Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Џими

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Једини гори сценарио од испадања је да прођемо, пошто знамо како једино можемо да прођемо.
  2. Џими

    Kup Radivoj Korać 2024

    Сме ли да се наглас каже да нам је Пантер 3х више узео него што нам је дао за ове године и да је било доста?
  3. Џими

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    После јако слабог сна и много нервозе, мало сам дошао себи. Не изгледа то уопште толико лоше, ни Барселона није изгледала толико лоше. Али обистиниле су се моје црне слутње да ћемо дочекати мусавце са 1-3 и да ћемо у октобру играти малтене "win or go home" текму. Ми у овом тренутку објективно...
  4. Џими

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Није смак света изгубити у Тел авиву, али брине како изгледамо. Јесте рано и нема места некој великој драми, али је чињеница да смо прошли мање-више целе припреме у комплетном саставу и да окосницу тима чине играчи из прошле (па и прошле две) сезоне. Алекса игра са огромним самопоуздањем и редак...
  5. Џими

    FK Partizan 2023/24

    Не мешам се у рад и одлуке јужне трибине јер на то немам право као њен тек повремени посетилац. Разумем и поштујем принцип да, ако већ тераш неку причу, то радиш до краја. Исто тако бих разумео и да се одступи од тога на овој једној утакмици због вишег циља, а то је спречавање циганског оргијања...
  6. Џими

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Нема тог апела који ће ме спречити да на мртво име вређам породицу Човић. То је цивилизацијско питање.
  7. Џими

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Нажалост курчили смо се без покрића и доживели најгори сценарио.
  8. Џими

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Једина већа катастрофа од прихватања термина 13.06. одмах би била да исти прихватимо након неког притиска који ће уследити после овог писма Савића. Јасно је да овај пут морамо да играмо до краја без обзира на последице, кад смо већ заузели овај став. После овога, ако се буде играло 13.06. то је...
  9. Џими

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Минут ћутања - апсолутно Без чирлидерсица и музике са разгласа током тајмаута - такође немам проблем, чак подржавам АЛИ... мора да буде навијање и то без икаквих калкулација и не знам ни ја каквих подела које се овде провлаче, типа шта је "скандирање" а шта "песма"... Партизан је изнад свега...
  10. Џими

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Брине почетак 3/4, понавља се ситуација да наша "бела" петорка не само да не може да прави разлику у АБА, него не може ни да је одржава. Тек уласком носилаца затегнута је одбрана и пронађена нека не баш лака решења у нападу као одговор на њихову добру одбрану у тих пар минута. Радује повратак...
  11. Џими

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Тимски највећа победа ове сезоне. Није свакако први пут да смо играли са 11 играча, али је први пут да је свих 11 дало озбиљан допринос победи. Трифина храброст и гледање ка кошу е резултовало тројком и бацањима, Анђушина коначно јебена концентрација и храброст (отворио утакмицу са два важна...
  12. Џими

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    У скоро свим калкулацијама нам је довољна једна победа, осим у случају да Басконија (Фенер и Асвел код куће/грчки цигани у гостима) и Жалгирис (Монако, Валенсија, Макаби код куће/Бајерн у гостима) победе све утакмице до краја. Са 17-17 се теоретски може даље, али ту би Басконија морала да губи...
  13. Џими

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Превише је фактора који су синоћ били против нас. Заиста скандалозно суђење за екипу која игра на домаћем паркету (нарочито ћелави смрад и добро позната к***а), сећам се ситуације пред крај првог полувремена када Јанију није свиран чист фаул на улазу и они дају лаке поене из контре након тога...
  14. Џими

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    За мене ће ова утакмица остати заувек у најлепшем могућем сећању за цео живот, из неких личних и породичних разлога о којима не бих овде. Што се тиче саме утакмице, искрено нисам веровао на -5 у 4/4 после неколико нереализованих везаних напада да можемо да добијемо, али после Трифине тројке...
  15. Џими

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Из личног угла је написано, а имам таман толико година да се 1992. сећам и да ми нешто значи, док 1988. иако сам био рођен не памтим.
  16. Џими

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    После овога синоћ имам утисак да сваког можемо да "брејкнемо" у четвртфиналу. Не сећам се да сам гледао екипу Партизана којој оволико верујем, чак ни у оној Ф4 сезони. Субјективно је, али ја кад видим да је Нанели у "звер моду" толико мирније гледам утакмице и некако ниједног тренутка не сумњам...
Top