Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Srkela

    KK Partizan - transferi

    Klasična ciganska spinarija. Svinjarija od novina. Naravno da nema logike dovoditi bilo kakvo zvučno pojačanje koje bi očekivalo previše minuta na parketu. Svakako bi uticalo na Lesora koji je u životnoj formi. Očekujem nekog Ristića, Mozlija(inače dva totalno različita tipa centra) svakako...
  2. Srkela

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Prvo ova ekipa će rasti sa ili bez doselekcije u to ne sumnjam, lošije od ovoga ne mogu ni Pantet ni Ledej, pa ni Lesor. Drugo da bi Partizan nešto uradio i bio konkurentan u EL sa ovim rosterom moraju Madar, Smajlagić i Koprivica da naprave iskorak. Treće Opet se pokazuje tvoje nadobudno...
  3. Srkela

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ne, to nema nikakve veze sa bilo čim osim sa sukobom mišljenja, gde naravno par forumaša jedne druge brane kao da smo deca. Kada sam govorio o podršci mislio sam globalno ne na predhodnu raspravu.
  4. Srkela

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Šta je bilo nekulturno? I da ste pročitali post pre toga ne bi bili ovako nekulturni.Odličan vam je argument Silvija. Ne može niko ovde da meri pamet jer niko nikog ne poznaje, to što ima staža na ovom forumu više od konkretno mene ne mora da znači da je i kompetentniji, a još manje da bilo ko...
  5. Srkela

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ti si najpametniji izgleda na ovom forumu. Prihvataš samo svoje činjenice i mišljenja. Čim pomene neko doselekciju ti si prvi koji udara na tuđa mišljenja jer bože moj ti ne razmišljaš kao drugi, po tebi imamo pregršt igrača na poziciji PG koji mogu da iznesu sav teret. Ne mora niko da dođe...
  6. Srkela

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    @Spalding naravno da nisam ironičan :icon-biggrin: Počnimo redom. Exum je brutalan u situacijama 1na1 ali on jednostavno nema tu dozu kreacije, kada krene da kreira on se guši na parketu, a sa njim i tim. Aleksa je bek šuter tako da ne vidim kako će nam on poboljšati pnr igru i kako će on...
  7. Srkela

    KK Partizan - uprava i marketing

    Exum nije play! Avramović nije play! Madar je zelen.
  8. Srkela

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ledej bolje da obeća da će smršati, a ne da mu neki novi Davidovac kupi svaku loptu iznad glave.
  9. Srkela

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zašto kačitš fake ostoju? :)
  10. Srkela

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nego zašto je Panter uzeo broj 7, a ne 0? :icon-biggrin:
  11. Srkela

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Treba nam vremena da se uigramo... Uprava napolje! Trener napolje! Ćelavi golman i Saničanin napolje! Pakao na šta ličimo....
  12. Srkela

    KK Partizan - transferi

    Po tviterima Sumnjivo mi ovo otključavanje teme. @Tuljo brate baci neku zagonetku.
  13. Srkela

    KK Partizan - transferi

    Branko Nordeus, čovek je izuzetno uspešan u svojoj branši, jedan od jačih preduzetnika u Srbiji.
  14. Srkela

    KK Partizan - transferi

    @Spalding ajde što ćeš ti popiti ban :D nego što će nsma zaključati temu:D
  15. Srkela

    KK Partizan - transferi

    Inače od silnih imena u CSKA je ostao samo Milutinov. :D Verujem da uopšte nije lako realizovatoli ovaj transfer. Čak šta više sam ubeđen da do njega neće doći. Prvo Nikola ima ugovor još godinu dana, a mi nemamo tih para da ga kupimo. Mislim da je on baš nerealna priča. Sipa čika Branko lovu...
  16. Srkela

    FK Partizan 2022/23.

    Jbt svaki ne uspeh sam počeo da doživljavam kao da je igrao Čukarički.... Sve dok su govna u klubu biće tako.
  17. Srkela

    KK Partizan - transferi

    Znači juče palo loženje....a nama teško da se upalimo.
  18. Srkela

    KK Partizan - transferi

    @Zuull_PFC odličan post. Što bi rekli, neka peva ova kuća:šal
  19. Srkela

    KK Partizan - transferi

    Siguran si da ne tražimo i da nam ne treba? Lepo je pisao Telesport, traži se kombobek ili plej i jedan visoki. Potvrda je stigla iz kluba. Tako da...
  20. Srkela

    KK Partizan - transferi

    Čeka se @Spalding da reši rebus:buhaha
Top