Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Чекајући неку следећу утакмицу...прочитајмо извештај са претходне:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Intervju sa našom ,,Borkom,,:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Nikako da se pojavi neka vest, odjek, statistika sa naše današnje utakmice u Makedoniji...

Vidim da je Partizan ,,brend,, koji tamo može da proda skupe karte, ali, sudeći po snimku na Jutjubu i da smo u ovom ,,revolveraškom,, obračunu izgubili sa ubedljivih 113:95...




 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Evo i statistike sa prošlog meča...u našem timu najefikasnija Sofija Olić sa 23 poena a imala je i najviše skokova - 5.


Primiti 99 poena nije baš prijatno, ali, ako ništa drugo, naše Crno-bele su imale neku vrstu treninga za utakmicu koja im sledi:

U Halu sportova, u nedelju 20.3.2022. od 18 h dolazi nam C.zvezda, tim koji je ubedljivi lider prvenstva, osvajač kupa, ekipa koja je objektivno mnogo jača i efikasnija od naše, i koja zna da domaće timove pobeđuje sa velikom razlikom...ali...pa zar treba da ostavimo naše devojke da se same bore protiv jednog takvog rivala?!

'Ajde, svako ko može, nek dođe u Halu da navija za Partizan!!!

:šal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
У свету су ,,карте подељене,, - тако како су ,,подељене,, - неко је слабији, неко је јачи, а просечни спортски навијачи највише воле успехе, победе и трофеје...

Ако већ не будете у Хали, пренос наше данашње утакмице можете погледати овде - иако ова сезона сигурно неће спадати у најуспешније у историји женске кошарке у Партизану...
Међутим...па могуће је да ће ова сезона бар бити једна од ,,најфотографисанијих,,? :D
Свако чини оно што хоће и оно што може. Ако хоће.

Напред Партизан и кад се добија и осваја и кад се губи и кад се не осваја!
Увек.

:napred-partizan:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Utakmice Partizana i C.zvezde u bilo kom sportu i u bilo kojoj prilici - nikad nisu samo obične utakmice...to je sudar dve filozofije, dva shvatanja sveta...
Košarkašice Partizana i C.zvezde se pre utakmice zagrejavaju na donekle različit način, ali... one čak ni himnu Srbije ne pozdravljaju isto!
Naše stoje ,,vertikalno,, jedna iza druge, njihove ,,horizontalno,, jedna pored druge...naše su okrenute prema tribini, njihove prema košu...

A što se tiče rezultata - večeras je pobedio kvalitetniji tim, a to su, i to već neko duže vreme - njihove - i rezultat je bio realnih 91:76.
U statistici možete videti razne stvari, na ovom forumu možete videti i fotografije sa utakmice, ali...





















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
...ali kakvo je samo ,,izginuće,, bilo večeras za svaku loptu i svaki koš!

Imao sam utisak da naše devojke provode maltene istu ,,količnu vremena,, i ,,u vazduhu,, i ,,na podu,, - bacajući se za svaku loptu...
One to doduše rade tako cele sezone - nešto znaju a nešto ne znaju, nešto mogu a nešto ne mogu, ali je borba do trenutnog maksimuma uvek zagarantovana...

Čini mi se da je kako večeras, tako i cele sezone u tome nekako ,,prednjačila,, Jovana Boričić, još na početku ove utakmice čuo sam sudiju kako joj kaže da se ,,malo smiri,,...ali je ,,Borka,, nastavila da ,,gine,, jureći ne samo protivnice i lopte po terenu, nego je jednom umalo i ,,uklizala,, u protivničku klupu!

I zato ću ja vama da ovde napišem ono što sam njoj rekao posle utakmice: TAKO SE IGRA ZA PARTIZAN!

Devojke, znam da niste u stanju da pobedite svaku utakmicu i svakog protivnika, ali za trud i borbenost, svaka vam čast!!! :clap :clap :clap






















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Poraz u Kraljevu, u poslednjoj utakmci prvenstva...



Mala ispravka i za poslednju utakmicu WABA lige, vidim u izveštaju sa njihovog sajta da je veliki broj koševa tada ,,pao,, ne samo u ,,regularnom,, toku utrakmice - nego i zato što je igran ,,produžetak,,...


O celoj protekloj sezoni, još nekoliko zapažanja...ali nekom drugom prilikom...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Pa eto...dugujem vam neka zapažanja za proteklu sezonu, ali...imam utisak da iz sezone u sezonu pričam apsolutno iste stvari i pričam (uglavnom) sam sa sobom...a to i nije baš uvek prijatno...
Primetio sam i da se Partizan u ženskoj košarci iz sezone u sezonu takođe nekako ,,ponavlja,, a i to ne možemo baš nazvati nekim uspehom...

Već neko vreme pratim taj naš KŽK Partizan, i video sam da se u domaćoj ženskoj košarci sastav tima uobičajeno menja iz godine u godinu, vidim i da su neke stvari u KŽK-u slične kao i u nekim drugim našim klubovima...
Ali...
Šta mi dobijamo time?
Ili, šta gubimo?

Recimo prvi plej nam je bila Milica Inđić, pa je ona otišla i došla Marina Stojić, pa je otišla Marina Stojić i došla Anđela Gligić...ali...da li su te izmene činile da budemo jači, slabiji ili isti?
Prošle sezone smo dobili na visini, iskustvu i pod reketom sa Brankom Luković...već ove sezone Branka Luković nije bila tu...
Kao i u našem Fudbalskom Klubu, onaj ko ima neki kvalitet i može negde da ode, taj ode, ali ko dođe da nadoknadi taj kvalitet koji nam je otišao?

Dobro: plan te upravo protekle sezone bio je da se ,,oformi,, jedan mlad tim koji će ovde biti duže na okupu, napredovati vremenom, itd...
Iskreno, razmišljao sam da li ćemo uopšte ostati u ligi sa tako mladim timom i - devojke su pokazale izuzetnu borbenost, a i to da su bile kadre da budu šeste u ligi koja broji 12 klubova...
Međutim, koja je ovo već godina po redu da se zadovoljavamo time da budemo u sredini tabele?
Kada ćemo poželeti nešto više?
Kada ćemo biti u stanju da uradimo nešto više?

U regionalnoj WABA ligi bili smo deseti od 11 klubova...
U redu je, klubovi regiona imaju više novca za bolje igračice, ali, zašto mi nismo u stanju da nađemo neki novac, nekog sponzora, neke košarkašice koje bi bile na nivou Sante Balkoiene ili Kapinge La Mame koje su klasa (ili dve) iznad naših?

U redu je, oslonili smo se na to da igramo sa mladim igračicama, ali...pa i drugi timovi koji su iznad nas na tabeli takođe imaju mlade igračice, ali koje igraju možda bolje od naših, ili...imaju jače saigračice ili jači sistem igre pored sebe!
Gledao sam i jednu utakmicu naše mlađe ,,kategorije,, za koju su nastupale i devojke/devojčice koje igraju za naš prvi tim, ali nas je čak i tada Art Basket ubedljivo porazio!

Da ne mislite da nešto zameram našim borbenim devojkama/devojčicama - ne, ne zameram im, igraju koliko su to trenutno u stanju, ali mislim da je sledeće sezona zaista neko krajnje vreme da se pronađe neki novac i da se dovedu OZBILJNA pojačanja te da se ,,mrdne,, sa tih mesta na kojima smo kao ,,zakucani,, i u domaćoj i u WABA ligi.
Ne znam koliko zarađuju Balkoiene ili La Mama koje sam zapazio u WABA ligi, ali pretpostavljam da je to ,,smešna cifra,, kada je uporedimo sa ,,cifrom,, koju primaju naši fudbaleri - čak i oni koji niti igraju niti služe nečemu bitnom u korist Partizana...

Kad sam već kod fudbala, nekako baš rado idem da gledam mlad tim Teleoptika, kao što rado gledam i naš mlad tim košarkašica, i jedne i druge krasi izuzetna borbenost i ulaganje fizičkog maksimuma, ali Teleoptik je em ipak samo ,,filijala,, em kod njih bar rezultati idu gore-dole, pa su neke sezone u borbi za viši rang, ili uđu u taj viši rang, ili neke sezone ispadnu iz višeg ranga, ili se nađu na dnu tabele, pa se opet penju gore, a kod košarkašica je nekako stalno ,,ravna linija,, - one su šeste na tabeli...pa šeste na tabeli...pa šeste na tabeli...iz godine u godinu...

I, da se moje pisanje na shvati kao kritika svima i svakome, shvatam ja na kom nivou je manje popularan sport u ovoj zemlji, znam i da naše košarkašice još uvek IDU U ŠKOLU, da ulažu veliki napor da bi to uskladile sa životom (i putovanjima) sportskih profesionalaca, ali...od ,,tapšanja po ramenu,, i pohvala...teže se postaje još bolji nego od po koje kritike, i zato...

Svako treba da realno proceni sebe i svoje mogućnosti, recimo, nije baš svako za prvi tim KŽK Partizana ili Teleoptika, ali bi mu zato bilo korisnije da se ,,spusti,, u rang niže ili u neki manji klub i da tamo stalno igra, napreduje, pa da se, eventualno, jednom vrati i koji stepenik iznad!

Iako laik za košarku, ipak ću da vam dam i pojedinačne utiske o našim košarkašicama iz protekle sezone:

Anđela Gliić, prvi plej, ima strahovit dribling 1 na 1 kojim svaku protivnicu zna da ,skloni, ili izbaci iz ravnoteže (i to po nekoliko puta), i onda obično sledi skok-šut...ali...iako je teže izbaciti čuvarku iz ravnoteže nego posle pogoditi koš iz nevelike blizine, ipak vrlo često ,,Gligi,, lopta prosto ,,izađe iz koša,,...očigledno da mora još da poradi na toj svojoj završnici, pa i da razmisli kako će imati više asistencija nego što ih je sada imala...

Obzirom da su naše protivnice uglavnom bile dominantne pod košem cele sezone, mi smo često igrali sa dva pleja, pa da bar budemo brži, ako već nismo viši, drugi plej je bila Marina Davinić, devojka koja je znala da pogodi iz teških situacija i da brzim prodorima polaže loptu u koš, ali...falilo joj je da bude konstantna u tome, jer, ona nas ,,vrati u život,, ali isto tako zna i da ,,pada,, pa da je posle nema...

Sofija Olić je već duže vreme stalno na pripremama reprezentacije, ali imam utisak da je te pripreme samo izmore, jer ne vidim da se sa njih vrati bolja i svežija nego kad tamo ode...
Nadam se da Sofi neće nešto da mi zameri na mojim rečima, ali od nje sam zaista očekivao puno više ove sezone - ja je pamtim još kako nam je pre koju godinu zadavala probleme kao odlična igračica Proletera, i jako sam se obradovao kada je došla u Partizan, zamišljajući kakva li će tek da bude kasnije...ali kao i kod Pantera u muškom Košarkaškom Klubu Partizan, ako Panter ili Sofi ne ,,prebace,, 20 poena po utakmici, em nismo zadovoljni njihovom igrom, em Partizan obično gubi utakmicu...znam da je drugi klubovi skautiraju i rade akcije da spreče njen šut, ali...

Kad sam već kod šuta - ja sam košarku igrao samo rekreativno, ali...koliko god da sam na zagrevanju mogao da pogodim...(samo) 40% šuta...ja sam i na utakmici uvek ,,isporučivao,, bar isto toliko, dakle, ako me niko ne spreči da šutnem i ako se ,,podignem,, na šut, 40% će ući sigurno, a verovatno i više, jer sam na utakmici koncentrisaniji i fokusiraniji (i zagrejaniji : ) nego na zagrevanju - a o ,,ziceru,, i da ne pričam...to je išlo na 95% verovatno...

A gledam ove naše devojčice na zagrevanju...pa one (i to sve one!) na zagrevanju pogađaju jedno bar 80% šuta, ali...kad krene utakmica...to odmah padne na 40%...
Razumem pritisak, razumem da te neko čuva, umori, ali...otvoren šut je otvoren šut...razumem i da ti neku utakmicu ne ide...ali...pa MORA nekad i da ti ide!

Pomenuo sam i zicer, pa hajde da pomenem i našeg jedinog pravog centra Goranu Marjanović, zna ona da ,,ubode,, i ,,tricu,, da pogodi sa ,,poludistance,, da ,,zida,, i pogodi ,,zicer,, ... ali ...dolaze i trenuci tokom utakmice kad joj baš taj ,,zicer,, ispadne iz koša, ili ga baci tako kao da samo želi da se ,,otarasi lopte,,!
Naravno, baš zato što je stalno u igri, umor čini svoje, znam ja to, ali...i ona je već među iskusnijima, pa od nje očekujem sad puno više nego što sam očekivao pre par godina...

Pozitivno iznenađenje ove sezone za mene je bila Jovana Boričić, nisam je ranije znao pa nisam puno ni očekivao od nje, ali ,,Borka,, je toliko puta ,,uklizala,, skočila, šutnula, pogodila, uradila prodor, bacila se na i po loptu...da sam prosto morao da joj pružim ruku na kraju sezone u Beogradu...

Čestitao bih i svim drugim devojkama na borbenosti i trudu tokom cele sezone, ali, dok sam ja to lično čestitao Borki, ove ostale već su bile otišle sa parketa, pa eto to činim ovako i ovde... :clap

Na borbenosti i trudu košarkašicama Partizana zaista svaka čast, eto sada imaju nekoliko meseci i da malo porade na sebi i poprave ili dobiju ono što im košarkaški fali...
Što se tiče devojka koje nisu bile ,,prva petorka,, neke su pokazale više, neke manje, ali...bilo pa prošlo, nova sezona je (doduše još daleko ali ipak) - pred nama...
Na upravi kluba je da obezbedi sredstva i ZNATNO i OZBILJNO podigne kvalitet tima!
Pa nećemo valjda i sledeće sezone da idemo na čak deseto mesto WABE i tek šesto mesto ,,domaćice,,?!







Nedano je objavljena i vest da nas je dosadašnji trener, Slađan Ivić napustio, ali...kao što rekoh, daleko je do sledeće sezone, tek ćemo videti šta će se sve do tada događati...ili ne događati...


U tekstu piše kako će se pokušati da se angažuje trener koji će više pažnje posvetiti mlađim igračicama, ali ja ponavljam da nije baš svakoj mlađoj igračici odmah (ili bar ne još uvek) mesto u prvom timu Partizana...

Pominju se i ,,iskusnije,, igračice od kojih se neke uopšte ne mogu tako nazvati jer su još tinejdžerke i to tek na početku seniorske karijere...

Kao i to da slede razgovori sa Olić i Samardžić oko produženja ugovora i da postoji plan da se dovedu još dve ,,iskusne igračice,,...
Ostaje pitanje a zašto te dve iskusne igračice nismo imali već i ove protekle sezone, ali...bilo pa prošlo...

Čekamo sledeću sezonu, čekamo kvalitetniji tim.
 
Последња измена:

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Informacije radi, Slađan Ilić bi trebalo u narednoj sezoni da vodi Student iz Niša, i to u okviru druge lige Srbije... Kažem "trebalo" jer je taj Student sinonim za raspad organizacije u kojem se vizija kluba verovali ili ne menja iz dana u dan. Jeste da je sada to manje relevatan podatak, ali inače Slađanov debi u ovom drugom mandatu je bio protiv ekipe u kojoj sam tada radio, na gostujućem terenu. Oduševilo me je što je čovek tada ušao u halu na zagrevanju i bukvalno se pozdravio sa svakom osobom koja je bila na tom prstenu terena (samo službena lica tada zbog kovida, ali i deca iz podmlatka koja su brisala parket i asistirala oko drugih stvari).

Što se naših dama tiče, u ovakvoj raspodeli karata kadrova koji nam vedre i oblače žensku klubsku košarku - ne može se puno više. Raduje me što je uhvaćen neki pravac sa bazom mladjih igračica, pa uz dobar izbor novog trenera i kvalitetnu viziju da se približimo vesninoj i miškovoj mašineriji, a Kraljevo i Vojvodina se svake godine tradicionalno pojave sa brdo para od lokalnih samouprava i sponzora (više ili manje časnih), i to im omogućava sastavljanje kvalitetnijeg igračkog kadra u odnosu na nas.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Oduševilo me je što je čovek tada ušao u halu na zagrevanju i bukvalno se pozdravio sa svakom osobom koja je bila na tom prstenu terena (samo službena lica tada zbog kovida, ali i deca iz podmlatka koja su brisala parket i asistirala oko drugih stvari).
Naš Klub mi je ljubazno dozvolio da u Korona-sezoni 2020./2021. (kada je ulaz publici bio zabranjen) sa tribina fotografišem njihove utakmice i napišem o njima koju reč na Forumu Partizan.neta, i naravno da nisam očekivao da se naš doskorašnji trener Slađan Ivić, u svom onom svom tadašnjem burnom poslu pored terena, još bavi i time ,,ko to tamo slika,,...
...međutim...
...kad smo se jednom sreli na hodniku Master hale u Zemunu, odmah mi je pružio ruku kao nekom svom starom poznaniku...a i na početku ove sezone je došao da me pozdravi (tad sam već bio dole pored terena), pa smo čak na njenom kraju malo razmenili neka svoja zapažanja i utiske o KŽK Partizanu u 2021./2022.-oj...

I zaista je lepo doživeti da ti prvi trener jednog od NAŠIH klubova, pored svega čime se bavi i svega onoga svega što se oko njega događa (a znate koliko je košarka dinamičan i stresan sport), posveti takvu pažnju...i još jednom se uveriti da je NAŠ PARTIZAN nešto posebno - da se tu uvek vodi računa ne samo o igri i borbi na terenu, nego i o onome kakav si i van i pored terena!


Šteta je što u te dve protekle sezone (ali i u onim nekim prošlim) nismo mogli da sebi ,,priuštimo,, i neko ozbiljnije i iskusnije pojačanje, pa da je Slađan mogao još žešće da ,,napadne,, vodeće timove zemlje i regiona, ali...

Kraljevo i Vojvodina se svake godine tradicionalno pojave sa brdo para od lokalnih samouprava

A ja se svake godine tradicionalno pitam -a KOJA ,,lokalna samouprava,, je ,,zadužena,, za naš KŽK Partizan?
Pripadamo svima...Evropi, svetu, regionu, prostorima bivše YU, Srbiji, Beogradu, Savskom Vencu, Novom Beogradu, ponekad i Zemunu, ali...možda i nikome...jer ne znam baš koliko bi neko od ,,nabrojanih,, bio voljan da nam nešto ,,priloži,, i u ,,kešu,,...

Inače...eto, pratim taj naš KŽK već nekoliko sezona i primetih da je ,,selidba,, košarkašica iz kluba u klub u svakom prelaznom roku neka uobičajena stvar, pa su tako mnoge od njih ne samo ,,promenile,, dosta klubova, nego i deo svoje karijere provele ,,u našem dresu,,...

Sećam se, recimo, da sam na nekoj našoj utakmici protiv ,,Radivoja Koraća,, odmah primetio koliko nam njihov centar i plejmejker zadaju problema, ovu drugu sam posle video i u dresu Vršca, a čitam da je nekada nastupala i za Partizan: Ljiljana Marjanović (devojačko Tomašević), koja je upravo završila svoju igračku karijeru...

1. ljilja za partizannet tomasevicljiljana4 (1).jpg


A posle završetka sezone za naše seniorke, mlađe kategorije su nastavile da igraju svoja takmičenja...


Ljubitelje dizajna, sportske opreme i odevanja (kakvih je baš mnogo na ovom Forumu!), sigurno će zainteresovati i interesantno ,,likovno rešenje,, odabrano za trenerke koje nose ove devojčice...


I tako...NAŠ Partizan se bori i pojavljuje i na najvećim sportskim (seniorskim) spektaklima sa puno gledalaca u tim nekim najpopularnijim sportovima, ali isto tako i na onim manje posećenim sportovima i utakmicama i u nekim mlađim kategorijama...
Ali je uvek lepo biti uz Partizan.

http://instagr.am/p/CcdNgTLKJXw/
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Daleko je do početka sezone i ne možemo znati kako će nam izgledati tim, ali, bar znamo ko nam je novi trener: Miljana Bojović, crno-bela dama koja je imala respektabilnu igračku karijeru...



Poželimo joj sreću i kao prvom, glavnom i odgovornom treneru našeg KŽK Partizana!



http://instagr.am/p/CdX-EfYKDIU/

A da je malo bolje upoznamo, nek nama pomogne Jutjub:




 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Zena koja je dosla u partizan posle inostrane karijere da igra ovde za saku kikirikija (i ako je imala sasvim solidnu ponudu da ostane preko grane) i bude vodja tada nase ekipe
Na kraju ni taj kikiriki nije dobila
"nE moZe zEEkA jOJiC da иГрА љUdI mU zVIZdeE"
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Kosarka24.rs je sajt koji neprekidno prati domaću žensku košarku, reprezentaciju, mlađe kategorije, seniorke, itd, itd...
Posle završetka sezone za Partizanove seniorke, naše mlađe kategorije su igrale još neko vreme, i rezultati se mogu videti na navedenom sajtu...

Ali... obzirom da su košarkaši Partizana večeras izgubili od Budućnosti, iako su imali i loptu i ,,ubacivanje,, i ,,napad,, na 3 i nešto sekunde do kraja, što je na ovom forumu izazvalo i loše raspoloženje i stavove da je taj napad bio pogrešno odigran, bilo mi je interesantno da gledam za koje rešenje su se odlučile devojčice iz Partizana u jednoj veoma sličnoj situaciji - one su, doduše imale nešto više vremena za napad (preko 5 sekundi), i odigrale drugačije nego Zagoracf i Lesor...ali je rezultat svega toga bio isti kao i za košarkaše - ni one nisu uspele da pogode i pobede... :icon-rolleyes:

 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
184
Reaction score
440
Локација
Beograd
Posle toliko godina Partizan ne igra Waba ligu pratim vec 5 god iz kluba su otisla Sofija Olic u Art basket prica se da je vec na polusezoni kad je otisla prvi put na okupljanje reprezentacije odlucila i saopstila na treningu ostalim igracicama celu sezonu igramo bez centra sto je nedopustivo za klub sto je Partizan ali ocigledno nema klub ko taj da vodi Sladjan je davao sve od sebe sto je mogao i davao je i preko svojih mogucnosti i izvlacio iz njih pozicija koji smo bili na tabeli je bila realna jel ispred nas sve ove ekipe su kvalitetne .Umesto u inostranstvo Sladjan je otisao u Student to govori sve o tome pojacanja jos nisu ni na vidiku a i sl god cemo biti sporedni jel imamo mnogo mladu ekipu a mozda je i bolje sto ne igramo Waba ligu jel za sada nemamo ni kvalitet ni tim da nebi sluzili kao za dzak udaranje ostalim ekipama na jadranu
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
@somika93
Gde si pročitao da nećemo igrati WABA ligu? Ili si to čuo od nekoga iz Kluba?

Što se tiče odlaska Sofije Olić u Art basket...i ne samo nje...primetio sam da u ženskoj košarci devojke često idu iz kluba u klub, od naših bivših igračica Rajić je sada u Kraljevu, Stojić u Vojvodini 021, Mlađenović u Sremu...
Ali...

Kao i kada su u pitanju drugi naši klubovi u manje popularnim sportovima - APSOLUTNO NIKOGA preterano ne uzbuđuje činjenica da je Partizan tu slab, ili činjenica da nije u mogućnosti da se pojačava...
A mnogima to verovatno i odgovara.

VK Partizan, osnova uspeha tog sporta na ovim prostorima ,,tavori,, ali to nije razlog da mu bilo ko bitnije pomogne...
HK Partizan nema prvi tim...
A i to što je KŽK Partizan već godinama negde u sredini tabele domaće lige, neće nikoga relevantnog, nešto bitnije zabrinuti...
A i zašto bi?

I ko može da zna šta li nas tek čeka u nekoj bližoj ili daljoj budućnosti?






 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
184
Reaction score
440
Локација
Beograd
Ustanovio sam sam jel nas nije bilo na zrebu za jadransku ligu onda je logicno i da ne igramo pitao sam u klubu od cega zavisi da ponekad igramo a ponekad ne receno mi je da za to takmicenje daje pare grad beograd i da se odatle finansira.Smeta mi i to sam rekao da mi non stop menjamo hale godinama gde se igraju utakmice te Master,Vizura,Ranko Zeravica i vise ne znas gde one igraju i da trebamo da imamo jednu halu gde cemo igrati i trenirati medjutim dobio sam odgovor da nismo u mogucnosti finansijski i tako vec godinama a mene ne moze niko da ubedi da klub kao Partizan nemoze ni jednog spozora da nadje javili su se neki ali ljudi zele da znaju usta daju pare i da se pokazu sve papiri kako i sta.Pitao sam za Sofiju kad sam isao da gledam juniorke video predsednika i kazao sam da sam bio protiv toga da Sofija ode i da su trebali da popricaju sa njom i da je nekako zadrze da nekako ne ode u Art medjutim po njegovom izrazu lica njemu je svejedno dal ona je tu ili nije njemu je najvaznije da bude glavni u Waba ligi a nije mi jasno ni kako je pre zasluzila Duga pre Arta da igra .A ona je mogla da bude glavna igracica sl sezone da su nam ostale bile za ovu sezonu Milica Mitrovic,Andrijana Djokovic mi bismo bili konkurentni za playoff .Planira se produzetak saradnje sa Marinom Davinic i Goranom Marjanovic.U celoj ovoj sad prici i ligi vode celu pricu Zvezda i Art razgovarao sam i pricao dal je moguce da na tim sastancima nema Partizan neki pravo glasa medjutim nista svake godine samo nesto su obecavali koliko ih pratim i na kraju uvek nista.Ujedno niko nece da igra bez para kolko para toliko i muzike.Hvala ti za slike i kad je bila korona i kad nismo mogli da idemo da ih gledamo
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
184
Reaction score
440
Локација
Beograd
Mina Sopalovic napustila je klub trener mladjih kategorija,Dok ostali klubovi jedva sastavljaju kraj sa krajem,jedan iz Zeleznika igraju kvalifikacije za evroligu ocigledno da u Srbiji,samo postoji jedan klub jos ne znam kakva je situacija sa malom Ninom Samardzic,ali ovo ne sluti na dobro plasim se da se ne ponovi 2015,kad smo zavrsili u drugoj ligi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Na sajtu Kosarka24.rs možemo da čitamo koje košarkašice prelaze u koji klub, ali nisam primetio da je ijedna došla u Partizan...
Napustila nas je i Nina Samardžić...


Petar Đorđević će biti naš novi trener kadetske selekcije...


Neke od devojčica koje su nastupale za prvi tim posle su igrale i za juniorsku ekipu...


Boričić je nastupala i za U20 selekciju Srbije...


Čekamo neku prvu utakmicu...

 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
184
Reaction score
440
Локација
Beograd
Poslednja iz te generacije je napustila to je Nina uprava jos nista ne radi, niti dovodi nisu doveli ni za Sofiju zamenu, niti za nju pitanje je i dal ce neko doci jel ljudi u klubu su neozbiljni a i nisu dorasli da vode klub kao sto je Partizan svako ko iskreno voli su oterali mnogo su tvrdoglavi i sve oni znaju,tako da klub je u veoma teskoj situaciji.
 
Top