Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    Milovanovicu svaka cast...Jojica eventualno u Teleoptik.Popovicu podrska...
  2. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    Vecita enigma mi je ono "cuvanje" vremena i lopte umesto da jure oni cekaju sa izvodjenjem faula,auta,kao da vodimo 3:0pa nam rezultat odgovara.Povedemo a onda stanemo Lola nam ulazi i kao zatvaramo utakmicu umesto da stisnemo i damo drugi go.
  3. Miki80Pancevo

    FK Partizan 2021/22.

    Steta sto ih nismo dobili i zgazili......Citam po novinama,portalima skoro niko nespominje ponisten gol Rikarda ali niko,ali za to se velicaju zvezdina deca,katai magiko i dragovic (sve sam namerno napisao malim slovom),cime su oni to zasluzili i sta su toliko uradili pojma nemam?!
  4. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    Znali se nesto o paketima karata za konferenciju? Hoce nas ganjati i sa obim kovid propusnicama ili ne? U p.m
  5. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    Sada se vracam na utakmicu sa Dunajskom stradom...Jug nicim izazvan skandira Ratku Mladicu,i ovde sam pisao cemu to....Da bi neki pisali on Srbin cuda.....Na stranu sve to to je provuceno kroz neki zapisnik(jos je delegat bio iz Crne Gore).Sad majmunski krici ako ih je bilo....A onda je opet...
  6. Miki80Pancevo

    Партизан 4:0 Раднички Ниш, играч утакмице

    Zivkovic i Rikardo rame uz rame....
  7. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    A sad aj u nedelju protiv Radnickog da bude makar 10 hiljada na jna....
  8. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    Ma da koga je briga za 1 ili 2 utakmice bez publike?!To kada sam rekao delegat iz C.G a jos siptar mislio sam da lagano moze da provuce to skandiranje kroz izvestaj....I na kraju posto mi se cini da podrzavas to skandiranje voleo bi da mi objasnis cemu to?! Uefa utakmica ekipa iz Rusije i...
  9. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    Sigurno delegat cita nas forum .Ali je najcrnje od svega jug skandira Ratku Mladicu nicim izazvan,a delegat iz C.G po prezimenu bi rekao siptar.Ludilo mozga totalno.Svaka cast igracima,istoku,zapadu i naravno klincima na severu...
  10. Miki80Pancevo

    Uprava i marketing

    Hoce...I veceras....Ali zasto to nebi postala tradicija i na domacim utakmicama? Kazem opet nemora to biti strikto skole fudbala,vec jednostavno i deca sa roditeljima,skole fudbala,deca iz skole kosarke zasto da ne....Bolje i od te dece i roditelja opet kazem naplatiti i 200 dinara za domqcu...
  11. Miki80Pancevo

    Uprava i marketing

    Znam druze....Ja kupim sezonsku meni,a klincima pojedinacne karte,umesto da recimo kupis sezonsku pa dobijes recimo za decu sezonsku za 1000 dinara,nema sanse..
  12. Miki80Pancevo

    Uprava i marketing

    Zasto se severna tribina stadiona neotvori za svaku utakmicu za decu sa roditeljima? Recimo cena karte da bude 200 dinara,i uslov da neko kupi kartu da dovede dete do recimo 12 godina. ..Tako bi naucili decu da vole Partizan.
  13. Miki80Pancevo

    FK Partizan 2021/22.

    Mislim da dok god imamo milion frakcija cudesa,dok god sa juga "ulaze" na zapad da "isteruju neku pravdu ili sta vec bice malo ljudi na stadionu.Pricam u moje ime imam dva klinca koji dolaze samnom na itakmicu klinci su od 10 i 11 godina,uzimam godinama unazad sezonsku za istok.Protiv Dunajske...
  14. Miki80Pancevo

    Liga konferencija 2021/22.

    Sta se desava sa Sumom?
  15. Miki80Pancevo

    Uprava i marketing

    Sve je to lepo,deca,stadion....A sa druge strane kad hocu da kupim sezonsku za decu moze samo zapad tj imas popust za decu samo za zapad...Kakva glupost...Sto nebi bilo kada roditelj kupi sezonsku za bilo koju tribinu da deca recimo mogu uz roditelje da dobiju sezonsku za 1000 dinara,to bi...
Top