Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dr.Inker

    Rukometni klub Partizan

    Odvratna, kancerogena pojava. Rukometni pandan vaterpolo mutantima. Ali utoliko će biti bolje kad ih ugasimo.
  2. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Nisu oni uveli dan žalosti zbog fudbala nego je dan žalosti izgovor da se fudbal odloži. Oč8gledno ie da cigani nisu hteli ovo da igraju zbog forme ili pritiska šta god, pa je razlog do juče bio sudija, ovo im se samo nacrtalo.
  3. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Kakvi crni potencijalni neredi, to su ciganski mentoli iz Danasa očajni da predstave čergu kao opozicju. Eventualno zbig sudije.
  4. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Dosta kvalitetnih poruka grobari! Veliki pozdrav
  5. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Za titulu ne znam... Ali za obraz ćemo se izboriti!
  6. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Najbojli bi bio skup ispred JNA i neko navijanje, orgijanje koje bi igračima poslalo poruku da ih neko prati i da nisu napušteni, a smeću iz uprave da neće imati ni privid legitimiteta ni to malo $ od karata. To bi bio protest, ovako je, iako manje od dva zla, bliže nezainteresovanosti jer su...
  7. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Jedino mi nije jasno kom našem maloumniku je palo na pamet da koristi termin 'silovanje' a da nije u kontekstu izvršioca.
  8. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Nas agresija jedino može spasiti, ako ne sezonu onda obraz i vatru na tribini a to je sada najbitnije.
  9. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Odgledao sam ovaj snimak još jednom i ne mogu više. A spremio sam se na sezonu bez očekivanja i stresa. Budi u meni najgore stvari, najnekontrolisanije (auto)destruktivne stavove usijane glave od 20 god. Ovo nisu ljudi, kao što ovo više nije fudbal, ovo nije zaslužilo da ih poštedimo na bilo...
  10. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Napravićemo mi haos ove sezone kolko vidim... :partizan-fan:
  11. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Izvinjavam se za off puk'o si me na nostalgiju sa tim klipom...kakvo je to leto bilo ovde...kakvo grobarsko ludilo u UE, milion grafita, cirki, akcija protiv malih jajara kvazi huligana Slobode (mrtvi beton ligaš nas je ovde dobio u 90min, jedini poraz u sezoni uz užasni majski derbi)...i onda...
  12. Dr.Inker

    Dule Vujošević

    General dejstvuje po ciganskoj korumpiranoj mafiji, što u mantiji što bez nje... https://t.co/hotXTpjM3L
  13. Dr.Inker

    ПАОК

    Jebote ovi nisu pogrešili sa dresovima od...nikad. Mi da raskinemo ugovor sa ovim Najkovima i Pumama i preći na ove ljude.
  14. Dr.Inker

    ПАОК

    Jedan od pilota koji je juče nastradao u Grčkoj, naš crno beli brat. Lavovsko srce definitivno, prerano stalo.
  15. Dr.Inker

    FK Partizan 2023/24

    Aktivan protest sa akcentom na aktivan i bojkot je, iako iznuđen i daleko od idealnog, ok potez. A što se tiče nekih izvinjenja JT, daleko bilo... Kad dočekamo ujedinjenje juga sve to ide u ružnu prošlost sa sve tom tonom putera koju imaju na glavi
  16. Dr.Inker

    KK Partizan - transferi

    Ćaletova teorija. Jedino je sporan termin 'naivno'.
  17. Dr.Inker

    KK Partizan - transferi

    Ko nije došao nije ni trebao da dolazi! Ko ga jebe. Donekle razumem, ali samo donekle. Ali pIčkast potez svakako. U ovom brlogu je petlja bitnija od mnogih stvari.
  18. Dr.Inker

    Dres Partizana - nekada i sada

    Mislio sam da barem predstavljanje dresova PFC može da prodje bez stresa. Naivno
  19. Dr.Inker

    Dres Partizana - nekada i sada

    Ja i nisam nešto srećan zbog toga. Simpo, Lee Cooper, Aiwa, Oki...crvene reklame neke od najbolje izbalansiranih dresova ikad. Paralela grbu. Kad je sve monohromatski kao da je fotokopirano da ispadne jeftinije.
  20. Dr.Inker

    Dres Partizana - nekada i sada

    Bolja verzija 98/99 izgleda...
Top