Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mene vise od svega boli sto nismo grmeli kao protiv baskonije, nekako smo bili u kontraritmu celo drugo poluvreme a deluje da je sve počelo sa skandiranjem i onom pesmom...brate samo partizan treba da se čuje sa tribine i to je to! Protiv valensije nadam se da ce biti krcato pa da damo sve od...
  2. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    JER U SRCU MOME JEDINO SI TIIIIII ! Ko mu jebe mater, biće kako bude, daj da punimo halu i da navijamo svaku do kraja! DA SE TRESE
  3. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo neka se sutra trese i vise nego sinoc! Da otvorimo lepo, pa šta nam Bog da!
  4. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E bas zato ove sezone grmi cela hala u nekim trenucima i to je brutalno! Bukvalno dok navijam gledam i ne verujem koja sinergija se desi
  5. umislimamojim

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nemam ig,kakvo azuriranje?
  6. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo za sve!!! PARTIZAN SAMPION! Cela hala je pevala, mi smo pobedili veceras!!!
  7. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Na Feneru je navijanje bilo konstantnije, sinoć nismo mogli da uhvatimo ritam nikako. Prakticno su nas desavanja na terenu trgla i dovela do toga da pocne da grmi, što ne bi trebalo da bude slučaj-već obrnuto da mi njih trgnemo, ali dobro. jebiga, moramo svi da navijamo celu tekmu šta peva kop...
  8. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo grobari bre! Grmelo je! Bravo za sve veceras!!!
  9. umislimamojim

    KK Partizan - uprava i marketing

    Lepo!
  10. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ljudi, jebeš poraz ajmo bre sutra da napunimo halu i da se trese kao na prošloj!!! Gledaj i navijaj! Napred Partizan!:pfc:
  11. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Grmeli smo svi veceras, bravo za svakog ko je bio i odrao grlo!!!
  12. umislimamojim

    KK Partizan - uprava i marketing

    hahaha covece kako dobra teorija!!! Znaci totalno mogu da zamislim! Jedva cekam rasplet. A sta im se uopste desava sa zeleznikom?
  13. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bukvalno! Ja ne znam verovatno cigani nemaju taj osecaj ali meni je dovoljno samo da gledam partizan, ne moramo da pobedimo. Kako da vam kazem, naravno presrecan sam kad pobedimo ali brate mili uzivam kakav god rez bio. jos vise mi se navija i gleda sledeca ako ovu izgubimo. Valjda mi grobari...
  14. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ponitka aut, KP aut...sad je trenutak da neko iskoci i da iznenadi! u ponedeljak da nas bude jos vise i da bude jos glasnije, sad trebamo momcima jos vise!
  15. umislimamojim

    KK Partizan - uprava i marketing

    mogli bi i da se oglase zvanicno, što manje dati smrdama
  16. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da ali eno kako ih je virtus otkazao “iz bezbednosnih razloga”, isto tako mozemo i mi. Sto da nam uskracuju 300dnevnih karata, da se anagazuje vise obezbedjenja itd. ?! Pustaj bre vise grobara, ko im jebe mater cigansku
  17. umislimamojim

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne bi me cudilo da cigani kad bude njihov red opet zaigraju u pioniru i prc onda nama ide proporcionalno manje karata…nema postene razmene sa ciganima..ne treba ih pustiti, uzimaju grobarima mesto.
  18. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jbg i prosle godine je bilo, ne bi me cudilo uopste…samo ne znam kako ce to da izvedu kad nam je hala rasprodata
  19. umislimamojim

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Znaci promukao sam nacisto ali i ovo malo glasnih zica sto imam, ostavljam veceras !
  20. umislimamojim

    KK Partizan - uprava i marketing

    Bukvalno sam guglao i kopao, svuda…ako neko sazna neka razglasi, najjaca majica ikada
Top