Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jevrem

    Ilegala bato, nadji me na fejsu

    Ilegala bato, nadji me na fejsu
  2. Jevrem

    Bravo brate, kako znas sta volim :ziveli

    Bravo brate, kako znas sta volim :ziveli
  3. Jevrem

    Naravski za onu nasu, e sad samo polako da ne preopteretis nervni sistem, ume ta seoska idila da...

    Naravski za onu nasu, e sad samo polako da ne preopteretis nervni sistem, ume ta seoska idila da umori coveka pomalo :D
  4. Jevrem

    Pa de si brate, jesam naravno, slabo ti ja inace locem, znas :buhaha Jel gotova seoska idila?

    Pa de si brate, jesam naravno, slabo ti ja inace locem, znas :buhaha Jel gotova seoska idila?
  5. Jevrem

    Puno svega i svacega, ljubavi zdravlja, blabla......:ziveli :D

    Puno svega i svacega, ljubavi zdravlja, blabla......:ziveli :D
  6. Jevrem

    Sve najbolje brate, puno svega.........:ziveli!

    Sve najbolje brate, puno svega.........:ziveli!
  7. Jevrem

    Aha novogodisnja euforija, sa sarmicama na glavi i prazilookom u bulji, huh, a beogradske zime...

    Aha novogodisnja euforija, sa sarmicama na glavi i prazilookom u bulji, huh, a beogradske zime dobro poznajem, bem ti, bas je zajebano. A to za bivseg, ma brate sta se cimas, boli te brige, ili te je nesto mnogo ujeo pa bi da mu malo skaces po lobanji :D? A ni ja nisam neki fan NG, sve mi je to...
  8. Jevrem

    Zezas brate, sta te mori kad si se resila na taj potez porodicne idile na selu, hoces malo na msn?

    Zezas brate, sta te mori kad si se resila na taj potez porodicne idile na selu, hoces malo na msn?
  9. Jevrem

    Ja malo bolesan, smrcsmrc, nego nova na selu/vikendici i te fore je extra, naravno uz pravo...

    Ja malo bolesan, smrcsmrc, nego nova na selu/vikendici i te fore je extra, naravno uz pravo drustvo i sve sto uz to ide. Mi gajbi sa jos nekim ortacima i tako, rekao bih vec klasika.
  10. Jevrem

    Pozz ortak, kako smo?

    Pozz ortak, kako smo?
  11. Jevrem

    Os na msn, evo ja i Slauter blejimo?

    Os na msn, evo ja i Slauter blejimo?
  12. Jevrem

    Rukometni klub Partizan

    Partizan dobio rukometni derbi BB BB Rukometaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 21:19 (10:11), u derbiju 14. kola Superlige Srbije. Prvom pobedom nad večitim rivalom posle punih 45 meseci crno-beli su zadržali korak u borbi za titulu i sada imaju pet bodova više od Zvezde...
  13. Jevrem

    :buhaha, to moze da bude i u obrnutom slucaju kad je muskarac najpametniji, veruj mi. Zezas me...

    :buhaha, to moze da bude i u obrnutom slucaju kad je muskarac najpametniji, veruj mi. Zezas me da imas crnu macku, mi imamo Max- a i njegovu mamu Mrvicu, koja je takodje crna kao mrak. Neverovatni su skroz, kao deca su nam, bukvalno
  14. Jevrem

    Jesi videla surovu zver :D ?

    Jesi videla surovu zver :D ?
  15. Jevrem

    E de si brate :D, sta se radi? Hvala za link, super je, elem tesko je naci kvalitetan zenski...

    E de si brate :D, sta se radi? Hvala za link, super je, elem tesko je naci kvalitetan zenski vokal u reggae muzici, kad budes stigla potrazi Marlene Johnson, ubija kako peva. Elem video sam post na temu kako napraviti preslikac te me malo pogodio, ponosni sam vlasnik mocnog macka crnog kao noc...
  16. Jevrem

    De si brate Che GeZvuce?

    De si brate Che GeZvuce?
  17. Jevrem

    [IMG]

    [IMG]
  18. Jevrem

    Samo ti zajebavaj, a posle ces kao cvrcak da dodjes kod nas mrava da se grebes za klopu i cugu...

    Samo ti zajebavaj, a posle ces kao cvrcak da dodjes kod nas mrava da se grebes za klopu i cugu :buhaha
  19. Jevrem

    Nemoze covek da te namami nikako,ccc, naravno da pevamo ORA je pravi nacin da, da dadadadadad da...

    Nemoze covek da te namami nikako,ccc, naravno da pevamo ORA je pravi nacin da, da dadadadadad da da da
  20. Jevrem

    Stvarno nekapiram o cemu se radi, ja je vidim ovdi. Nedas se isprovocirati, a, a ako ti kazem da...

    Stvarno nekapiram o cemu se radi, ja je vidim ovdi. Nedas se isprovocirati, a, a ako ti kazem da ima i zena i droge i rokenrola?
Top