Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam ja izarbao nego se nadovezao na nekoga ko ga je spomenuo. I ne ljutim se. Pa i ja napusavam ako cemo tako.
  2. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam da li se uklapa, samo vidim da prvih pet ekipa u EL ima bar po dva odlicna pleja kojima se ne desava toliki broj glupisti kao nama kada treba sigurno da prevedemo loptu i rutinski odigramo zavrsnice..
  3. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Raspitaj se koliko igraca nikada nije osvojilo EL...
  4. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo,to je taj odgovor.
  5. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako malo razmislis shvatices da je mozda razlog taj sto u ekipi imas 12 igraca. A ako pazljivije citas videces da ja nisam govorio o Teu nego o igracu njegovog profila, Tea je neko spomenuo pre mene.
  6. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Napisao sam igrac njegovog profila. Inace, on je osvojio EL, nije igrao samo za dva kluba koja si pomenuo.
  7. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma ne fali plej nikako. To što imamo najmanje aistencija u ligi i što se pogubimo u prevodjenju lopte kad god protivnik odigra presing je zato sto Tristan otisao u NBA. E da je nama igrac profila Teo bili bi lagano medju prvih šest. Jako prosto shvatiti. Zato smo i gubili tesnom razlikom...
  8. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E skoro svi od tih 5-6 poraza su dosli jer kada je bilo gusto nije imao ko sigurno da prevede loptu, gubili smo lopte ko pocetnici...ispustali velike prednosti jer nije imai ko da stane na loptu i odigra pametno kao sto bi to uradio neki iskusan plej. A ako ce nam jedina uteha biti to sto smo...
  9. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad imas najmanje asistencija od svih timova i nemas ni jednog pravog plejmejkera dok ostale ekipe imaju bar po dva onda tesko da mozes da uradis nesto ozbiljnije.
  10. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma šta će nam plej...
  11. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve se slazem. Nije slucajno kada po ko zna koji put odigras lose zavrsinicu.
  12. Falcone

    Kup Radivoj Korać 2024

    Nesto ozbiljno ne štima u svlacionici, vidi se da je trenutno atmosfera u ekipi daleko od atmosfere iz prošle sezone. I ne znam sta se čeka da se Željku ponudi novi ugovor...
  13. Falcone

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ovo stvarno postaje sramotno.
  14. Falcone

    Kup Radivoj Korać 2024

    Brez obzira sto ćemo igrati tri utakmice u tri dana, Hercegovac i Vojvodina su utakmice za zagrevanje za finale u subotu. A u subotu :picka-ciganska:
  15. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Veceras 13 asistencija, Mekintajer sam protiv Asvela 20 asistencija. Eto...
  16. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako posle 25 odigranih kola Partizan ima ukupno najmanje skokova od svih ekipa u EL (poslednji po broju ofanzivnih i 16. po broju skokova u odbrani) i najmanje asistencija onda ne moras da bude preveliki strucnjak da zakljucis da to nije ekipa za velike rezultate. Razlog tome ne znam. Da se...
  17. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve lepo rečeno. Nesto ne štima, to je sada očigledno. Ne možemo ni jednu ozbiljniju ekipu da dobijemo u gostima. Cak ni raspale cigane. Nadam se da ce se nesto promeniti, ali kako stvati trenutno stoje mrka kapa...
  18. Falcone

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kažem da mu ne treba novinar da kaže ono što misli.
  19. Falcone

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da je hteo da kaže rekao bi to sam, bez eventualnog pitanja novinara.
  20. Falcone

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Slažem se, s tim što bih dodao i Bajern. Te dve utakmice smo morali dobiti i sa te dve pobede slika bi bila potpuno drugačija.
Top