Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. MikiBL

    FK Partizan 2023/24

    Svi oni...i uprava i stručni štab i igrači, svi će se snaći i lako utješiti... samo ćemo mi navijači koji volimo i dišemo za Partizan biti sjebana stranka!
  2. MikiBL

    FK Partizan 2023/24

    E što me raduje što baš ona trojica omašiše penale!
  3. MikiBL

    FK Partizan 2023/24

    Pa možemo li mi ikoga nadigrati u ligi? Sramota je 38% našeg domaćinskog posjeda lopte, protiv ovih Pobjeda i sjajni golovi za utjehu.
  4. MikiBL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne bi me oneraspoložilo to čudo da oni pobjede. Ko ih jebe. Ali, da to gledam i natjeram sebe da navijam za njih... Apsolutno nemoguće! Kako većina nas osjeća: Više mrzim cz nego što volim Partizan... A beskrajno ga volim!!!!
  5. MikiBL

    FK Partizan 2023/24

    Sve protivničke ekipe imaju ponekog cigana odvratne njuške poput danas onog Neškovića koji grizu i pjene samo kad igraju protiv nas.
  6. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Šta hoćeš reći? Pametuješ?
  7. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zeka i Letvu obožavam i od stranaca, najviše bih želio da i dogodine oni budu s nama. Utisci za ovo večeras. Izuzetno me raduje dobra igra Balše, Onaj Kapusta, baš dominira sa asistencijama.
  8. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Od nekih drugih i iskusnijih se i mnogo više očekivalo, a i manje dobilo nego od Tristana.
  9. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Stresno! Pa jebem mu više, kad će odigrati utakmicu, a ne poneku četvrtinu?!
  10. MikiBL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako je ovaj došao na školovanje, dok ne savlada gradivo mogao bi i plaćati ovu vrhunsku akademiju. Džejlen Smit
  11. MikiBL

    FK Partizan 2023/24

    A je l plaćamo one igrače koji nam ne doprinose, već naprotiv? Kao Živković, Saničanin i slični? Ili su oni samo srećni što su tu?
  12. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Žalim samo nas navijače i Željka. Ako neki u hali večeras nisu zviždali, onda pored igrača i njih boli qrac za Partizanom.
  13. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Hvala svoj braći koja su uspjela biti i odati počast našoj legendi.
  14. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Konačno, pohvalio bih Ponitku!
  15. MikiBL

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Možda, srećom, Omer ne čita ovaj naš forum?
  16. MikiBL

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Stoji. Ali mislim da nam je najmanji problem što je fizički kreten.
  17. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pecarski Senior je bio OK.
  18. MikiBL

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nisam mogao gledati utakmicu. Tek zadnjih 2-3 minuta. I onda je na ekranu izašla ona statistika. Vidim imali smo samo 3 ofanzivna skoka. Pogledam na sajtu Rezultati, tamo piše 1 skok u napadu. Kako god bilo, nevjerovatno. Svakako, bitna je pobjeda u Zg
  19. MikiBL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I kad je onaj mali klub iz predgrađa zveknuo ove u Istanbulu, a mi ovako prošli, kako da serem tipa biće bolje?
  20. MikiBL

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    da mogu, ovo bih višestruko lajkovao.
Top