Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
187
Reaction score
443
Локација
Beograd
Ovo je link za sutra ceka nas 4 mec sa vecitim rivalom steta sto nismo izborili prednost domaceg terena pred playoff ali to je bilo i proslo_Ocekuje nas sutra jedno veoma tvrda utakmica kao i prosli derbi sa manjim brojem poena zbog znacaja utakmice.Mi moramo da igramo odbranu ako zelimo da pobedimo u zadnjem mecu smo dobili tri cetvrtine ali desio nam se pad u 3 i bilo je dovoljno ali smo se drzali do kraja.Ocekujem sutra da ce Boricic isporuciti svoj arsenal poena koja ona daje ali ne znam nisam pametan ko moze jos da joj se pridruzi da dodjemo do znacajne pobede i brejka i da ne zaboravimo i kakvo ce biti sudjenje.Ja verujem i da zvezda nikad nije ranjivija kolko ja pratim i da mozemo ravnopravno posle toliko godina gajim neke nade ali videcemo sutra kad sve stane u 40 min.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Pa eto...

Naše Crno-bele su ove sezone stigle do finala domaćeg kupa...
Ili nepravedno, ili ,,za dlaku,, izmakao im je taj F4 WABA lige...
A evo ih i u polufinalu domaće lige...

I to je mnogo više nego što je iko sa strane očekivao kada je sezona počela...
Šta su one očekivale...to one znaju...

Naše košarkašice dobile su i neka laskava statistička priznanja, Jovana Boričić je najkorisnija igračica lige (MVP), a Marina Stojić je najbolji asistent! :clap
Bravo za nih dve, ali i bravo za sve, jer - košarka je kolektivni sport!

Dakle, Jovana je MVP, ali i druga po broju skokova (ima ih 205), prva je Žaklina Janković iz Vojvodine sa 215...
Na listi strelaca najbolja je Jovana Jovović iz Vrbasa sa 396 poena, druga Buzadžin iz Novosadske ŽKA sa 379, a naša Jovana Boričić je peta sa 351.

Marina jeste najbolji asistent sa 107 asistencija, a Buzadžin je i ovde druga sa 106, ali treba biti fer pa reći da smo joj razbili nos na onoj poslednjoj utakmici pa je zato izašla iz igre, i onda više nije ni bila u mogućnosti da eventualno prestigne Marinu...





I...evo nas pred polufinalom plej-ofa... Prva utakmica igra se sutra u FMP Areni u Železniku od 13 časova...

Sa večitom rivalkom smo ove sezone igrali već tri puta, i kakav god rezultat da bude sutra, imamo i tu drugu utakmicu kod nas u Hali sportova, u utorak 23.4. od 17i30...
Polufinale plej-ofa se igra na dve dobijene, pa ako pobednik ne bude odlučen u utorak, odlučiće ga treća utakmica u subotu, 27.4...čije tačno vreme početka još nije precizirano...

Napred Partizan! :shal


:napred-partizan:
 
Top