Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Želimir „Željko“ Obradović

  • Зачетник теме zive
  • Датум покретања
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
418
Reaction score
2.743
Локација
Beograd
Cigani doživljavaju šlogove i nervne slomove po netu nakon interjvua ovog, ono je histerija sa ogromnom dozom straha, došao izgleda đovo po svoje. Oni se našom košarkaškom sekcijom više bave nego svojom.
Čekam vujčina Crvjezika da zakuva neku glupost pa da se upecaju pa još malo da se ismejem... čitati cigojnere kako plaču mi je postao čist schadenfreud.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.604
Локација
Novi Sad

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.604
Локација
Novi Sad

"Moram da priznam da se nisam čuo sa Željkom neko vreme, ali o njemu razmišljam svaki dan. Evo, sada se smejem jer sećanja naviru. Bio je to poseban period mog života. Mogu zapravo da kažem da je to bio najlepši deo moje karijere", počeo je Batist

Kada smo igrali u Beogradu video sam koliko mu znači Partizan i koliko ga tamo ljudi cene i vole. Drago mi je što je sada tamo. Očekujem da će da napravi velike rezultate i da će Partizan sa njim ponovo biti u Evroligi. Mečevi protiv njih su zaista bili specifični zbog sjajne atmosfere. Takvi dueli se ne zaboravljaju"

Obradović je imao ključnu ulogu u mojoj odluci da postanem trener. Jednostavno, hteo sam da imam njegovu radnu etiku, koristim dobar deo njegove filozofije. Ako bih ostvario samo mali deo njegove karijere bio bih prezadovoljan. Opet, ne mislim tu na trofeje, već na činjenicu koliko je uticao na igrače.

Da ne smaram sa citatima, ceo intervju je u ovom fazonu, vidi se da je Zeljko ostavio ozbiljne tragove u zivotima svih igraca kako na terenu tako i van njega.
:respect
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Pa neka posle Zeljko diplomatski prica o kurvi i neka prica o tome kako zeli dva srpska kluba u Evroligi.

Nista vucic, nista sns, nista ultra kop, Zeljko im je drzavni projekat. Majke im licemerne jebem, nema ljudi medju njima.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
pa može dva srpska kluba, Partizan i Borac iz Čačka (jesu im iste ružne boje k'o mutantima, ali je sve ostalo svetlosnu godinu daleko)
imaju crvene i bele štrafte "na rados'", ima petokraka, a ovim njihovima ionako nije problem kako će da im se zove klub za koji navijaju...
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Pa kuva se wild-card za sledecu sezonu, u to ne sumnjam. Ne volim ako bude moralo da bude za zelenim stolom, ipak se nadam trofeju u EK, ali jebiga, ako bude tako, i to je na neki nacin zasluga i velicina ovog kluba, sto ima takvog coveka da ga predstavlja. U principu Zeljko Obradovic = evropska kosarka = Partizan.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Uopšte ne sumnjam da ćemo izboriti Evroligu na terenu, pitanje je samo kad, a wild-card, licenca i ostalo, to je sve odavno zasluženo.
Partizan je u top 10 klubova u Evropi, jedan od najgledanijih, gde god da ode, sa najboljim i najtrofejnijim trenerom svih vremena, jedan od osvajača Evrolige. To u pitanje mogu da dovedu samo majmunolika stvorenja iz fan kluba ubice premijera.
 
Top