Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. LuciferMorningstar

    FK Partizan 2023/24

  2. LuciferMorningstar

    FK Partizan 2023/24

    Borio se Duljaj koliko je mogao i znao, to mu se ne moze zameriti. Ali je cinjenica da su rezultati te njegove borbe 2 pobede, 1 neresena i 5 poraza u duelima sa TSC-om i Cukom. Sad nema razloga da cuti, neka bar kaze ko ga je i kako busio.
  3. LuciferMorningstar

    FK Partizan 2023/24

    Nisam misljenja da Duljaj gubi namerno, jednostavno ne zna covek. Nek se lepo vrati u Sahtjor pa nek tamo trenira neke U12 klince. Ja mu iskreno zelim svu srecu u karijeri. Ali on trenutno nije bolji trener od Javora Curcica. Ono sto me nervira je neko generalno misljenje koje vlada kod Grobara...
  4. LuciferMorningstar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa daj, najbolje da damo loptu Avramu i Jaretu da je drze 20s i bace u aut. Kapiten nije u zivotnoj formi kao prosle sezone, al opet uglavnom izvlaci dobre brojke. Ledej brat ovo sto igra nije ni za Megu..
  5. LuciferMorningstar

    Liga Konferencije 2023/24

    Duljaj je simpatican lik i bivsi igrac ali nije trener, a pitanje i da li ce bitu u nekoj skorijoj buducnosti (mi to vreme svakako nemamo). Na stranu to cinjenica da ovaj tim ne vredi 100 dinara, 99% igraca koji trenutno igraju u Partizanu bi u nekim srecnijim vremenima bilo zadovoljno da sedi...
  6. LuciferMorningstar

    Liga Konferencije 2023/24

    Nije sa Gzirom nego sa Dritom. A Bazel je ocajan i ceka ga nasa sudbina, nece oni videti titulu u Svajcarskoj jos 10 godina minimum.
  7. LuciferMorningstar

    Liga Konferencije 2023/24

    Trener Nordsjaelanda bukvalno '89 godiste. Nije brate problem sto je trener neiskusan, nego sto ne postoji apsolutno nikakav sistem (a nece ga ni biti),
  8. LuciferMorningstar

    Liga Konferencije 2023/24

    Pa ne igraju oni druze. Stoji sve i uprava i AV, sve to stoji. Al da te ovako ponizi evropski prosek. 5 komada (6 ponisten), jos 5 mogli da daju. Pa koliko bi nam Man.City il Real dali? 20 komada?
  9. LuciferMorningstar

    Liga Konferencije 2023/24

    Neko bi reko da je ovo najgora ekipa u istoriji Partizana, ali mi navijaci znamo bolje. Najgora (do sada).
  10. LuciferMorningstar

    FK Partizan 2022/23.

    Derbi kao derbi nismo lose odigrali, svakako iznad ocekivanja. Realizacija izostala, mogli smo i do pobede. Ali nije problem derbi, problem je sve pre i posle derbija. igra i rezultati. Duljaj ima 2 pobede u 10 utakmica od kako je seo na klupu. Stoji to da on nije selektirao ovaj tim, da je...
  11. LuciferMorningstar

    FK Partizan 2022/23.

    Duljaj: 3 poraza na 5 utakmica.. :pop Sta kaze uprava? Necemo da smenimo Vucelu..
  12. LuciferMorningstar

    FK Partizan 2022/23.

    I vrapci na grani znaju da je najveci problem Partizana uprava i onaj koji ih je doveo (i dalje ih drzi) tu. Ali daleko od toga da igraci ne snose nikakvu odgovornost. Mi pola ove lige treba da bijemo sa omladincima, kakva Kolubara Lucani,, GAT i slicni. Sve i da je protiv GATa bila...
  13. LuciferMorningstar

    FK Partizan 2022/23.

    Katastrofalno izdanje protiv najgore (gostujuce) ekipe u ligi. 24 od 29 bodova su uzeli u Lazarevcu, 4 postignuta gola na 12 gostovanja (i nama daju gol). Portugalca je navodno preporucio sunarodnik Paulo Fonseka koga Duljaj poznaje iz Sahtjora. E sad koliko nam je neka ozbiljna analiza (na...
Top