Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ljudi glave gore, biće sve dobro. Željko nam je na klupi. Nemam običaj da pišem komentare, ali čitam redovno. Miriše nekako na prošlu sezonu i deluje realno da budemo šesti, mada ako budu svi zdravi i uđemo u pravu formu možda može i bolje. Ako budemo šesti idemo na trećeg, što bi mogao biti...
  2. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Šta se ovo dešava jbt...ko nas kleo nije dangubio. Juče Balša, danas Egzum...Težak je period pred nama. Sad smo bez četiri važna igrača u rotaciji plus Nanelija nema (nadam se da je on dobro).
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Bolje nego prošlo kolo. Teško mi pao poraz, bukvalno smo bili tu - na jedan napad. Ovi ubaciše sve što su mogli i nisu mogli. Više su trojki dali nego dvojki. Marinković...što se mene tiče posle onog poteza na kraju neće dobiti nikakav aplauz u Beogradu. Mogao je lepo da položi u koš, a ne onako...
  4. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jedino što je loše bilo je prva četvrtina. Moramo jače ulaziti u utakmicu. Nedopustivo je da nam protivnik napravi veliku razliku u prvoj četvrtini i da onda jurimo ceo meč. Moraćemo timski da igramo mnogo bolje, bilo je nekoliko solidnih akcija. Uvukla se nekako nervoza od početka, nekoliko...
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    Ubaciše na YT snimcima logo Mozzarta, kako smo krenuli neće se moći ništa videti na klipovima ako dođe još neki sponzor. Nadam se da smo stvarno dobili dobre pare od Mozzarta
  6. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Odlično smo otvorili sezonu. Ako se izuzme prva četvrtina imali smo stalno dvocifrenu prednost. Minutaža solidno raspoređena, bilo je prilike i mlađi da dobiju neki minute. Vidi se da je Glas dugo odsustvovao i da mu fali utakmica. Vukčević je odigrao dobro, Trifa takođe solidan. Papapetru uneo...
  7. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Došlo je, konačno, vreme da odigramo prvu zvaničnu utakmicu ove sezone. Pripreme su prošle, sad kreće ono što svi čekamo. Momcima, pre svega, želim da budu zdravi i spremni i da svaku utakmicu imamo sve igrače na raspolaganju. Nadam se da svi u Klubu shvataju koliko je ova sezona važna i šta se...
  8. KK Partizan - uprava i marketing

    Zna li neko hoće li KKP organizovano voditi navijače na gostovanje u Berlinu? Mislim da je bilo toga prošle godine (protiv Lokomotive ako se dobro sećam). Šta se dešava sa dresovima za novu sezonu? Zna li se kad će biti predstavljeni?
  9. FK Partizan 2022/23.

    Ako mogu da primetim nekako po izrazu lica Petrića, podseća me malo cela ova konferencija na situaciju kada je Filipovski dolazio u KK sekciju. Nadam se da će imati mnogo bolje rezultate nego što je bio slučaj sa Filipovskim. Valjda smo udarili o dno, pa da sad idemo samo gore i konačno krenemo...
  10. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

    Auu ljudi moji, ja ne znam da li je ikad bila gora situacija u FK. Fali nam i širine i kvaliteta. Ovi iz uprave...to ne može rečima da se opiše. Baš sam prazan potpuno, gore od ovoga je jedino da nas i ovi sa Malte dobiju.
  11. KK Partizan - uprava i marketing

    Ko je ovo pisao zajebao se kod ovih cena za Bench seat, iste su mu za prvi i drugi red...a nema ništa za nivo 400. Šta sve ljudi neće raditi.
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Preneli su i drugi sportski portali, ako je bar nešto dobro u tome što će propustiti pripreme, s obzirom na pauzu od dva-tri meseca, poznaje sistem jer je bio tu i prošle sezone pa će se odmah uklopiti nakon oporavka.
  13. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Lovernj napustio Žalgiris, ima na njegovom profilu na instagramu. Ne umem da podelim link ovde, pa ko hoće da pročita neka potraži.
  14. FK Partizan 2022/23.

    Dobar meč na početku sezone, vidi se da je ideja da igramo iz poslednje linije i da se lopta iznosi na taj način. Danas je to solidno funkcionisalo, nadam se da će to biti slučaj i protiv kvalitetnijih rivala. Pohvale ekipi za pobedu, a takođe i čestitke Petkoviću i Baždaru. Pišemo tri boda i...
Top