Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Napisao sam šta sam imao ove sezone, pa ne pišem često da se ne ponavljam. Ekipa je fizički slaba, i to kreće od Pantera. Sa njim u timu to moraš da kompenzuješ, a nama je izmena Anđušić. Dovoljno je da protivnik krene da nas bije, sudije neće sve svirati i onda imamo ovo. Uz to ne pomaźe što i...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Svi bekovi, sem Alekse, kao da trče kroz vodu. Sudije zajebavaju kako kradu - na jebenom čelendžu. I kao da postoji neka solidarnost među njima. Prošle godine su ružno izgledali zbog Pantera, pa ove neka ga svako bije. Sad je kasno da se ustane u njegovu odbranu. Kriterijum bi se promenio da...
  3. Kup Radivoj Korać 2024

    Željko ima svoje mane. Biva to kod ljudi koji imaju vrline. Oni bez mana su ustvari bez vrlina. Oni uteknu pre kritike, ili se i ne prihvate posla. Izgubili smo 6 razlike. U svakoj utakmici smo tu negde. Ekipa ima greške u selekciji za nivo koji želimo, ali greške nisu iz besa, nego iz rada...
  4. Kup Radivoj Korać 2024

    Počinje da me nervira ova evropska košarka, bez ekstra talenata. Ameri sve pokupiše. Ovo liči na vrlo kompetitivnu drugu NBA ligu. I zato me nervira što Tristan ne igra. Hoću da vidim talenat na terenu. Pretera Željko sa radnicima. Daj momku da igra. Ne mora ti baš svako ulaziti u rotaciju na...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad je Naneli dodao Balši u prvom poluvremenu, mene pukla neka nostalgija
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Loše selektirana ekipa, nema sinergije. Igrači podsvesno čekaju nekog sebi kompatibilnog u igri. I dok čekaju dešava se Mega, Split, fmp, ovo.
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kakve veze ima i da je gotovo? Imamo još dobrih utakmica da gledamo. Zadržati Doužera i zabraniti Panteru da prenosi loptu, da bi imali šta da gledamo.
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovaj šah nervira kad gubiš. Źeljkova mana - ljubi tehničare naspram fizičara, pa ponekad previše smanji ekipu. Ovo je ona druga sezona, u kojoj ne odbrani titulu EL. Ovde fali sinergije među igračima, kao dva jaka kad se oslanjaju jedan na drugog - Exum, Lesor. Oni vole da provode vreme zajedno...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izgleda da nismo zaslužili sreću.
  10. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ovo uopšte nisu tako slabi protivnici. Meni se, nakon par godina počelo sviđati što se igrači drže svoje uloge i ne soliraju. Elefant in d bilding - koliko god voleli Zeka, on se porodi dok da koš. 6, 7 poena protiv ovakvih timova nisu doprinos. Fali i plej da razigra centre, ili više mase, ili...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Falio mu je Panter, a i Aleksa bi pomogao.
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo je bila utakmica za Kaminskog, da napuni Lesora što se pipka po ruci. To što je igrao dva minuta pokazuje njegov odnos prema igri. Definitivno greška. Anđušić ne šutira kad je sam. Ne kapiram, čuva loptu, neće da rizikuje. Smit nije plej, ali koristan danas, da se ne raspadnemo bez kapitena...
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ,,Nameran" faul Smajilja, nakon nedosuđenog faula na Panteru - što reče Trifa ,, složili smo se da moramo da bijemo" Promena pristupa - ne možete više da nas bijete nonšalantno. Tu prestaje i onaj bezobrazluk što je gudurić u prošlom kolu pokazao. Bezobrazan si, e sad češ da vidiš. Bolje da...
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hvala Bogu pogledah samo drugo poluvreme, od rezultata 55 - 60. Ovakva pobeda znači za izgradnju karaktera. Ne bi više smelo da nam se ponavljaju ovakvi minusi. Nadam se da je prelomna. Što se suđenja tiče, komentator na euroleague tv komentariše poslednji čelendž za aut i nakon što je lopta za...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Na žalost povrede su bad bas iskasapile. Ali bih primetio još nešto. Dosta dugo smo gledali Duleta kako pravi ekipu (za mene ništa manji od Zoca) pa smo nešto i naučili. Ne moźe Pantera da menja Anđuša i slično, već mora neko krupan, od kog se protivnički igrači odbijaju. Fali Aleksa da probije...
  16. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni teže pada da gledam neku zvezdu, nego što Partizan gubi. Ne zanimaju me, ne zanima me ni jovana jeremić, ni lažni predsednik svih građana. Prestati zvati utakmice sa njima derbi. Bukvalno nam treba taktika kako da preživimo. Danas su arenu nazvali svojom, upregli svoje novinare da nas...
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo oladih se malo. Fali fizičke snage. Otišli Lesor, Egzum, Papa, bez Trife, Zeka, Alekse, koji može do koša. Baš iz tog razloga mi se svideo Kaminski, jer je dovoljno težak da igra. Ponitka nivo aba rotacije. Smith nije igrač koji menja sezonu.
  18. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve što želim u ovom trenutku Partizane igraj i pobedi Grobari će ostati uz tebeeee Ali će nam trebati bensedin
  19. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tačno je nemoguće reći ko je igrač utakmice. Ovo je ono što nam je trebalo.
  20. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Što li ga onda dovodimo?
Top