Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kraj sezone 23/24. Hvala Partizane moj.Moglo je bolje ali necemo kukati.Biti drugi ili osamnaesti isti kuvac.Nadam se da ce doci i ta 10-ta Zeljku u njegovom Partizanu. Sad idemo u mulj.Nadam se najboljem
  2. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko god misli da nisam normalan neka me poljubi tamo gdje se ne ljubi. Neću navijati za njih pa makar crko odmah
  3. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko ce sad docekati oktobar 2024 Ne dao bog da cigani pobjede efes.Takvu vrstu pomoci ne prihvatam.Navijam za turke 100% Sto reče Bozo Koprivica da igraju protiv 11 hitlere ja ne mogu navijati za njih
  4. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sami pali sami se ubili. Mi treba da pozdravljamo samo one koji su u ili eventualno bili u Partizanu ostale nabiti na kitu. Zao mi je ne mogu opisati sto nismo u 10.
  5. grtalica

    KK Alba - KK Partizan igrač utakmice

    KP/PJ/ZL
  6. grtalica

    FK Partizan 2023/24

    Severinu prodati za dzabe.Od mene $100 za onog ko ga kupi da ne ispadne da su kupili nesto bez poklona.Sramota da neko igra ovako.Korejanac moze da ode sa njim u paketu.Ili ja ne vidim sto neko nesto vidi ili ovaj nema pojma.
  7. grtalica

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Vecinu utakmice vodimo i dodjemo u situaciju da se borimo za goli zivot.Pise se pobjeda ali izgubljene lopte ce nam zivot oduzeti (mislim na navijace). Zek,Panter,Naneli i Frenk najbolji. NAPRED PARTIZAN
  8. grtalica

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Malo malo pa se goran javi.Kako pozdravljamo hrvate a srbinu zvizdimo. Jedi govedinu gorane,goraneeee Pozovi i gazdu da i on zamezi
  9. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da covjek ne povjeruje. NAPRED PARTIZAN
  10. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nekako nam rezultati odgovaraju.Bolji smo od Efesa i Milana u medjusobmom. Zato 3 pobjede do kraja.NAPRED PARTIZAN
  11. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Partizane moj ima jos prilika.Bicemo mi u 10 sigurno.Od mene jedno veliko hvala navijacima koji su prepunil arenu.Sad malo o jednom igracu kk Partizan. Aleksa brate smanji dozivljaje.Nekoliko puta ides na polaganje i bez ikakvog postovanja lopte ti nonsalantno je bacis na tablu i promasis.Od...
  12. grtalica

    KK Partizan - KK Baskonia igrač utakmice

    Danas minimum 4 da su najbolji.Ako moram nekog onda Frenk.
  13. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prva cetvrtina: Fenomenalna poenterski bravo crno beli.Jos u tri napada zicere smo promasili Panter polaganje,Ponjitka polaganje i Kaboklo zakucavanje.Ako Zeljko ne patosira Aleksu nece ga patosirati niko:action-smiley-070:. Druga cetvrtina: ne bas kao prva ali se vidjela borba i sto je bitno...
  14. grtalica

    FK Partizan 2023/24

    Bože sačuvaj:pop. Boris se veci dio sezone i useres se protiv napretka i Mladosti.Dva pasa nismo u stanju odigrati.U zadnja tri kola izgubis 7 bodova
  15. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za 4/4 se kaže kurcobolja.Mislio sam sto sta napisati ali bolje ovako nista kao i sto nam je igra.
  16. grtalica

    FK Partizan 2023/24

    Ne javljam se često na fudbalskim temama ali danas ne mogu da precutim neke stvari. Prvo gledamo u svoje dvoriste pa poruka Stojkovicu da razmisli dobro o svom pozivu fudbalera.Po nasoj desnoj strani su paradirali svi a beka ni za lijeka.Dosta lopti smo izgubili zbog konstitucije nasih igraca...
  17. grtalica

    Želimir „Željko“ Obradović

    Srećan rodjendan Zeljko. Jos 100 godina nam bio ziv i zdrav i vodio Partizan
  18. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    3 am i ja se probudio,nece san na oci pa da ga je.es.Zasto neke stvari ne uradimo logicki? Zadnji napad Zaharija mi ne izlazi iz glave.Vratio sam utakmicu i ponovo pregledao.Imali smo toliko sto u tenisu kazu ne iznudjenih gresaka da bi bilo cudo da smo dobili.Nadam se da cemo dobiti kuci 4 i...
  19. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bog te ne jebo pa sta je ovo.Srce mi lupa mislim da se čuje ispred kuće.Mi nismo pravili gluposti mi smo pravili XXL combo gluposti.Sudijama i bradatom humanitarcu sve na kamaru.
  20. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Podrska iz Kitchener Ontario
Top