Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    Očigledno ona izjava "bidnite fini" je rečena reda radi, pošto eto danas se piše ovo. Čisto eto da se u nekoj meri zadovolje sve strane. Mada lično nisam za spuštanje na njihov nivo, ali kad te neko gotovo svaki božiji dan provocira, nekad mora i da ti "omakne".
  2. FK Partizan 2023/24

    Derbi je uvek bio specifičan, nikad nisi bio siguran kako će sve da prodje, pa ni ovde nije ništa isključeno. Medjutim tih 2:2 je realno i izboreno zaslugama golmana koji je odbranio neke sigurne golove, sada istog nemamo, još pritom Saldanja dugo nije igrao i jbg normalno je i da ta euforija...
  3. Rukometni klub Partizan

    Dečka redovno urnišu povrede, tako da pretpostavljam da se vratio da stabilizuje karijeru. Čak je čini mi se i ove godine imao neku povredu, tako da jbg baš nema sreće. Verovatno da toga nije bilo igrao bi u nekom vrhunskom klubu, jer fizikalije su mu kao stvorene za poziciju koju igra. Na našu...
  4. Rukometni klub Partizan

    Bravo za momke, baš mi je drago. Bilo bi baš šteta da ova generacija nije osvojila barem neki trofej, jer smo u zadnje dve godine okupili pregršt talentovanih i mladih igrača koji su igrali lavovski. Od Petrića, Trnavca i još prisutnih Kojadinovića, Zečevića, Mićića, Popovića itd. Teško da ćemo...
  5. FK Partizan 2023/24

    Samo nešto guglate. Pa možda je garant što smo pukli milionče na njega, pa možda je garant što dečko ima bolju kontrolu lopte i prijem. Video sam ja njegovu saradnju sa Zahidom i Baždarevu. Ništa loše o dečku, ali eto u zadnjoj protiv Pazara se bukvalno odbija lopta od njega ili je prosledi u...
  6. FK Partizan 2023/24

    Mogao je da isturi Goh-a napred, Zahida levo. Razumem ja priču da je drugi bio rovit, ali zato izadješ od starta sa najjačim sastavom koji imaš na raspolaganju, daš gol, otvoriš protivnika i posle ga tučeš na kontre. Pa onda odmaraš nosioce, a ne uvodiš ih posle da juriš rezultat, kada je rival...
  7. FK Partizan 2023/24

    Ima smisla svakako da sam i omanuo, ovo je više komentar iz glave, nije baš da sam guglao i da se sećam svega. Doduše liga od tada i sada nije ista. Mada ponovo kažem da može napredovati, može. Da li je trebao baš da se forsira taj njegov razvoj kada se lomila titula, to je pod upitnikom, jer...
  8. FK Partizan 2023/24

    Skoro sve što si naveo, ja nisam ni napisao, ali bukvalno sam samo istakao da se forsira za prodaju, što i jeste tačno. Ako misliš suprotno onda jbg, ne znam šta da ti kažem. Ja sam samo naveo njegove nedostatke koje bi mogao da nadomesti, ali sigurno neće skoro. Ali eto ti kada tobož juriš...
  9. FK Partizan 2023/24

    Već su svi rekli šta je trebalo da se kaže, kvalitetniji fudbal ponajviše što je konačno klupiran Ovusu. Da se ne lažemo, petlja i taj Kanute, nije baš sigurica na lopti, ali dečko svojom gradjom i energijom pravi kakvu takvu razliku. Ovusu s druge strane je prokleti prosek, baš ni u čemu ne...
  10. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Na energiju se dobilo (pa i na kvalitet pojedinaca), jednostavno neki igrači je imaju, neki ne, što mi je totalno neshvatljivo, jer oni mladji koji bi trebalo da grizu i da se dokazuju deluju totalno nezainteresovano, a ovamo se Naneli, Panter, Kaminski i Lidej bacaju. Čoveče jednom se živi, daj...
  11. FK Partizan 2023/24

    Ma ono taj neki adrenalin koji nas je vukao je iščezao, Duljaj očigledno ni ne može da trgne ekipu, tako da igra se da bi se igralo. Doduše lično pored silnih opšte poznatih muka jednostavno smatram da bi taktički ova ekipa mogla dosta bolje da se vodi. Da neki počnu malo da greju klupu, drugi...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    "Srećom" po nas zeznut sistem takmičenja, sem Reala i ona zadnja tri pacerska kluba, svi imaju motiv da dobiju utakmicu. Svako se bori za bolju poziciju ili za taj top10, pa će svi i da grizu. Ja se iskreno nadam da nama baš neće trebati 3 pobede, jer iskreno nisam baš optimističan da možemo da...
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sreća u nesreći Milutinov povredjen, pa nećemo i njega dočekati aplauzom, pa da nas onako opušten i ponosan ukanali kao danas Hezonja xD Sve u svemu, mi klupu manje više nemamo, zato smo i pali krajem treće četvrtine. Nemaš koga uvesti, Smajli kriminal, Jare još veći. Ponitka večito nedorečen...
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da rikneš, ali pobeda se piše. Realno večeras znatno više raspoloženih igrača i odmah može da se igra. Pantera išao šut, PJ igrao za tim, a Kaboklo i Kaminski dosta dobri zajedno. Videla se želja i to velika. Ponitka je danas takodje imao zahvalne minute, Trifa standardno odbrana, ostali tanko...
  15. KK Partizan - uprava i marketing

  16. KK Partizan - uprava i marketing

    To je da kažeš neka lova koja je zagarantovana samo ulaskom tog Dubai-a u ligu. Trebalo bi verovatno da bude makar još toliko kroz sponzore koje će oni dodatno dovesti i TV prava. Suštinski variraće to od kluba do kluba, zavisno od toga koliko pažnje privlače od strane javnosti. Ipak se širi...
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Baš presudna nedelja, realno Baskoniju bi morali dobiti, jer ako izgubimo jedna ekipa nam sigurno posle ovog kola beži pobedu. Igraju Valensija i Bajern jedno protiv drugog, prvi su bolja solucija, valjda mogu da izboksuju pobedu na svom terenu. Na svu muku mi eto bez brata Ledeja, koji je uz...
  18. FK Partizan 2023/24

    Na stranu sve, ali brate mili znaš da je Napredak na krv i nož sa nama, da su jedni od najnezgodnijih rivala i ti ostaviš Zahida na klupi, staviš neiskusnog Baždara, mesto namazanog i zagrejanog Nikolića. Okej prvi rovit, ali očigledno je mogao da igra, pošto je ušao to drugo poluvreme, daj...
  19. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dečku želim sreću, očigledno ima neke svoje prioritete. Da nije pokazao očekivano zalaganje nije, ali svakako nije bio ni samo u prolazu. Ove sezone je kod njega postojala veća želja, kada je igrao, trudio se, s tim da je svakako mogao bolje, pogotovo u odbrani. Mislim da je tu najveći problem...
  20. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ljudi igraju glavom, pogotovo Tasić. Vidi se da je inteligentan igrač, čovek nema nikakve dominantne fizičke karakteristike, ali zna tačno kada i šta treba (jako podcenjen, igrač starog kova, jedno vreme sam navijao da dodje). S druge strane se naši zaleću i kreću bez orijentira, pa povremeno i...
Top