Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ovaj čovek nas je vratio u Evroligu onog momenta kada se vratio na našu klupu!

Sve ono što videste danas i narednih dana F4-a neće biti slučajno i sasvim će dovoljno reći! :respect

Reputacija najvećeg ikada koju cela Evropa i svet poštuju, samo se kod nas tretira drugačije...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.632
Reaction score
22.366
Локација
Beograd
Ovaj čovek nas je vratio u Evroligu onog momenta kada se vratio na našu klupu!

Sve ono što videste danas i narednih dana F4-a neće biti slučajno i sasvim će dovoljno reći! :respect

Reputacija najvećeg ikada koju cela Evropa i svet poštuju, samo se kod nas tretira drugačije...
Ne samo kod nas, samo kod određenog dela javnosti koja ima simpatije prema konzervama. U gotovo svakoj hali u ligi je dočekan sa ovacijama...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.004
Локација
Novi Sad
Na pitanje novinara da li ostaje posle svega u nasoj kosarci:

"Kada sam dolazio ljudi su mi pricali da mogu da ocekujem sve i svasta, nisam ocekivao, zaista, ovakve stvari nisam ocekivao, ali znate sta ja mnogo volim ovaj posao, mnogo volim to sto sam srecan da mogu da radim stvari koje volim, a i volim mnogo Partizan!"
Zeljko Obradovic nakon 5.utakmice finala fmp lige, 2022.godine
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Videli smo kako je bilo u finalu, a evo i Željkove izjave posle finala, ako neko dosad nije slušao, nek obrati pažnju na ,,horsko,, pevanje u pozadini...
Naravno, niko nekome ne može da zabrani da bude budala i prostak, ali se pitam gde se održavaju ove KZŠ i gde se nalaze navijači koji to pevaju, ako su već izbačeni iz hale? Ili to pevaju ovi njihovi ,,službeni predstavnici kluba,,? Ili se čuje van hale?

Pri tom, naravno, Željko nikada nije ni jednom rečju, ni jednim gestom, pokazao nameru da vređa njihov klub, a kamoli da je to ikada radio...
Ali, eto, mržnja je čudo...

 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Željko Obradović je odgovoran za likvidaciju slobe milosevica, a Milorad Dodik krajisnika.

Nove im kasape i rakšase mrtve, vreme?!!!
zarka koraca, kkcz perverznjaka i dragoslava bokana derpe anti fašisitu na smrt!!!
A pudlice, simonovici, seselji, solane.. će im pocrkati sami potom.

Inače je čast da za nas sve Žoc izbori EL opet...
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.176
Локација
Kej Republika
U kom svojstvu je Žoc išao danas kod Vođe?
Znam da je čačanska gimnazija dobila neki orden, ON?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovo kad bude video neka neko titule pa okači :D
 
Top