Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
А јутјуб канал им је мало је рећи професионалан


Играју на припремама са ПСВ-ом, Фејнордом...а ми са Ростовим, Муром, Копером..... Прошле године су за нијансу имали скупљи тим од нас упркос томе што више улажу, а ево где смо ми сад....ни јутјуб канал немамо на потребном нивоу, а камо ли тим. Више зарађујемо од трансфера него они...замислите где би ми били тек да имамо нормално руководство у нормалној држави са нормалним спонзорима....били би на нивоу Шахтјора одавно, без претеривања.... Нормални клубови живе од спонзора, а клубови као наш само од трансфера.. Партизан у ствари не живи него преживљава од трансфера
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Ne možemo mi da igramo prijateljske utakmice sa ozbiljnim rivalima zato što nama pripreme počinju onda kad se ozbilinije lige završavaju.

Inače PAOK kao klub je daleko ispred nas u svim segmentima.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.131
Reaction score
17.814
Локација
U Kinšasi
A i neozbiljan smo protivnik za ozbiljne rivale, realno.
Kad se setim, generalna proba protiv Liona u Humskoj, za Lion Benzema, Govu, Ljoris, Pjanić... za Partizan Moreira, Žuka, Diara, Fejsa, Tošić...

A sa kim sad da idemo na Lion, ne može se veganima na kurate Turke.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Inace koga interesuje, sve garniture dresova Paoka su vec mjesec/dva na ozbiljnom snizenju.. Shipping je 20e tako da se isplati, pogotovo na 2 i vise dresova.. Ja sam uzeo dva komada, cekao 15ak dana i dresovi su brutalni!
 

Прилози

  • paok1.jpg
    paok1.jpg
    524,1 KB · Прегледа: 48
  • paok2.jpg
    paok2.jpg
    599,3 KB · Прегледа: 50
  • paok3.jpg
    paok3.jpg
    540,7 KB · Прегледа: 46
  • paok4.jpg
    paok4.jpg
    521,6 KB · Прегледа: 45

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Uf ovo stvarno ne bi bilo lose uzeti ... al mi se ne daje dva ipo soma za postarinu
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
@Kiza Srbija
Pa da, ne isplati se na jedan dres.. Na dva/tri je vec pristojna cijena.. Inace dres je uzivo mnogo bolji nego na slikama!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.357
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Ja sam uzimao prošlog marta, tada je Shipping & Handling bilo 10€, izgleda da su poskupeli u međuvremenu...
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш
А јутјуб канал им је мало је рећи професионалан


Играју на припремама са ПСВ-ом, Фејнордом...а ми са Ростовим, Муром, Копером..... Прошле године су за нијансу имали скупљи тим од нас упркос томе што више улажу, а ево где смо ми сад....ни јутјуб канал немамо на потребном нивоу, а камо ли тим. Више зарађујемо од трансфера него они...замислите где би ми били тек да имамо нормално руководство у нормалној држави са нормалним спонзорима....били би на нивоу Шахтјора одавно, без претеривања.... Нормални клубови живе од спонзора, а клубови као наш само од трансфера.. Партизан у ствари не живи него преживљава од трансфера

Što bi rekli pametniji - Da je sve tako normalno bilo bi nam dosadno. A to što nemamo jutjub kanal, to je tek najbolji pokazatelj da ni tako malo para nisu spremni da izdvoje za nekog ko bi hteo, verujem čak i za neke bedne pare to da uradi iz ljubavi prema klubu. A što je najgore ne verujem da uopšte traže nekog ko bi i besplatno hteo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Имамо јутјуб канал https://www.youtube.com/channel/UC1FIG4Re1RxTuYgRmGsJoFg само ствар је у томе што није ни близу озбиљан као код што би требало да буде код озбиљних клубова ево ПАОК-а нпр. Маркетинг ПАОК-а је пар деценија испред нашег
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш
Имамо јутјуб канал https://www.youtube.com/channel/UC1FIG4Re1RxTuYgRmGsJoFg само ствар је у томе што није ни близу озбиљан као код што би требало да буде код озбиљних клубова ево ПАОК-а нпр. Маркетинг ПАОК-а је пар деценија испред нашег

Znam za taj jućub kanal, al meni to izgleda ko skupljeni na jednom mestu većinom dosadni klipovi. Bilo bi dobro dati navijačima (simpatizerima, naravno kompjuterski pismenim) da vode kanal, jer sam siguran da ima tu dosta pametnih, mladih ljudi. Propuštaju se lepe prilike za marketing, počev od GTR (sviđao se nekima njihov rad ili ne, oni privlače pažnju nekih iz inostranstva), preko ovih dana Tonija Perkinsa (čuo si verovatno da je otvorio konačno Tavernu Partizan), pa sve do onih klubova širom sveta nazvanih Partizan po nama (a osnovanih od strane naših ljudi ili stranaca). Ima mali milion takvih stvari (Piao i Čen, Edi Grant, Fuenlabrada, Evroliga i sl.). Naš marketing me podseća na one priredbe (pogotovo za odlazak u penziju il osmi mart) iz SFRJ i tokom90ih, sve jedno te isto, napiši nešto prigodno i teraj dalje. Nema ni malo kreativnosti, noviteta, iskoraka (kad smo već avangarda). Al jebi ga, vode nas vizionari koji ne vide dalje od njihovih tompuza i viskića.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Kacim ovih dana slike iz shopa Paoka i nesto oko stadiona, jbg korona i sve tamo ne moze se na stadion, ne moze ovo, ne moze ono... ima par slika iz shopa, neke cene da okacim kakve su u shopu, ali utisak sve u svemu je da je onaj nas shop otprilike kao u Paokovom shopu ali deo za decu i peskire. Sto se tice YT kanala, @Al' je uvek lepo je napisao kako bi to trebalo da izgleda realno.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
PAOK doziveo neprijatan poraz u Irskoj od Bohemiansa 2:1 u 3.kolu kvalifikacija Lige Konferencija.

Ali posto je bilo 2:0 jos su dobro i prosli tim golom kada su smanjili na 2:1. Mislim da ce ipak proci dalje i pobediti ubedljivije u Solunu.
 
Top