Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Najbolja moguća vest... znam da je plan i bio 3 godine ali evo i potvrde... nadam se i duže.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Željko Obradović: Ostajem u Partizanu!

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović dao je intervju za grčki Sport 24, u kom je potvrdio da će i sledeće sezone predvoditi "crno-bele".

Na pitanje da li razmišlja o povratku u Grčku kao trener, gde je sa Panatinaikosom osvojio pet trofeja u Evroligi i 11 titula državnog šampiona, Obradović je dao kratak i jasan odgovor.

"Ne, jer sam sad u Partizanu i obećao sam da ću biti ovde tri godine. Ovo mi je druga sezona i ništa drugo mi ne pada na pamet, ni Grčka, ni nešto drugo. Nikad ne razmišljam tako. Ne znam šta drugi misle. Ako sam ovde, moj fokus je isključivo na Partizanu". kazao je Obradović.

1805957883643fdbe9ccee0878893479_640.JPG
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.071
Локација
Yaoundé
Otišao sam pre nekoliko dana na sajt madridske Marke da vidim šta pišu o predstojećem duelu sa Partizanom. Naravno, morao sam da uposlim prevodioca, tekst je uglavnom bio korektan, statistika i upozorenje na opasnost od crno-belih i Žoca na klupi... nije me mrzelo da bacim pogled i na komentare, koliko sam rastumačio navijači Reala prizivaju Željka u Realu... možda grešim, ali iskreno, ako se Žoc još jednom otisne u inostranstvo, pre ga vidim u Madridu nego u Atini...
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Najbolja moguća vest... znam da je plan i bio 3 godine ali evo i potvrde... nadam se i duže.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Željko Obradović: Ostajem u Partizanu!

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović dao je intervju za grčki Sport 24, u kom je potvrdio da će i sledeće sezone predvoditi "crno-bele".

Na pitanje da li razmišlja o povratku u Grčku kao trener, gde je sa Panatinaikosom osvojio pet trofeja u Evroligi i 11 titula državnog šampiona, Obradović je dao kratak i jasan odgovor.


1805957883643fdbe9ccee0878893479_640.JPG
Osim doticne novinarke koja je postavila ovo pitanje mislim da su svi drugi znali odgovor. :) Bolje da je pitala sta posle 3. godine.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Videćemo, nikad se ne zna, naročito ne u ovom smradu od zemlje, ali verujem da je sa inostranstvom završio i da je došao da ostane.
A i posao koga se prihvatio ne završava se u samo tri godine, niti uzimanjem samo (jedne) evrolige.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Izašao tekst na sajtu... vredi pročitati.
-----------------------------------------------

Pages-from-VR-1684-NN2-300x427.jpg


Fenomen “Partizana” i Željka Obradovića

Tekst je podeljen u šest delova:

- VERA U SEBE
- ODBRANA KAO KLJUČ
- POBEDNIČKI NIZ
- ŽELJKOVA KOŠARKA
- FENOMEN NAVIJAČA KK PARTIZAN
- “KRALJ JE KRALJ


U prethodnih tridesetak godina koliko traje trenerska karijera Željka Obradovića, menjala su se pravila i stilovi košarke, formati takmičenja, najbolji igrači i klubovi, ali jedna jedina stvar nije – najbolji trener ove prelepe igre. Mnogi su pokušavali da otkriju tu najbolje čuvanu tajnu evropske košarke, koja nosi odgovor na pitanje kako Željko uspeva da sve ove godine bude u vrhu svoje struke, a njegovi timovi na vrhu Evrope. Tajna je i dalje sigurna, a sve dok je tako, siguran je i san navijača Partizana o još jednom odlasku u besmrtnost


06-05-768x512.jpg
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da je Edin "šta radi Džamar Vilson" najbolje opisao u onom podkastu sav taj Željkov posao.
Pola sezone on nešto drobi igračima to ni na šta ne liči insistira na sitnicama, igrači lude od toga, i onda prođe pola sezone i bude "aha to je zbog toga", pa onda uđe tako trojka i protiv Paoa i protiv Monaka i ko zna koga.
On je od tih sitnica napravio automatizaciju, ali to zahteva vreme i proces. A ljudi su očekivali da se najbolja košarka igra u decembru. Oni koji su igrali najbolje u decembru su ispali iz PO. Cigani i baskonija.
Plus što nema nikog u Evropi ko zna gde đavo spava u tom smislu kako se igraju odlučujuće utakmice, motivišu igrači itd.
Naravno ne vredi to ništa ako nemaš igrače pa naravno i navijače, ali tu je osnova.
Kad pričamo o treneru koji ima više nego duplo titula koliko sledeći na listi i izgara zbog toga, ne znam kakvu motivaciju treba da nađu u sebi ti igrači.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa igrali su meč juče, igraju im svi osim Poirea.
Sad u kakvoj su formi, to je već druga stvar.
 
Top