Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    doso je i taj dan
  2. FK Partizan 2023/24

    niko ne slavi bod, slavimo prvo mesto na tabeli posle oruzane pljacke za to treba muda
  3. FK Partizan 2023/24

    sta je uradio smrad spajic nisam ukupno 5 minuta pratio utakmicu
  4. FK Partizan 2023/24

    svaim danom treba sve vise mrzeti rezimsku kucku, jel dobio ovaj ganfer raspali dnevnicu i sendvic il nije na kraju ? nisu uspeli da dobiju ne kap... dao je sve od sebe BRAVO
  5. FK Partizan 2023/24

    nikad iscekivaniji derbi za mojih 15 i kusur godin koliko pratim.... HOCEMO PENAL ZA ZVEZDU
  6. FK Partizan 2023/24

    ne gledam cesto fudbal, ugl kosarku i znam da si tamo kritikovan zato sto (ne)strucno analiziras posle svakog poraza, nisam znao da si aktivan i na fudbalskom delu. Planiram dete na plivanje da upisem pa sam mislio ako bi mogo da se posavetujem sa tobom kapiram da se razumes
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    aj da zamislimo hipoteticki da je doticni gan, posle poraza Partizana ne samo da uziva u samom porazu nego i uspe da zavadi pola foruma, za to ste krivi vi gospodo ;) sramota i jedni i drugi ne znam dal mi se vise kenja od njega il od vas
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    toliko lepa nedelja i ono sto je najbolje je da ne moze da bude gora, jedino bolja. Jedino ako ispsutimo +15 za 5 minuta sto ne verujem da ce vise da se desava ovoj ekipi. Nek se spremi kralj (mog k), dobro pamtimo sve
  9. FK Partizan 2023/24

    NE TREBA NAM NOVI STAN U CENTRU MADRIDA SAMO NOVI UGOVOR ZA GAJASA ZZAHIDA prskajjjjjjjjjjjjjj
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    najmanje ocekivanja imam pred ovo gostivanje, ubili su nas prosle god i nadam se da se prekida ova serija protiv male valensije veceras. dve klase smo ispred al njihova fizionomija i stil igre na ic ne leze. Dobijamo pola kosa KP ih resava i krecemo u seriju od 12 pobeda protiv njih do 2026...
  11. KK Partizan - uprava i marketing

    ni 20k stranica da se vas dvojica prepucavate sta je zeljko mislio ne bi bilo dovoljno jer, na srecu, on je najveci. A ovakva nagadjanja mislio da je Zeljko ovo mislio i ja mislim da je Zeljko ovo mislio kapiram da prolaze samo da bi mogli sto pre da zakopamo pricu od 20(0).000.000 evra koja je...
  12. KK Partizan - uprava i marketing

    Pred izbore? Ja kolko znam mi sebe smatramo inteligentnijim i moralnijim od gana, ne zajebavajte se. Ostoja svakako nek pusi kurac ko sto je pusio do danas ali ovde sad da se obaramo brojkama koje su isplivale samo da bi realni grobari glasali za zvalavog.....
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    morao sam jebi
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zalgiris nas ne moze da dobije, pokazali smo to rutinskim pobedama prosle sezone. Kao sto nama nikad nece da lezi valensija mala koju mozermo da dobijemo samo ako smo dve klase iznad tako ni mi nikad necemo jnima da lezimo u postojecem igrackom kadru (core-u) koji je ostao isti i kod nas i kod...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    kako na osnovu cega, pa igrac je od 4 miliona, preziva se na IC a nije domaci igrac, igrao za repku znaci jurili ga zeljko i savic po hotelima i naravno zato sto ima brata Zorana. Napravis ove filtere i izvuces koliko ima takvih igraca i zoves smrdakciju telegrafa.
  16. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    45-60 najopasnji rezultat u kosarci a 1-0 za Indjiju u 89 u fudbalu. To se stize po defaultu. Ko zna zna. Aleksa brz oporavak svi smo uz tebe
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    bilo je protiv armanija i u pioniru nesto ranije a posle i u milanu Zlatiborac i Macvan ekipa ako se ne varam setih se, armani pionir Novica -24 smo stigli sa poluvremena a VJ ekipa sa Dzerelsom i gore pomenutima je stigla nesto ludacki tipa 14 poena za 5 minuta ceo mec nas rutinirali
  18. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kao glavni trader na bet365 potpisujen da je nemoguce da nekom bude zabranjeno kladjenje samo na fudbal. U kladionicaMA :D :D Jel si gledao utakmicu koju smo upravo dobili, o tome nista? Mnogo dobro igramo pa moderacija lepo raspolozena. PS. ne odgovaram na citate i ne ulazim u dalju...
  19. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    jebote izmena Andjusic Smailagic Jaramaz na -16.... On nije sa ove planete. Ubedite me. Sta je video?
  20. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Milije su mi suze gana nego pobeda Partizana...fala bogu ne ide jedno bez drugog. Gosti, Monako pokradenahhahahahahaha? jebem vam sve do cetvrtog kolena! UBIO SI IH ZELJKO
Top