naneli, jer Ponitka i Smajli ne znaju gde udaraju. Da su ljudi rekli imamo prosecan budzet, boricemo se pa da vidimo, niko rec ne bi rekao, kao sto je prosle sezone bio top8 cilj i...
  13. Dr. Strange

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ima i vise nego dovoljno vremena da se kockice sloze, i prosle godine smo igrali lose na kupu koraca. Pitanje je koliki je potencijal ove ekipe, jer realno je bilo vise talenta u prethodnoj, ali je roster bio kraci. Protiv svake ekipe osim Reala, imamo realne sanse za prolaz na F4 u 5 utakmica...
  14. Dr. Strange

    FK Partizan 2021/22.

    U evo, isplivavaju polako ovi Stanojevi svedoci sa pricom, Vucic je kriv, kriva je uprava, nema pojacanja, nebitan je Stanojevic i te fore. I onda jedva cekam da cigani namerno kiksnu protiv vose u kupu, da uzmemo kup, da se ti isti sa pamcenjem zlatne ribice raspisu kako treba da ostane jer...
  15. Dr. Strange

    FK Partizan 2021/22.

    @Matke22 Ko im je cinio klupu, igrali su 2 sezone za redom ligu sampiona, sa boljim trenerom nego sad a Savo ih je maltretirao bez suta u gol u pet utakmica. Uzeo im kup sa prejadnom ekipom. Cak je i batica pokazao Partizanstinu u onom derbiju kad su svirali ono sranje od gola.
  16. Dr. Strange

    FK Partizan 2021/22.

    Ljudi o kom treneru pricate? Da imamo bilo kakvu dozvolu da vratimo klub na noge, vratili bi ga za godinu dana. Doveli bi Sava za sportskog direktora, Veljka Paunovica za trenera, i Stojanovica kao kondicionog. Prodali bi sve sto moze da se proda, doveli prospekte slicne Sadiku i Asanu, odigrali...
  17. Dr. Strange

    Liga konferencija 2021/22.

    Pisite nam malo kako Stanoje izvlaci maksimum iz ekipe i kako bi rutinirao Sava u dvomecu.
  18. Dr. Strange

    Liga konferencija 2021/22.

    Kaze Vujaca- mali pad koncentracije
  19. Dr. Strange

    FK Partizan 2021/22.

    @Tomic11 I meni brate. Jos od starta mi je tako izgledalo, plus se ovaj svinjac javio bas sad pred derbi da ubaci kosku oko toga. I ova njihova koreografija, ako sam je dobro razumeo - dizu se iz mrtvih satro. Tacno cemo biti prvi do izbora, i posle ce ovaj kvazi trener da izgubi odlucujuci...
  20. Dr. Strange

    FK Partizan 2021/22.

    Sto opet znaci da je jedini pravi put Partizana u ovim vremenima upravo taj kojim je Savo isao. Posere im se na svaku titulu, pravi igrace i mocno igra u Evropi.
Top