Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Ovo za domaće igrače ih razumijem što pričaju jer porede sa svojim vremenom kad su voljeli klub u kojem stasaju. Sad je to sve drugačije, malo ko od klinaca osjeća Partizan kao klub u kojem mu je najveći san da igra. Uglavnom je svima njima Partizan samo odskočna daska, mjesto gdje će ih prvo...
  2. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Nemamo upravu, nemamo trenera, nemamo odbranu, nemamo navijače jače, a nemamo ni navijače slabije (simpatizere), nemamo ništa ali imamo diskusiju od 10 stranica na ovom forumu. Ode još jedan čovjek koji nije mogao sam protiv sistema. Znate šta je najgore, što ni ovi preko puta ne vide da im...
  3. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Dobri moji, mi treba da se dogovorimo šta maksimalno možemo mi da uradimo, a ne šta bi bilo kad bi bilo. Šta je nama kao navijačima bitno ako znamo da im ne možemo ništa i da su nacrtali da budemo podređeni? Da li želimo Partizan u nekom Evro takmičenju sledeće sezone? Da li smo indisponirani...
  4. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Ja bih volio da čujem šta su realno još mogli igrači? Digli su glas i šta još mogu? Da stvarno ne izađu? Jeste vi svjesni da kad je bila politička situacija mnogo lakša igrači nisu smjeli od vođa i menadžera da se čuju, a kamoli sad. Ne znam zašto vam nije dovoljno što su barem nešto rekli? Bilo...
  5. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Mislim da ćemo izaći u punom sastavu i da će sve ostati na Nathovoj izjavi. Što je ok, barem je neko progovorio. Ne možemo očekivati od igrača više u ovom trenutku. Slažem se sa onima koji pričaju da je nama najvažnije da dođemo do ligaškog dijela bilo kog evropskog takmičenja. Ne zbog novca ili...
  6. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Zamisli da čitavog života igraš nešto i boriš se da pokažeš da si dobar, a onda se pojavi predsjednik države i kaže sve je to lijepo ali ti nisi najbolji jer ja tako kažem. E to se desilo večeras. Bukvalno hoću iz svoje kože da iskočim večeras, a onda pogledam Ljubinka Drulovića, Alberta Nađa i...
  7. zoig

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Znaš kako, kad pričaš iz pozicije snažijeg onda je lako šalite se sa ljudima. KK Partizan je probao da napravi nešto normalno što će odskakati od nacionalističkih istupa u regionu. Na taj način je privukao ne samo našu najvjerniju publiku nego i novu, mnogo djece, žena, stranaca. Naravno da ima...
  8. zoig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Više nema priče o košarci. Ja sam od sredine prvog poluvremena samo ćutao i razmišljao kolika je sreća što su sve vlasti Balkana alave na pare i ucjenjene. Sa ovoliko zatrovanih vojno sposobnih ljudi na sve strane, mi bismo se pretvorili u Bejrut.
  9. zoig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam za druge ali ja sjutra idem da gledam finale Evrolige. Imam osjećaj kao da je veliki teret pao sa leđa i sad ostajemo mi i tango smrti. Meni je sjutrašnja utakmica upravo to, tango smrti. Znaš da je kraj i tad pokažeš da si ponosan što si dobio šansu da učestvuješ i plešeš do poslednje...
  10. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Ja ne razumijem ljude koji piš(aj)u po forumu. Iz utakmice u utakmicu svi zaborave da je ovo maksimum i trenera i igrača koji možemo imati i da je drugo mjesto i preživjeti u kupu u ovom trenutku, za klub koji je u ovakvom stanju, ravno ulasku u play off Lige Šampiona. Prekinite da serete i...
  11. zoig

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Dante prije 20ak minuta: https://x.com/WorldWideWob/status/1777098508174229828
  12. zoig

    FK Partizan 2023/24

    Kanute kad je izašao kreće slom odbrane. Ne znam zašto ali tako je bilo. Svejedno, lijepa utakmica za gledanje i super golovi.
  13. zoig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A šta ima veze ljudi kako će oni igrati. Glavno, što svi treba da znaju, je da se mi ne nadamo i ne očekujemo ništa od njih. Ako pobijede, oni su pobijedili, ako izgube, za sebe su izgubili. Ne treba mi nikome ništa da dokazujemo vezano za njih. Njihova stvar šta će i kako će. Meni je bitnija...
  14. zoig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    O kom namještanju Fenera pričate? Pa ono je utakmica na jednu loptu koja nije ušla, a ne djeluje mi da je šutnuo da promaši. Za ove druge ne garantujem ništa.
  15. zoig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tu teoriju o puštanju su razvijali navijači fmpa, a vi ovdje pričate da će Fener da pusti Efesa. To vam je kao da mi pustimo fmp?
  16. zoig

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Isto kao što i Micić i Pokuševski u Šarlotu dobijaju dosta dobru minutažu. To su timovi koji do kraja sezone razigravaju i isprobavaju igrače i kombinacije. Lijepo je vidjeti statistiku Tristanu, ali ovo ništa ne znači što se tiče njegove upotrebne vrijednosti u Partizanu. I još nešto, njegov...
  17. zoig

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Konačnoooo bitna pobjeda u gostima. Baš lijepa utakmica, raspucani i mi i oni. Jedino Trifa, Smajli i Avramović mora mnogo bolje. Zek hvala, kralj ove igre. Kevin kapiten, Naneli živ, Dozier živ, Kaminski mnogo jači u odbrani! Idemo dalje
  18. zoig

    FK Partizan 2023/24

    I ponovo prazan stadion i više lelemuda na forumu nego publike na tribinama. Sve ljude koji pričaju protiv bilo čega samo pitam da kažu šta bi uradili na Duljajevom mjestu? Pominjete TSC kao primjer dobro vođenog kluba, a zaboravljate da kažete kako taj tim jedini ima podršku iz inostranstva i...
  19. zoig

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako neko razmišlja zašto nas baksuz bije, pa vrlo je lako. Umjesto da hala bude puna 40 minuta prije početka utakmice, genijalcima iz uprave je palo na pamet da stave duplu kontrolu sa 4 dječaka koji čekiraju za čitavu tribinu. Kao ovce držali navijače 45 min na ulazu. A onda fanatični navijači...
  20. zoig

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Balša, Naneli, kapiten, odlična utakmica. Smajli, Ponitka, Trifa, Smit korektna utakmica. Kaboklo, Jare, Kaminski, Anđušić nisu došli u Podgoricu uopšte. Dozier je za analizu opaku, koliko genijalno zna da se postavi, doda loptu, izvuče odbranu i onda neki trenuci mraka, baš uvrnuto. S obzirom...
Top