Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Nema sta, bas si mi odgovorio
  2. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Da, zadnja 2 meca ima 18 poena i 7 od 9 iz igre za 24 minuta kosarke jbt. Edit: Te price o Miskovom povocu i laznom grobaru ostavi negdje drugo, likovi koji su oprostili Mustafi i Avramovicu ruznu proslost, seru nesto o malom Petrusevu. Petrusev je upgrade na Partizanov roster + domaci igrac, to...
  3. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Nadam se da nisi gledao ni jedan mec Balse na ljetnoj ligi, pa zato tvrdis da Petrusev nije nadogradnja u odnosu na Balsu. Petrusev je daleko talentovaniji i raznovrsniji igrac od Koprivice i po svim patametrima je vise pokazao od Balse na ljetnoj ligi. Ako pricamo o nekom ko je bio...
  4. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Ne znam kako se neko moze nadati Smajliju na 5. Nemjerljivo vise stete nego koristi. Pa njega su na eurokup nivou konstantno ubacivali u pik i kada bi iznudili miss match, to je u 95% slucajeva bio kos za protivnika. Tako su nas cigani ubili prvi derbi. Lik je apsolutno neinteligentan a 1 na 1...
  5. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Izgleda mi pretanak frontcourt da bi sve ovako ostalo. Ledej, Smajli, Tristan, Lesor i Balsa, bas mi pretanko izgleda. Vjerujem i nadam se da bi jos neko mogao doci. Ako je Papapetru tu, onda smo zavrsili od 1 do 3. Petrusev igra fantasticno u poslednje vrijeme na summer league, da se vise...
  6. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    On je projektovan kao treci centar tamo, iza Aytona i Biyomba (pitanje je kako ce se saga zavrsiti sa Aytonom). A to si fantasticno primjetio da mu je ovaj 22/23 ugovor negarantovan, sve do 1. mjeseca 2023. kada bi dobio 1.6 miliona.
  7. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Ne znam otkud ideja da bi dovodili Milutinova i Petruseva, ili bilo koja dva centra kada vec imamo Balsu, uzimajuci u obzir da Zeljko cesto voli da ima small ball unit na parketu gdje ce sigurno neke minute na 5 dobijati Smajli ili Ledej
  8. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Jel se vi drogirate, ili ste ciganski botovi, ili koji jebeni kurac? Ti poredis Papapetrua i Ilica? Jesi gledao ikada neku utakmicu, kosarkasku, jebote dan. Evo dajte mi dozivotni ban, sve te jebalo i kad sam napravio nalog pa moram citati ovakve debile
  9. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    O cemu da pricamo sa Egzumom, Panterom, Nanelijem i Ledejem + jos ta neka bomba osim o F8. Imamo kostur od prosle sezone +4 vrhunska igraca. Ovo ce biti najbolji Partizan ikada na papiru, ako se gledaju pojacanja. O cemu da pricamo ako ne o top 8. Pa samo je ciganima satisfakcija da budu prvi u...
  10. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Neko je ocigledno pogresno citirao Ostoju. Sportske prenose da je rekao da nam dolazi pojacanje na najvaznijoj poziciji, a ne najvaznije ili najvece do sada
  11. Astralis901

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da li bi mi mogao neko reci, ili dati, neki kontakt od ljudi koji su u Grobari Pariz ili Grobari Cirih, ili neka organizacija Grobara u dijaspori? Interesovalo bi me, da li karte uzimaju unaprijed, za koje dijelove tribina i slicno. Hvala
  12. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Napravite forum za vas 20 elitnih koji ste od ranije tu i rijesen problem, nama novim debilima napravite neki drugi i eto
  13. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Meni ovo mirise na crno-belo
  14. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Ocigledno nisi citao
  15. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Ali groblje koje nije zadovoljno Dante Egzamom, Bog vas vidio. Na papiru najvece ime koje je ikada doslo u KKP, ikada. Kakav crni Panter jbt. Pa da mi je neko rekao da cemo dovesti igraca kojeg sam prije 3 godine gledao u Juti, koji je imao ozbiljnu ulogu u Juti, sa ovakvim fizikalijama, koji...
  16. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Smatram da ne bi trebalo pljuvati Petruseva na osnovu poluinformacija, odnosno cak ne i informacija, nego nekih nasih zakljucaka. Covjek je izrazito talentovan, daleko talentovaniji i sa boljom tehnikom nego Koprivica (Slobodno me ispljujte) i smatram da bi Zeljko i nas strucni stab napravili...
  17. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Gos, nema druge majku mu
  18. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Ovdje napravljeno 45 upisa o Zagorcu, tebi smetaju 4 normalna upisa o budzetu ekipe. Boze ti pomozi
  19. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Mijenjas teze, dakako mislim da smo daleko od Milutinova i ovih imena sto su se licitirala, ali takodje je nemoguce da imamo po tvojoj prici 6 miliona za igrace a od toga nam uzimaju Ledej i Panter 2,5 miliona. Kako mislis da se uklopis sa 3,5 miliona na sve ostale igrace. Avramovic, Lesor...
  20. Astralis901

    KK Partizan - transferi

    Ne eto, uzeo "glupi" Savic Pantera i Ledeja koji zauzimaju pola budzeta, i sad cemo da se krpimo sa Vrabcima i Gegicima. Sta ti mislis, da Andjusic igra ispod 500k? Da je onaj Kuruc dosao za kikiriki i slicne gluposti. Ili Panter i Ledej nemaju 2.5 miliona, ili moramo imati veci budzet, trece...
Top