Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2022/23.

    Mozda i imamo ali ne placas ovde Djakovca kao Djakovca, vec formiranog igraca, sa iskustvom igranja MSL, koji ne mora da prolazi taj period izmedju omladinaca i prvog tima. Jednostavno, moze odmah da uskoci u tim. Sto ne znaci da se slazem sa dovodjenjem istog, sumnjam da je neko od nas pratio...
  2. Želimir „Željko“ Obradović

    Novinarstvo u Srbiji...hm, izumrla vrsta.
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nikad lakse do love :D samo vi potcenjujte :pfc: :napred-partizan:
  4. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ljudi, meni onaj Trifa nikako da "legne". Ne znam dal je do mene al jednostavno mi lik nit smrdi nit mirise, nikako neki iskorak da napravi. Koliko god cekas i gledas, imas osecaj da cekas Godoa. Mozda mi samo antipatican jer mu je cale onaj koji jeste, sta znam. Za ove dve, skoro 3 godine, mi...
  5. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Samo da se sad opet ne popali masa pa da opet ganjamo F4 pa posle prvog poraza proglasavamo kraj sezone u decembru.. Pokazalo se da mozemo pobediti svakog, al i izgubiti gde se najmanje nadamo. Treba ici korak po korak, jos pre koju nedelju sam napisao da ce vremenom biti sve bolje, povratkom...
  6. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Sumnjam da je i jedan forumas kolega bio uvereniji u pobedu osim mene, jako mi je tesko pao poraz jer sam bas ludacki verovao u pobedu, a kako je gore izgubiti osim trojke u zadnjoj sekundi, nego na produzetak? Dodatno smo se umorili, ostali bez bodova, pobede, samopouzdanja. Znam da cu sad...
  7. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Sta reci a ne zaplakati. Bas postaje frustrirajuce, malo pa malo nam svakk da 100 koseva, mada, igrao se produzetak al to ne menja činjenicu da odbranu ne igramo. Ili, igramo kao amateri. Ja stvarno ne kapiram sta je njiima, zar ne kapiraju da ovakve utakmice kod kuce moramo da dobijamo. Oni...
  8. FK Partizan 2022/23.

    Pa dobro sad, Natko ce na kraju sezone 2024 (koliko mu traje ugovor) imati 36 punih godina. Mozda ni on sebe ne vidi duze od toga, na terenu u ulozi igraca.
  9. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Au drugari, pa igramo kod kuce a ne u Valensiji, jos i -15 se predvidja, a ja bas suprotno od vas, veliki optimista, dobijamo ovo veceras.
  10. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Pa sto se mog bana tice, pa okej, prosao moj ban od medec dana, a pre toga jos jedan isto od mesec dana, bez ikakvog upozorenja, bez ikakvih poena koje drugi dobijaju za mnogo veca sranja koje naprave. Ali ja jedan dan udjem na forum i pise ban mesec dana. Okej, posteno ga "odlezim" bez ikakvih...
  11. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ocigledno nekima ne vredi pisati da 04 nije godiste ali okej, mozda sledeci put nacrtam pa bude jasno. Koliko ko ima postova je inace neki reprer? Ti si "moralna vertikalo" imao 2.777 postova kad si dosao na forum?
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Svi koji bi nekoga da gadjaju upaljacima, kovanicama, kojecime, pa okej, kupi ulaznicu pa ih idi gadjaj. Lako je se preko tastatura kurciti i tudjim kurcem gloginje mlatiti. Cuj to "Da ga neko spuca upaljacem", pa majstore sto ne odes pa ga spucas sam? Svima puna usta grobarstinje, i svi se gade...
  13. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Pa 90% stariji od tebe. Ako mislis da mi broj u nicku godiste onda ne znan sta bih ti rekao. Uostalom, nebitno, videlo se sinoc sve.
  14. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Tim je pravljen za TOP8 i manite se sad pisanja alibija kako to nije realno ili nije obecavano. Pogledajte imena koja imamo, da igraju svi zajedno kod komsinice, bila bi vam puna usta toga kako se sipa u njih da bi dogurali do TOP8. Tim je za TOP8 i verujem da ce na kraju i biti, sezona je tek...
  15. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nemojte molim vas dizati Lesora posle ove utakmice, nikakav reper jer je Baskonija imala ne rupu vec krater u reketu.
  16. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Stvarno mislis da ljudi za 3 sekunde u napetoj zavrsnici, cuju i vide sta trener govori? Tad ti proradi adrenalin, uzbudjenje na vrhuncu, fokus na protivniku, koliko se samo puta desi da neki igrac ne cuje sta mu se govori sa klupe. Nema to veze sa Obradovicem. Ne znam cemu sad to iscudjavanje...
  17. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    "Kenjale ih trojke" ? Dal jenrealno da se to pise? Trojka je sastavni deo igre i kad neko ubaci ne kenja ga vec opravdava ulozena sredstva, to mu je posao. Nije dao dupetom kos pa da se kaze kako ga usralo, svaki kos je dat s namerom. Ne secam se da pisete tako kad Panter da ili Madar sa 9...
  18. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ako su nama Naneli, Excum, Panter, Ledej, Papapetru, Lesor, Andjusic.. potrebni samo za ABA ligu, onda nesto opasno nije u redu sa nama. Ta imena nisu imali ni cigani ni Buducnost pa su osvajali ABA ligu. Ispade ABA jaca od EL. Ili to u ABA igraju Boston Seltiksi iz najboljih dana samo eto mi...
  19. FK Partizan 2022/23.

    Ako ces tako da gledas, "ovo jeste, ono nije", onda se valjda slazemo da bi u tom slucaju Urosevic tesko zavrsio mec a da bi Belic dobio bar jedan zuti karton? Al naravno da se necemo sloziti. Ja sam sudjenjem zadovoljan, penal pre 2 godine ne bi dobili nema sanse, pre bi dobili cigani za ono na...
  20. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    U to veruje samo onaj ko veruje u crvenkapicu, uspavanu lepoticu i 3 praseta. Sad smeta Cumic u Partizanu a nije smetalo kad su dolazili Zdjelar i Markovic. Ajde manite se spinova, jebe se onom gazdi Olimpijakosa za ciganima a vala i za nama, gleda covek svoje interese. Da on slusa sta mu...
Top