Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    E sad još fali da ja pitam "Je li bio penal protiv Napretka?" i da ode sve do qrca! Zato neću.
  2. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Ključ svega!
  3. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Dobro. Sve si nam lepo objasnio. A da je umesto Takija Majdevac, a umesto Savića Jovanović, da li bi onda bio penal?
  4. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Garagani su hteli, a mi prihvatili da ne možemo bolje. Oni zadovoljni. To je poenta. Za Napredak, uz dobru pripremu utakmice, dovoljan je bio i rezervni sastav Partizana sa sve SanyBoy-em. Tvrdim.
  5. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Garagani su zadovoljni sve dok naši navijači nisu na našem stadionu, jer bojkotuju "našu" upravu i dok su naši navijači zadovoljni svojim trenerom i do sada postignutim rezultatima, jer naši igrači u sadašnjim uslovima i ne mogu bolje. E tako će oni biti prvaci mnogo godina, a mi ćemo ih...
  6. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Izgubiti časno posle velike borbe u kojoj je protivnik bio bolji je u redu, ali izgubiti posle loše igre od lošeg protivnika je jadno. Namešteno je prvenstvo. To svi znamo. Ali, naša igra je, nezavisno od svega, loša. Jako, jako loša. A igrali su naši igrači. Nisu namešteni. I što je...
  7. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Danas će biti tradicionalno teška utakmica protiv Napretka, jer njihovi igrači tradicionalno navijaju za ZvezduSrbiju. Neko je 2008. godine, kada smo igrali odlučujuću utakmicu u Kruševcu, izvršio anonimnu anketu i ustanovio da od jedanaest igrača na terenu devet navija za garagane. Za nas su...
  8. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Pitanje ne postavljam, jer znam odgovor, a on glasi: "Pa šta?"
  9. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Nešto neočekivano?
  10. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Danas očekujem sinhronizovani napad na nas od strane svih medija, sudijske organizacije i domaćih izdajnika. Na mestu glavnokomandujućeg očekujem onog finog gospodina u teget odelu sa sve belim maramčetom u džepu. Široki kez i bele zube ovaj put ne očekujem.
  11. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Preuzeto sa SportKluba.
  12. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Garagani se žale na sudiju, jer im nije sudio dva penala. Odredili su sudiju (Pavle Ilić, DelijeSever, Kragujevac), a on im nije svirao dva penala. Mo'š misliti. Panika je to velika, jer je bolest uznapredovala.
  13. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Besplatno protiv Napretka. Kuća časti.
  14. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Sve, sve, ali suze Spajića i Miloja u suterenu nemaju cenu. Napasli su nam se qraca k'o zečevi zelene salate.
  15. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Oni izjednačili, a mi im uzeli bod. Kakvi mozgovi!
  16. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Očekujem sutra vest u medijima: "Smenjen Dejan Santrač."
  17. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    A šta kaže onaj fini gospodin Terzić? Onaj što mu nismo konkurencija. Pitam za druga.
  18. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Nešto razmišljam da li će naš vrli i dragi precednik doći da bodri svoj voljeni tim uživo. Baš bi bilo lepo videti ga u počasnoj loži. Mi, navijači protivničkog mu tima bi ga sa oduševljenjem pozdravili, a te burne ovacije bi sigurno ispitale jačinu njegove pumpe. A tek kad počnu golovi 0:1...
  19. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Penal da, ali na samom početku utakmice. Sigurnosti radi.
  20. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Cigojneri ovog puta igrački nisu spremni. Ali, zato su svi ostali k'o zapete puške: i glavni sudija i pomoćne sudije i delegat i VAR sudije i Sudijska komisija FSS, a ako zatreba priskočiće u pomoć i Džajić i Laković, pa i sam Čeferin. A ko je sa nama? Samo jedan "igrač" jači od svih nji'ovih...
Top