Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Ne mogu da je imaju jer nam je drzava takva kakva je, imamo psiha na vlasti, iako je iskreno, kao ljudi, zasluzuju...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
У-зми-Жељ-ко-ФКПартизан-ФКПартизан-ФКПартизан! :šal

Што се тиче подршке за ова два сјајна момка поред Жељка и њихове колеге из ФК-а...знате како, имају и они врло добру подршку кад се играју европске утакмице, али стадион ЈНА је отворени, дупло већи простор од Арене, па не може све да одзвања као у затвореном простору...
На домаћим утакмицама, посета јесте слаба, али гробарија долази само кад има наду у нешто више...за кошарку мисле да ћемо то и урадити, за фудбал мисле да не можемо...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
To sto imaju slabiju podrsku nek' se zale Vazuri i Vuceli.
Usput, posle nekih utakmica ne zasluzuju da nose tu majicu sa slike, a ne sveti dres. Ne mislim na njih dvojicu jer su ponajmanje krivi, nego ceo tim kao kolektiv. I da, igraju miki-maus evropsko takmicenje i linglong kuracbet ligu, sto opet nije primarni problem, vec samo nusproizvod teranja FK-a u propast.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Вазура-Вучела, тренери-фудбалери, навијачи организовани и неорганизовани: више лица једне те исте приче, односно ФК Партизана...
Не може се причати та прича, а не узимати у обзир свако од тих наведених лица...

Нећу да дужим на овој теми, посвећеној великом Жељку, али увек кажем да кошарка и фудбал нису исто: 5 или 11 играча на терену, велика разлика у буџету који ти је потребан да би имао 5 или да би имао 11 одличних играча, велики терен који истовремено захтева и спринтерске и дугопругашке физикалије да би успео да даш неки гол наспрам краћег терена на коме се постиже по 100 поена, спорт у коме је УСА далеко испред остатка света, или спорт који ипак игра цео свет, итд...

И тако можемо о свему и свачему, али да завршим тиме да је велика већина навијача Партизана ипак радије ту кад иде добро, али кад не иде...одмах се ,,осипају,,...има наравно и до јачине такмичења, популарности неког спорта, итд, итд, итд...
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
313
Reaction score
920
Локација
Boston
Po
To sto imaju slabiju podrsku nek' se zale Vazuri i Vuceli.
Usput, posle nekih utakmica ne zasluzuju da nose tu majicu sa slike, a ne sveti dres. Ne mislim na njih dvojicu jer su ponajmanje krivi, nego ceo tim kao kolektiv. I da, igraju miki-maus evropsko takmicenje i linglong kuracbet ligu, sto opet nije primarni problem, vec samo nusproizvod teranja FK-a u propast.
Ne bih da se svađam ali ovo što si napisao je nonsens.
Ako ćemo tako ja ne treba da idem na basket zbog Ostoje?
Ostoja, Vazura, Vučela ista roba drugo pakovanje.
Baš je ružna tvoja konstatacija da ne kažem okrutna.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.301
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To sto imaju slabiju podrsku nek' se zale Vazuri i Vuceli.
Usput, posle nekih utakmica ne zasluzuju da nose tu majicu sa slike, a ne sveti dres. Ne mislim na njih dvojicu jer su ponajmanje krivi, nego ceo tim kao kolektiv. I da, igraju miki-maus evropsko takmicenje i linglong kuracbet ligu, sto opet nije primarni problem, vec samo nusproizvod teranja FK-a u propast.
Sva ta podrška se romantizuje, Željko je bio na pragu teranja posle onih poraza. RnG divljačka košarka, to može Muta, došao da juri klinke. Samo rezultati daju ovakvu podršku. Pa kad imaš rezultate onda i navijači trpe poraze, nikako obrnuto.
Željko da se ne zove Željko i da nije najveće ime evropske košarke već bi bio na lomači od strane “košarkaških navijača”
Da FKP igra neku ozbiljnu evropsku ligu i konkurentan je imao bi podršku. Uostalom dobije je čak i u ligi konferencija.
Kad god je igrao pismeno u Evropi a ne ko bata đora da ga vodi imao je podršku.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ne znam kako je ovo otišlo na priču o Vazuru i Vučeli, sve što sam rek'o je da mi je žao ove dvojice sa slike koji niti su vazura i vučela, niti su sns. Kome se ne dolazi uopšte ne mora i nije mi ni palo na pamet da nekog pozivam na stadion.
 
Последња измена:

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Pa jbt, vidi ga... pa umesto globos majica, kad vec pomenu covek i na konferenciji da mu je to sto je video halu crno- belu posebna motivacija, ladno se moze organizovati da svi u hali nose ili belo ili crno po odredjenom sektoru (kakva ih je majica cekala juce, takvu da nose, da ne komplikujemo), da bar malo usrecimo Zeljka.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Čovek koji je devet puta bio prvak Evrope se ovako iskreno obraduje nečem tako običnom. Samo jednu dilemu imam da li je gospodin Obradović veći ČOVEK ili GROBAR. I samo da znaš mnogo te takvog volimo.
 
Top