Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Joooo al ce da bude :D danas cu preventivno da se olesim:ziveli
  2. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Ostojin portal, ne bi dozvolili sebi da objave video pre 20 min, a da Papapetru nije nas igrac. Jesu sns kadar ali nisu toliki moroni bas
  3. Kik775

    KK Partizan - transferi

    S Slazem se da niko sem Zeljka i Zorana nije znao i desilo se jako brzo, tako da info nije ni mogla da se prosiri .
  4. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Papapetru je top pojacanje, jedan od mojih omiljenih igraca, plus dodatna simpatija od trenuka kada je napustio grcke cigane i presao u Pao. Poslednjih godina je upao u Paovo sivilo i letargiju sto je uzrokovalo gubitkom motivacije i promena sredine ce mu nesumnjivo prijati. Pre 10-tak godina...
  5. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Idi gledaj FMP
  6. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Eurohoops objavio da Papapetru napustio Pao.
  7. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Cim je info izasla u javnost bice da je glupost.. Misljenja sam da mi sebi ne mozemo priustiti igraca od 400k obestecenja + plata.. sve i da mozemo da priustimo taj koncept kada smo mi u pitanju je pogresan. Prvi dizem ruke za Pengosa, Papapetrua, Milutinova, sa ta 3 igraca na ovaj rotster to...
  8. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Isto tako je mnogo lakse uklopiti Exuma, Nanelija i Andjusica kao iskusnije u trenutni sistem ili novi, nego sto je to bilo prosle godine sa Madarom, Kuretom, Avramom, Smajlijem i Balsom. Exum jeste tek samo jedan deo sezone proveo u evropskoj kosarci, bez priprema, pa se je u jednom delu...
  9. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Vec je u klipu o potencijalnom pojacanju na mestu pleja za Partizan, rekao da sa Pengosom dobijamo size, a covek 186 cm, jbt koja je to dileja
  10. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Telesport i pbg.news su jos pri potpisu rekli da Exum dolazi kao startni plej, da ga Zeljko vidi ta toj poziciji i da je to bio jedan od preduslova da dodje kod nas. Posle se naknadno onaj pavijan israo sa svojom analizom koje nema veze sa mozgom. Realno je da niko ne zna sta i kako Zeljko vidi...
  11. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Ako je istina za Pengosa, onda verovatno nece dolaziti jos jedna trojka, ostace Trifa i popunice Exum i Andjusa. Mada cisto sumnjam, do sad nisu uboli ni jedno pojacanje, neka ekskluziva nista, samo jave kad je ocigledno da ce doci do potpisa, jebem ti danasnje novinarstvo. I to potvrde kad...
  12. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Sve sami provereni igraci, od svakog se zna sta moze doneti ekipi. Bice sigurno jos jedno,dva pojacanja, neka nastave u ovom maniru i bicemo zadovoljni. U kakvom smo kurcu bili pre par godina, sve ovo je nerealno. Ko je pre 2 godine i sedmog mesta sa veganom, verovao da Zoc moze biti trener i...
  13. Kik775

    KK Partizan - transferi

    26. Juna sam bratu spaldingu u privatnoj prepisci poslao kako bih voleo da vidim tim za sledeci sezonu, znajuci da on voli da diskutuje a da me nece banovati :D ubo sam i Nanelija i Andjusica.. nekako su se nametali kao logicna resenja..nazalost centra i pleja sam omasio, da nisam ovde bi bila...
  14. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Ovim potpisom je ocigledno da Zeljko vidi Exuma kao starnog pleja. Odlaskom Zagora verovarno je spremna rezervna trojka. Exum Panter Naneli Ledej Lesor ovde ce biti samo dresovi beli:kokice
  15. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Drkaju nas, sto bi moj matori reko “ na sirotinju i zec dize patku”!
  16. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Naneli je, nasao sam sliku na netu.. kasno sam izmenio upis :banghead::D
  17. Kik775

    KK Partizan - transferi

    ajmo neka gruneee naso sam sliku na netu.. Naneli je:ziveli
  18. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Vecinom komentatori El izgovaraju Naneli, dok ga je Zeljko dok je bio u Feneru zvao Nunali :D
  19. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Posalji meni (gusteru) privatnu prepisku pa da objavim, ionako mi danas visi ban u vazduhu, pitanje je trenutka samo haha :buhaha:buhahasalaa, valjda za ovo ne idu poeni:banghead:
  20. Kik775

    KK Partizan - transferi

    Sta mislite o Holadnu koga su dovole cige? Mislim da ces dobiti poene jel skreces sa teme Spejs
Top