Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jasikevicijus o Zeljku Obradovicu i Partizanu...
---------------------------------------------------
SVE PRATI Jasikevičijus: Ne propuštam mečeve crno-belih… Partizan je Željkova ljubav!

Kako se osećate gledajući velikog prijatelja Đeljka Obradovića u Partizanu?
Osećam se srećno – rekao je Jasikevičijus

Ne krije da se često čuje sa Žocom.

Mnogo sam razgovarao sa njim. On je veoma srećan tamo. Ovo je njegov klub, ovo je njegova ljubav. Mislim da je veoma srećan.

Priznaje:

Ne propuštam utakmice Partizana. Volim Željkov tim jer ima mnogo talentovanih mladih igrača, sa iskusnim Panterom i Ledejom kao predvodnicima ekipe. Takođe, biće lepo videti kako se razvijaju neki mladi srpski košarkaši. Samo neka nastave u tom pravcu.




Možete li da se zamislite u Željkovoj situaciji da se vratite u svoj bivši tim da su se borili na nižem nivou?
Obradović, kao čovek, samo želi da bude srećan. On je u Beogradu, kod kuće, sa svojom ekipom. Ima veoma intrigantan tim. On ima vrlo jasan cilj da dovede Partizan u Evroligu. Mislim da je srećan. U njegovom trenutku, šta drugo? Sve si već osvojio. Uradio si sve u svom životu. Samo treba da bude srećan. I 100% sam siguran da je srećan.




%C5%A0arunas-Jasikevi%C4%8Dijus-Starsport.jpg
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ovo veceras sto je rekao Zeljko, kao najveci zaljubljenik u crno-belo , kao ja, kao svako od nas , cista emocija i ljubav , sa tim da je on covek koji je najveci trener u istoriji ovog sporta , treba da se lupamo u dupe od srece sto je tu . On bi ostao tacno zauvek nas trener , prosto uziva ovde i sada sam ubedjen , ljudi ovaj covek napada sa Partizanom titulu prvaka Evrope opet , i to je pocelo onog dana kada je dosao , nije bitno kada ce da se desi ali desice se ubedjen sam , to je sudbina !
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Čovek došao da zaokruži sopstvenu karijeru osvajanjem 10. evrolige. Dolaskom u Partizan rasteretio je samog sebe pritiska i očekivanja da to MORA da se desi. Partizan je OGROMAN ali nema predefinisan budžet za osvajanje EL već se to radi krvlju, znojem i emocijom - Bez pritiska i moranja, sa mladom i drugima nepoznatom ekipom.

Zato će ta EL da ga zakuca ne samo u istoriju gde već jeste već će ga trasirati u večnu budućnost!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.124
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Želim samo da dodam da mi se i "novinari" ciganske prve napuše kurca, sa vašom crvenom provokatorskom bojom u usranom studiju, namerno su to govna uradila.
 
Top