Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. kon šoneri

    Liga Konferencija 2022/23

    Gordan Petric se nevjerovatnom brzinom priblizava zeki jojicu
  2. kon šoneri

    Liga Konferencija 2022/23

    Najnize smo pali
  3. kon šoneri

    FK Partizan 2022/23.

    Jesi li ozbiljan?
  4. kon šoneri

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Lafo se sada dovode pojacanja,posto smo zlatna sredina u ligi i ispali od ribara u ligi evrope.E moji grobari nikada mi necemo doci pameti.Vepar i gebels se sprdaju sa nama,a mi raspredamo o pojacanjima.Za sta pojacanjima,za borbu za drugo mjesto i da nas na derbiju ne dobiju 5 0,nego 2-0.
  5. kon šoneri

    FK Partizan 2022/23.

    Ne znam sto si nervozan,to je moje misljenje.Svako ko dodje da trenira Partizan pod ovom upravom je njihov saucesnik.I to je to,jer svako zna gdje dolazi,ako su prolazili prije ovi treneri,sto bi on bio izuzetak.
  6. kon šoneri

    FK Partizan 2022/23.

    Veze ti nemas,svako ko saradjuje sa okupatorima Partizana je kolaboracionista.
  7. kon šoneri

    FK Partizan 2022/23.

    Savo je razumno odlucio,nova ljiga je Gordan,iako mi se nije cinio takav
  8. kon šoneri

    FK Partizan 2022/23.

    Marko Nikolic je otisao posle osvojene titule,kada je vidio sa kim ima posla.To je bilo pre 4 godine,covjek nije htio da uvra kvalifikacije za LS,pobjegao je glavom bez obzira.Morate poznavat sutuaciju da bi diskutovali
  9. kon šoneri

    FK Partizan 2022/23.

    Savo ako dodje,on je za mene isto kao Stanojevic i Stolica,saucesnik Vazure i Vucelica(Vučića) u gasenju Partizana. Izgubice svako postovanje i bice zapamcen kao takav.Stanojevic i Stolica su se popisali po debi i bice upamceni da su sluzili unistiteljima Partizana,nadam se da to nece uraditi i...
  10. kon šoneri

    Uprava i marketing

    Šmrkavac je kao otisao,pisaju po nama.Grobari uozbiljite se,ovi ako ostanu joa mjesec,mi ni kup srbije necemo igrati.
  11. kon šoneri

    FK Partizan 2022/23.

    Ne uzbudjujte se,svaka druga ce biti ovakva,Stolica sluzi okupatorima Partizana. Cihansko pseto Sivić pisa po nama.
  12. kon šoneri

    KK Partizan - transferi

    Nadam se da nije istina za Papapetrua,precjenjen igrac,sve se na njega islo u Panatinaikosu,on nabije statistiku,oni izgube. Za te pare se mogao dovesti mnogo bopji timski igrac.
  13. kon šoneri

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Kao da je bitno ko ce doci,mi ne mozemo uzeti titulu jos bar 4 godine. Stolica ne bi bio trener da je iko ozbiljan htio. Pojacacemo se malo cisto da budemo koliko toliko u igri, 5,6 bodova ispod cerge,da bude kao malo uzbudljivo i to je to. Ne znam sta se narod lozi,kada nismo uzeli proslo...
  14. kon šoneri

    FK Partizan 2021/22.

    Ja ne znam sto se ljudi uzbudjuju,mi da nam je trener Gvardiola ne mozemo(smemo) titulu uzeti.Mi sko okupirani klub,dok se ne skupi 20000 ljudi i otera govna iz uprave i postave neucenjeni sposobni ljudi,mi cemo biti ikebana za lecenje kompleksa sizofrenicarima iz sekte.
  15. kon šoneri

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Nama u uvoj sezoni je falio igrac tipa Lucica,podjednako dobar na obe strane terena,da poveze ekipu i uzeli bi sve trofeje.Ovako ce nas zgadija dobiti vjerovatno na domaci teren.
  16. kon šoneri

    FK Partizan 2021/22.

    Strucnjak cuva iks,misli izgubice oni jednu.Natko ulazi u 86 minuti,kao da igraju u prvoj cavi i iniesta.Da je napao bar,pa sta bude bude,sramoto jedna.
  17. kon šoneri

    FK Partizan 2021/22.

    Kao sto sam i govorio,Stanoje se kasno setio,kada je izgubio sve sanse.Moj Stanoje znao si u sta ulazis,po meni nista manju krivicu nemas od GROBARA Partizana(VVI)
  18. kon šoneri

    Liga konferencija 2021/22.

    Jesmo crni i nesrecni!Mi nemamo golmana,nemamo odbranu,nemamo sredinu,nemamo rezervnog spica,nemamo trenera,nemamo upravu-imamo govna izdajnicka.Mi smo okupirani klub.Neka nam je bog u pomoci
  19. kon šoneri

    FK Partizan 2021/22.

    Nema vecih govana i izdajnika od onih sto im je Partizan dao sve.Sa Vazurom i Vucelicem znamo na cemu smo i da ne zele nista dobro Partizanu,ali ovi kao Ilijev su najveca sramota Partizana.Covjek mrtav hladan izjavi kako imamo kvalitet,samo nam fali broj da popunimo,znaci igraci tipa Lola...
  20. kon šoneri

    Evrokup 2021/22.

    Bice ovo dobro.Panter se tek vratio iz povrede,lesor ce poceti igrati.Platili smo danak neiskustvu i mekalumu koji je vanserijski igrac,cesto potcijenjen.On moze jos igrati u top klubovima evrolige.
Top