Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. 1970

    KK Partizan - transferi

    Slukas —> Pao
  2. 1970

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Kakva atmosfera.. kakva igra pogotovo u drugom poluvremenu, priveli kraju rutinski, hala puna Grobara .. prvi put veceras gledam uživo ove godine jer živim u Italiji. Samo mogu da kažem : KAKVA EKIPA! Uzivajmo!
  3. 1970

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mnogo težak poraz, ali bilo je i gorih momenata.. Željku i momcima podrška do kraja pa šta bude biće, a ja mislim da mi možemo da se nosimo sa njima! Sve je ovo lekcija i samo rad rad rad.. NAPRED PARTIZAN!
  4. 1970

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mi se čudimo zašto nemamo naših kvalitetnih igrača u timu.. pa ko bi se ludi vratio, da poslije dvije pogrešne utakmice bude ispljuvan.. juče čitam “marinković bolja opcija nego andjusic” a da je vanja tu bilo bi obratno. “Željko ne zna gde bije” pa daj bre .. prvi mi nemamo više one stare...
  5. 1970

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Borili su se momci samo tako dok nije ponestalo snage.. nemamo dovoljno igrača za EL trenutno, ali biće ovo još bolje i biće dosta pobijeda! Oni super iskusna ekipa i da nismo prodali neke lopte na kraju mi bi ovo dobili ali šta je tu je.. idemo dalje, iz ovoga se izlazi još jači! Napred Partizan!
  6. 1970

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Iskreno teško za gledati.. mladi igrači umjesto da zapnu, da se pokažu i da igraju sto više oni sve gori i gori.. kao da nemaju želje za igrom. Trifunovicev gest na kraju.. kao na ulici. Ajde bre.. BORBA!!!
  7. 1970

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Napad me ne brine.. nije bilo naše vece i to je to. Biće bolje.. Odbrana mnogo loša, imali su dosta ofanzivnih skokova.. i dopustamo lako šut za tri. Mislim da je centar više nego potreban i da bez nekog pojačanja na toj poziciji teško možemo doći do top 8 u EL
  8. 1970

    KK Partizan - uprava i marketing

    Iskreno bih volio.. ali mislim da to nije dovoljno ni za top 12.
  9. 1970

    KK Partizan - transferi

    Zatišje pred buru… kao i svaki prelazni rok ne znam ni šta očekivati.
Top