Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    Ovaj bod draži od mnogih pobeda.
  2. Kup Radivoj Korać 2024

    Ovogodišnja ekipa je po čistom košarkaškom talentu verovatno bolja od prošlogodišnje, ali šta vredi kad ne mogu ovaj ritam da iznesu, ti u ozbiljnim ekipama moraš znaš ko je glavni i ko koliko doprinosi, ti sem Nanelija ove sezone ne možeš za nikoga da se uhvatiš i kažeš šta je njegova rola i...
  3. Zimski prelazni rok 2023/2024

    Pa ko god prati ovu linglong ligu bi poželeo Kovačevića kao bonusa, za Belića verujem da nas 99 posto nije u početku verovalo da može nešto da uradi.
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Niko normalan ne želi da Željko ode, ali ne može ovo večeras isključivo da bude krivica igrača.
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bolje da smo napravili faul, pa da šutiramo za pobedu, ioanako nije imalo smisla da se mrcvarimo dodatno u produžetku.
  6. Zimski prelazni rok 2023/2024

    Jel ovo on na tambnejlu, ili sam rasista :D
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    O jebem vam sunce ludo
  8. KK Partizan - transferi

    Pa neobjavljuje klub kad neko (ne)dolazi :D
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako je nama Jaramaz najveći problem, onda mi odlično igramo.
  10. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sad ću biti napadnut da sam realni grobar, ali da je tako nešto neko našem igraču uradio pisalo bi se 20 strana, iako ga obožavam normalno.
  11. FK Partizan 2023/24

    Dobro je što ide pauza, malo smo pali u ove zadnje dve, još nam dolaze TSC i Vojvodina posle.
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo dokaz da skok nije samo do centra, Fener ima tri put jače centre of Baskonije pa smo iskontrolisali skok.
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja samo ne znam o kojim Špancima vi pričate kad nijednog maltene nemaju , niti su ih nešto imali i kad su bili bolji:D
  14. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    PJ tako lagano igra, glupa su poređenja sa Egzumom dva potpuno drugačija igrača.
  15. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Kakvo ponižavanje, kapiram razlika u kvalitetu, ali ovi su dali 5 a preznojili se nisu.
  16. FK Partizan 2023/24

    Pa nisam baš siguran da je ciganima prioritet da ne izgube, njima bi i remi bio kao poraz pošto su oni srpski bajern jelte, pogotovo u ovoj situaciji.
  17. FK Partizan 2023/24

    Ilić postigao 2 gola protiv Azerbejdžana za mladu reprezentaciju u pobedi 2:0
  18. FK Partizan 2023/24

    Pa sad doduše i nema smisla da ide, dok je ova uprava tu niko normalan neće doći, daj bar neki kontinuitet kakav takav do derbija da zadržimo.
  19. Liga Konferencije 2023/24

    Umuvamo im 2 ili 3 u prvom i imamo šanse.
  20. Liga Konferencije 2023/24

    A zanimljivo i da je Natho stariji od njihovog trenera godinu dana :D
Top