Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Kad je Pavle Grubjesic umro?
  2. Evroliga 2009/10

    Ja se izvinjavam,mozda nisam u toku,ali kad ce pustiti u prodaju karte za Marusi?
  3. Evroliga 2009/10

    Red je da Barselona pukne u gostima jednom,sta Ja sam igrao keca na Partizan
  4. Evroliga 2009/10

    Repriza Odgledao sam reprizu.Svakako jedna od najboljih partija Partizana ove godine.Bez slabe karike u timu
  5. Liga šampiona 2009/10

    teska noc...jbg bice bolje,idemo u tu ligu evrope trebalo ih je stisnuti jace osle gola i u prvom poluvremenu resiti stvar,da nas oni jure
  6. Liga šampiona 2009/10

    Imam opasan osecaj da ce danasnja utakmica biti nesto sto se retko desava na ovim prostorima.Kakav god rezultat na kraju da bude pamtice se dugo... Jokanova utakmica za opstanak na klupi,Moreirina utakmica zivota,30 000 hiljada grobara na tribinama,milioni uz tv...Ja licno ne mogu da zaspim...
  7. Liga šampiona 2009/10

    ???? Sta je sad ovo? Hoce li biti ili ne karata za mec? Ako ih nije dosta prodato nek se to kaze,da ne bude deo stadiona prazan zbog ovih najava da ih nece biti u prodaji
  8. Liga šampiona 2009/10

    Idemo dalje Ajde bre ima da ih gazimo na JNA!!!Pun stadion,bolja igra i padaju kao QPR!!! Posle jedne dobre partije ih uzdisemo,posle jedne lose pljujemo,to ne vodi daleko.Svi na stadion i uz malo srece eto nas u sledecem kolu. Po meni sanse su i dalje na nasoj strani:napred Partizan
  9. Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    slava Manceu
  10. Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    zuka Cim sam video da Zuka dolazi u Partizan pretpostavio sam o kavom je igracu i coveku rec...Vidi se po njemu da zivi za fudbal
Top