Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. markic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Гробари, љуби вас брат и честита велику победу! Јуче ми је био рођендан, а пре 15 минта пре текме сам и добио најлепши рођендански поклон - сина! :) А онда још и победа....па ја не знам како да опишем, не могу да опишем....капирам да је све јасно, немам речи тренутно.
  2. markic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Мени се лично баш допада КК радња. Мала је, лепо сређена. Мислим да је можда проблем што се разграбило. Пред Нову годину је баш био хаос. Мени је дошла сестра из Немачке, па ја отишао њеним клинцима да купим мајице пред Нову годину...и то је било на дан текме са Бајерном. Буквално се чекало у...
  3. markic

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Оће курац
  4. markic

    ANKETA | Sezonske FK Partizan

    @Стојанче Ристевски Поздрављам твоју логику. Има ми смисла, и идеја је скроз у реду. Можда сам и ја могао тако да урадим...можда будем тако радио догодине, ако не одлучим да се вратим. Него, не јављам се због тога поново, већ хоћу само да разјасним да ни мени није намера да објашњавам...
  5. markic

    ANKETA | Sezonske FK Partizan

    Немам сезонску и не идем на утакмице. У последњих 20 година нисам имао сезонску само кад је био бојкот. Ишао сам на све утакмице на ЈНА. Организвао сам своје време тако да на утакмицу увек могу да одем. Дешавало се можда да некад нешто баш не могу да уклопим, али то је било макс једна или две...
  6. markic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Не треба нас да дотиче то што се Грци жале. Ако су они дебили не морамо бити и ми. Нека и јесте по правилу да пустимо неке играче, а неке не, али свакако није лепо и није спортски. Спортскије би било да смо пустили и Папапетруа, па пробали да тражимо одлагање, јер немамо играче. На страну што...
  7. markic

    Liga Konferencija 2022/23

    Извињавам се што касно стижем на ову "журку", посебно што ми се некако чини да је у погрешној теми. Читао сам ову дискусију и пре неколико дана, него никако да се наканим да нешто кажем на ову тему. Тебе сам цитирао зато што се у принципу слажем са твојим уписима, штавише, тај твој резон је...
  8. markic

    Uprava i marketing

    Али најјачи део овог интервјуа: Mijailović je prokomentarisao i prijave koje su najavljene, između ostalog i protiv čelnih ljudi APR-a. - Gebels je za vreme Drugog svetskog rata imao važnu ulogu jer je 100 puta ponaljao jednu istu laž, dvodio javnost u zabludu, a to funkcioniše i danas u...
  9. markic

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Их, ал си романтичан....није то та сцена.
  10. markic

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

    Због резигнираности из различитих разлога, а у вези са Фудбалским клубом, решио сам да само овлаш пратим прелазни рок...оно, тек толико да испратим ко је дошао, ко отишао и то је то. И нисам уопште ни улазио на тему пар дана, кад ми се данас нешто учини да се заређало неколико нових...
  11. markic

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Алиби појачања, сви до једног. Који ће нам курац сад...а и да су их довели на време, опет би били алиби појачања....једино повратак Свете Марковића би имао некаквог смисла због овог курчевог правила о бонус играчима.
  12. markic

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Не знам где је, али сигуран сам да пегла фудбал ко цар. Да га доведемо и фали још само Окоча за Свето Тројство Богова фудбала....ал добро, имамо Суму, он је Окоча у покушају, послужиће.
  13. markic

    FK Partizan 2019/20

    Тако је, и не само да може да се купи, него има још гомила карата. Ја сам сад купио два сектора 5 и тамо кад треба да кликнеш која седишта купујеш види се да је доступно сигурно још 90% сектора 5. То је бочни исток, ближе југу.
  14. markic

    KK Partizan 2019/2020

    Дај да се ми докопамо те Евролиге, па ћемо да пијемо и бензин, уопште није проблем, само да ради
  15. markic

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Више на то што добар део хале пева са њима... знам, не певају сви. Али нека, није ово за мене...ствар избора
  16. markic

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ја сам изашао и отишао кући. Не желим да будем део овога. Да се разумемо, желим победу...чујем да нам добро иде
  17. markic

    KK Partizan 2019/2020

    Није деловало као да има пет хиљада. Мислим да је против Цибоне био неки податак да је било око пет хиљада људи, а јуче је било значајно мање. Ја некако обично кад се приближавам Арени унапред видим како ће бити, јер обично стижем мало пре текме, пар пута сам и закаснио мало. И онда кад долазим...
  18. markic

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Желео бих само да поздравим продужетак уговора Суми, иако сам на почетку ове теме рекао да мислим да би било боље да га продамо на зиму. У случају да и даље имамо намеру да га продамо, ово ће нам омогућити да тражимо већу цену за откуп уговора, али чак и ако Саво намерава да га задржи, овај...
  19. markic

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ја, као поштовалац лика и дела Сејдубе Суме, мислим да би га требало продати. Атрактиван је, доста голова је дао, имао је и асистенције ове године, али нестабилан и потенцијална мина. Мишљења сам да треба градити тим око наших младих играча, плус Натхо и Садик...ту је и Маркец који је у најбољим...
  20. markic

    KK Partizan 2019/2020

    Не знам да ли је нека камера снимила Новицин поглед који је упутио циганском дебилу после тога. Било је у фазону "е, мој идиоте"....малтене сажаљиво. Поглед прати овај моменат кад му враћа лопту да изведе. Јеби
Top