Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ako se ne varam Norveska nije u EU
  2. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Jel moze neko da mi objasni zasto nasi kosarkasi putuju u Ljubljanu autobusom,a ne avionom?Jel to Ostojah hoce da se pohvali novim autobusom sto su kupili(mada koliko sam video to je isti autobus koji nasi momci koriste cele godine,osim ako nisu otkupili taj bus)
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ljudi jesam ja lud ili je Pjer 3 puta gazio liniju za tri poena i svaki put je sudija pokazao trojku?
  4. FK Partizan 2022/23.

    Iskreno se nadam da je ovo poslednji put da odmaramo glavne igrace u ovakvoj utakmici,razumem ja umor i istrosenost od Kelna ali nismo igrali protiv Surdulice nego protiv ciganske gamadi sa Banovog brda i umalo da nam se to obije o glavu.Kreni bre sa najacom postavom,spakuj im 3 komada za...
  5. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Vec vidim Kralja kako vreba iza coska
  6. FK Partizan 2021/22.

    Pre ce pasti psiho sa vlasti nego sto ce Misa Pilates da napusti Partizan.
  7. FK Partizan 2021/22.

    U krajnje neverovatnom scenariju gde Krstajic odbija ponudu govana iz uprave ne bi me cudilo da bugarska narkomancina odluci da po ubrzanom postupku zavrsi Bata djorinu skolu I postane trener/sportski direktor I onda da nam servira pricu kako smo mi revolucionarni klub u Srbiji I kako se...
  8. FK Partizan 2021/22.

    Mislim da je to na aerodromu slikano,ali Vazura je vepar pa makar se slikao I u Luvru
  9. FK Partizan 2021/22.

    Direktore jako lepa analiza polusezone,ali mislim da nisi u pravu sto se tice 2 stvari: 1.nama je iznosenje lopte iz zadnje linije kriminalno tokom cele sezone iako se to mozda ne vidi u utakmicama sa njivaligasima,mada bilo je I tu par utakmica na kojima su protivnici uspevali da nam naprave...
Top