Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    Bar obrazloži takvu reakciju. Ja drugo rešenje ne vidim... Naravno ne vidim ni da će se to dogoditi, jer da bi se to dogodilo treba da vodi klub neko ko ima muda a takav se neće pojaviti
  2. FK Partizan 2023/24

    Kao što sam napisao pre nekoliko meseci ponoviću. Ne postoji drugi način za oporavk kluba nego da odemo u 3. ligu, vratimo dugove, i pritom sjebemo ciganšture da se taj jebeni serbski koeficijent smanji na minimum. Publika se u toj priči vraća na stadion gotovo sam uveren. Naravno, uslov je i da...
  3. FK Partizan 2023/24

    Svako ko iole razmišlja o Duljaju, Nadju, Đukiću, Stanoju i ostalima može isto tako da prođe. Isto važi i za igrače i ostatak sportskog dela kluba (ne računajući sportskog direktora). Kao da nam je to najveći problem svih ovih godina
  4. FK Partizan 2023/24

    Meni je i dalje impozantno da se ovde komentariše fudbal, svih ovih godina. Igračima i trenerima ništa ne zameram. Igraju protiv boljeg i daleko skupljeg protivnika koji ima svaku vrstu pomoći "ako zagusti". Živela srmdija žvalave nakaze. FK Partizan, moj omiljen klub je klinički mrtav. Hvala...
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Slino jedna smrdljiva... ti za mene nikad nisi bio kod nas. Zaboravljam sve što si uradio prodana keso! https://sportske.net/vest/kosarka/grbovic-isitna-je-ostoja-mijailovic-prekrsio-dogovor-sa-nebojsom-covicem-519369 Oprostite na rečniku, pogotovu dame
  6. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bogdan Bogdanović. Nije isti nivo, ali je približan talenat
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Možemo li imati drugu temu za južnu tribinu, radju, pedera i ostala sranja? Jer za mene to nije ni Partizan ni Evroliga. I ako ćemo već o tome meni je najveći autogol paljenje baklji
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izvinjavam se što se opet vraćam na ovo, ali jače je od mene. Znaš li koliko godina igra taj lik Evroligu? Osvojio je samo jednom? Znaš li koliko puta je bio na F4 i ukanalio svoje ekipe? Raspitaj se malo...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zato gde god "Teo" igra ta ekipa blista u EL. Virtus prošle godine, pa sad fmp... To što smo imali najmanje asistencija prošle sezone ti je bilo OK
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Promašena poenta skroz ali OK Da su ovi drugi što će proći zaslužili pa i nisu Da je Real zaslužio da osvoji prošle godine, pa i nije Da je zvezda kurva jeste Da imamo ko da misli o pozicijama 1 i 5 imamo
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Više upisa večeras nego sinoć kad smo pobedili... valjda i to govori o nečemu
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kada čujem meni bliske ljude navijače Partizana kako pričaju da je za penziju smuči mi se život... ne mogu da shvatim takvu maloumnost
  13. KK Partizan - uprava i marketing

    Zato što ne postoji toliko sedećih mesta
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Vodiće se da smo prošli dalje i igrali makar taj play in. Nije ono što smo očekivali, ali je i to neki uspeh. Svakako veći od komšinice koja ni to nije mogla za 12 godina. Ali kako sere ovaj Armani pa to nema nigde. Opet izgubljen meč dobijaju
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da su stvari posle večerašnjeg poraza Bajerna dosta čistije sad. Sa 3 pobede mi sigurno idemo dalje. Možda grešim. Samo kako pobediti 3 puta zaredom veliko je pitanje...
  16. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prošle sezone u "minus fazi" kada protivnik pravi serije imamo Pantera ili Exuma koji te serije prekidaju ovako ili onako. Ove sezone Pantera nemamo, a Dozier samo produžava seriju protivniku
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šta je bre ovo niko ništa ne piše... igra se bre utakmica danas. Jako bitna utakmica... Podrška na max, verujem da možemo da okrenemo sezonu
  18. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ako si već pomenuo naravno da treba. Inače će moderacija valjda reagovati
  19. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Šta su ti tačno rekli i zašto uvijaš?
  20. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ode Tristan... sve najbolje
Top