Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Nesto volim sve ovo, ulasci, rifres svaki cas...hoce,nece...idu derbiji nadamo se svi,ocekujemo,polemisemo...
  2. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Pa moguce je i pored nasliva,novinari da samo dizu neke price,da smo u nekim o Pregovorima i sa njim i Venecijom. Mozda i Venecija hoce samo vise para.
  3. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Nama je ukraden Madar prevarom,mozda i nasom greskom,mi nismo klub koji ce uraditi tako nesto bilo kom,ipak mi smo Partizan,nama je trener najvece ime na svijetu,covjek kosark,to on ne radi...ne ide kradja i Partizan u istoj recenici.
  4. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Ima li naznaka koja za pojacanja,kad ce biti i slicno,zna li iko ista?? Samo se nadam da necemo ostati na ovom,da nam Jare nece igrati na 1 u rotaciji... Na forumu muk.
  5. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    A nadam se da ce portali pogoditi bar nesto... Ovaj djeluje mnogo dobar...
  6. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Musa je brate bio vrijedjan zbog ponasanja u utakmicama sa nama,nikako zbog nacionalnosti ili sl. Kad ce vise taj plej i centar???
  7. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Svako zlo ima svoj kraj, što kažu u Crnoj Gori kažu: i ovo će se jednom lane zvati..." Kazao je Dule Vujosevic. Ostao je Kapiten i okosnica ekipe,Zoc je tu...daj da pocne opet taj Tango smrti!
  8. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    A svaki politicar laze...i ovaj bi prodao sve za vlast....
  9. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Ivana Maksimovic, Jelisaveta Orasanin, Vanda Nara Ikardi.... A gledam ovu moju,nece da mi gukne makar neku info.iz NBA.
  10. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Rijec Nikole Mirotica je sveta! Sto se kaze "co'ek se drzi za rijec,a vo za rogove". Ima jos ljudi kod nas!
  11. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    A kaznite me vjecitim banom...ali ja moram da se nasmijem ovdje na ovu zvanicnu izjavu da cigani idu na osvajanje Evrolige....hahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha....
  12. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Aj pustite se Kalatesa vise,ako dodje dobrodosao,ako ne dodje nek mu je srecno,a dobro nam dosao taj sto dodje. Mi smo narod koji je Pantera nabijao na k***c pocetkom sezone, Naneli nam bio bivsi igrac, ZOC_a otpustali u decembru...
  13. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Ma nesto mi Mirotic ne djeluje kao covjek koji ce dozvoliti da mu Šone bude nadredjeni....ali eto...svasta je moguce...
  14. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Cim jos nista nije ozvaniceno za Pantera mora da se kuva nesto tu,nesto zestoko,daj Boze za nas na kraju da bude dobro i Panter ostane,jer nosio nas je zadnjih mjeseci,nevjerovatan je postao,tako se uklopio i u sistem i sa igracima i svi su radili za njega,sve je bilo top. Sad meni je srce nesto...
  15. AsenNikolov

    FK Partizan 2022/23.

    Da je Partizan prvi,da je najbolji svi bi se vi vratili na Jug...ovako vam je muka da se cimate da gledate tim koji nema sanse za titulu... Ako vas nema na Jug,jeste li na istok?? Niste. Zapad?? Niste. Prosle godine protiv Napretka koliko nas je bilo?? Kada smo se borili za titulu. I evo ja...
  16. AsenNikolov

    Uprava i marketing

    Da je Partizan prvi,da je najbolji svi bi se vi vratili na Jug...ovako vam je muka da se cimate da gledate tim koji nema sanse za titulu... Ako vas nema na Jug,jeste li na istok?? Niste. Zapad?? Niste. Prosle godine protiv Napretka koliko nas je bilo?? Kada smo se borili za titulu. I evo ja...
  17. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    A brate oni su to napustili zbog politike i straha,a Milutinov je navikao na rat i bombe,on bi i u Slavjansk igrao da ga plate 3 miliona po sezoni ;) ;-)
  18. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Gledam neke utakmice Exuma,kako mi se svidja...takodje gledao sam malo Lesora u Makabi,pronadje asistencijom Nanelija....sve mi se sklapa nekako u nasem dresu. A o Petrusevu i 'mozda' pojacanjima,ako dodju...trudim se da ne gledam Pengosa... :šal
  19. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Ova euforija je jaca od nas,posle toliko godina patnje...hocemo jos 3 pleja, 4 trojke i 3 centra...i hocemo sve trofeje,pa i ako budemo ucestvovali na pripremni turnir u Cacku i taj trofej i sve... Napred Mi :partizan-fan:
  20. AsenNikolov

    KK Partizan - transferi

    Pengos se izgleda bas nije pojavio na pregledima u Milano...aiii sto nas loze sad sa svih strana,sad i sportski zurnal krenuo...izdrzite braco :šal http://www.zurnal.rs/kosarka/partizan/134589/bomba-cska-salje-pengosa-u-partizan Clanak bezveze napisan sa puno mozda,ovdje bi dobio ban za...
Top