Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    Mi nemamo budućnost geberalno kao JSDP. Kako god, valjda posle svega imamo svest ko je i šta je Željko Obradović.
  2. FK Partizan 2023/24

    Apsolutno. Izlaženjem na teren danas, dajemo alibi gamadi za sve krađe ,tj otimanje u ova 3 derbija. Okupacija i kolaboracija. Ti je FK Partizan danas.
  3. FK Partizan 2023/24

    Tačno ko nas kleo, nije dangubio. Transfer blama, level max. Jebo im pas mater.
  4. FK Partizan 2023/24

    Ja sam i danas u rupi. Da im se popišam na stadion i da Partizan pobedi. Ništa više mi be treba.
  5. Partizan 3x3

    Lazić je i prošle godine igrao neke turnire. Verujem da je tim nešto slabiji nego prošle sezone, ali raduje što je Marselinjo ostao, jer je u pet najboljih igrača u 3x3 karavanu.
  6. FK Partizan 2023/24

    Mitrović se još busao u grudi kako je njemu Partizan sve. Kako god, bolje ostati i na 2,3,5 pravih i istinskih legendi nego imati 100-nu na papiru. Ko god, ali ko god učestvuje u ovom sahranjivanju JSDP za mene je smrtni neprijatelj i želim mu sve najgore.
  7. FK Partizan 2023/24

    On posle ovoga samo može da bude prvi trener kod ove uprave. Nabijem ih na kurac sve redom.
  8. FK Partizan 2023/24

    Nađ i Duljaj nisu legende Partizana, ali su igrači koji su bili pit bulovi na terenu. Nađ je mene kupio kad je bastu poslao na urgentni, Duljaj kada je u Evropi "ujedao" bukvalno nije mogao da ga prođe niko, ali koliko su srčani bili na terenu toliko su pičke na klupi. Izigravaš ti gospodu kao...
  9. FK Partizan 2023/24

    Sad vraćam i pre penala ono govno od 5-6 miliona je napravilo faul nad Zahidom. Sreća pa je žena stigla na vreme da mi da terapiju, inače bi bilo kritično... Ovo je bilo mnogo, mnogo, mnogooooooo gore nego prošli derbi. @Silvija Mizdrak Nažalost, ali sad je poslednji trenutak da vidimo...
  10. FK Partizan 2023/24

    Ma njihovo saopštenje uopšte ne treba da nas zanima, sa tom bagrom ni u crkvu, ali nas treba da zanimaju igrači koji su danas poginuli na terenu, oni koji sigurno nisu ni dobro vođeni, ni na vreme plaćeni niti imaju koga da stane iza njih. Nađ, Duljaj, govna iz uprave po tom pitanju su na istim...
  11. FK Partizan 2023/24

    E pa sad je trenutak za 10.000 ljudi u Zemunelu i da se traži da se ne igra. Jel ima nešto i do nas? Ima, ali... Staću ovde.
  12. FK Partizan 2023/24

    Posle onako sramnog drugog gola, ekipa je trebala da izađe sa terena i to je cela priča ovog derbija.
  13. FK Partizan 2023/24

    Ne može nažalost moj brat Mare... Srđa Knežević i on u tandemu, derbi verujem da bi potrajao 10 minuta, ali nažalost on se nije "odškolovao" za trenera iako jeste za prebijanje cigana. Nema ko sem Zavišića, a pitanje je i on, jer čini mi se da i on ima neku, nižu" licencu.
  14. FK Partizan 2023/24

    Lako je kurcem gloginje mlatiti. Na Južnu Tribinu više loših komentara ima ovde od pojedinaca nego od strane cigana i svih drugih arhineprijatelja. Ljudi ne shvataju koliku represiju trpe navijači Partizana, da za svako skandiraanje ide odmah robija, dešavanja u blokovima ne tako davno...
  15. FK Partizan 2023/24

    Znaš kako nije bilo nekih kardinalnih grešaka, ali ono još gore (barem po meni) toliko sitnih, perfidnih, onih što najviše nerviraju grešaka, prekidanje igre, sviranje nečega što nikome verujem ni na stadionu ni preko TV-a ko je gledao nije bilo jasno i barem meni ono najveći dokaz koliko te...
  16. FK Partizan 2023/24

    Polomi kičmu Kovačeviću... Strašno u pičku materinu, strašno šta nam osta od kluba.
  17. Rukometni klub Partizan

    Čitao sam intervju našeg trenera, kaže da je čak i za Kojadinovića slanina bila u priči. Isto tako rekao je da budžet slanine iako za naše uslove ogroman, jednak je recimo petoj ekipi u Rumuniji. Bukvalno ni ja ne mogu da verujem da bismo mogli nekako da ga zadržimo, jer je vrlo verovatno u...
  18. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nek mi se napuše kurca majmuni i kurve sa SK-a i kompletna United Media grupa. A isto važi i za sve koji misle da je odnos svinjformera ili nova, n1, prema Partizanu različit. Tekstovi u kojima se navodi da je najveći "problem" oko produžetka ugovora sa Žocom ti što mu se duguju 2 plate...
  19. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sa 3 do 4 izmene to ni približno isti tim nije :) . Sa jednom, npr konkretno Lesor ili Dante, ovo bi bio svemirski brod. Po meni ključ svih problema, jeste pozicija jedan i loš protok lopte tokom čitave sezone. Pričali smo, da poboljšamo odbranu, napad je ok, ali nažalost ispostavilo se...
  20. Rukometni klub Partizan

    Sad stigoh iz NS. Tek sada. Čestitke igračima, ovako se gine za sveti dres. Nemam komentar koliko je ovo večeras bilo hrabro, dobro, čestito... Bravo.
Top