Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Desavalo se u klubu da Sofija ode na pola sezone bez pitanja u Zrenjanin ni uprava nije znala,na pitanje kad ce da se vrati,dobio sam odgovor da niko nezna dok su sve ostale igracice u bg, i da je ona narusila hemiju dok smo bili u zoni playoffa onda je dosla i onda je na kraju ona trazila svoj novac ,tacnije njena majka i brat sto se obecalo.Klub se onda nasao u problemu jel oni te pare nisu imali i receno mi je da je ona otisla u Art za sicu.Kad sam rekao da to mora da se plati dobio sam odgovor plati ti njenoj majci.Ti ljudi se ponasaju bahato ko da je to njihov privatni klub a i jeste zato sto je od 2015 vise to nije stari Partizan,jel su promenili i pib i sve ostalo.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mislim da smo dosta tanki i slabo organizovani u radu sa mlađim kategorijama... ne radi se dovoljno na skautingu i animiranju talentovanih mladih košarkašica iz unutrašnjosti, a i devojaka iz Beograda i okoline... Nekako smo bolno pasivni pa svi prajm talenti zavrse u Zvezdi, Artu pa i Koraću pre nego li kod nas... Čak i Ras i Girl basket imaju jači MK sistem od nas... čak se pre par godina desila saradnja sa Mininim kkubom ZKK Balkan da klub ne bi totalno ostao bez MK... a ako ništa onda nam MK svake godine igraju WABA kadetsku (jer je Srba u bordu iste), i umesto da se to iskoristi i napravi stabilna i jaka baza MK za neku dobrobit i busućnost kluba, klub radi totalno suprotno pa tako imamo slucaj gde su klub napustile Bukvić, Đoković i mnoge druge MK reprezentativke jer eto ispada da svi imaju bolje uslove od nas, a naši samo na to kukaju i malo šta rade u vezi kvaliteta i organizacije MK...
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Pocele su pripreme nasih malih devojcica ovu novu ekipu ce voditi Davinic i Boricic, kako je to cudno a toliko su mlade a necemo da pricamo o izboru kapitena nemam nista protiv devojcica ali se to bira ko je najduze u klubu.Dok nase treniraju na Uscu negde u predgracu ce se organizovati kvalifikacioni zenski turnir evrolige gde eto ucestvuje Zvezda,svi ostali grcaju u dugovima i gase se jedino oni nikad oni uvek imaju.U ovom prelaznom roku nije dosao niko to nikad se nije desilo koliko ih ja pratim.Nije mi jasna bila odluka pricao sam Sladjanom u vezi ove male Sare sto nije igrala da nije u pitanju neka povreda,on je rekao da nije u pitanju povreda nego ona ima viska kilograma i da nemoze da igra.Art basket je procvetao kad se tu umesao malo i Misko i upisao svoju cerku a do tada su bili amaterski klub,partizan duzi niz godina luta za trenerima menjaju se kao na traci a rezultata nema.Mada i po izrazima nasih igracica i kad sam gledao mladje kategorije one nemaju zelju one to gledaju kao hobi eto samo da odigram i to je to,.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.713
Reaction score
29.413
Локација
Beograd
Više od mesec dana portal Kosarka24.rs koji pomno prati žensku košarku nije objavio nijednu vest o našem timu...instagram nalog našeg kluba kaže da su seniorke odigrale dve pripremne utakmice...potpredsednik kluba podneo ostavku...


...dodao bih ipak da se JSD Partizan i dalje zove sa ,,J,, u imenu, a da nam je ženski košarkaški klub sada KŽK Partizan 1953 a ne ŽKK Partizan...iz već davno poznatih razloga...
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Inace potpredsednik je napustio klub jel se bez njegovog znanja kzk partizan dao podrsku Miloradu Vucelicu koji nije nikad dao dinar u taj klub to samo pokazuje kakvi ljude vode klub
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Nase kosarkasice su danas pobedile najbolja je bila Katarina Knezevic koja je dosla iz Arta dala 30 poena.Borka je bila na klupi i odmarala posle pada koje je imala na prijateljskoj protiv Arta.Marina Davinic je novi kapiten izdominirali smo ali prava slika ce se videti protiv snaznijih ekipa
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.713
Reaction score
29.413
Локација
Beograd
Evo i prve utakmice ,,kod kuće,, - počinje u 15i30 u Hali sportova kod Fontane na NBGDu, igramo protiv Duge iz Šapca...i ja vas OPET pozivam da dođete ponekad na neku od utakmica naših košarkašica...bilo da živite tamo negde gde će one gostovati ove sezone, bilo da ste u stanju da dođete u Halu na Novom Beogradu...

Nažalost, ove godine one neće igrati regionalnu WABA ligu, ali, šta je tu je, evo statistike sa prošle utakmice da se upoznamo sa imenima, učinkom, i brojevima na dresovima naših košarkašica...

 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Danas igramo protiv Duge iz Šapca ostaju nam dužnik od prošle godine kad su nas koštali playoffa.Duga ima u svojoj ekipu našu Olgu Stjepanović našoj bivsa igračica i kapiten.Vidim da je sa borkom sve ok nadam se danas pobedi .
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
ŽKK Partizan bi mogli na krov Evrope?
Kako to da ženski timski sport nam nije vrhunski ikad?!
Mi smo njih ispratili kako dolikuje.

Stop i ustaškoj mafiji i šiptarskom terorizmu?!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.713
Reaction score
29.413
Локација
Beograd
Mnogo ,,prašine se diglo,, kad je Milko prešao iz C.z. u Partizan, a takođe i kad je to uradio Stojke (iako ne direktno iz jednog u drugi klub), međutim...znate li da sada u KŽK Partizan imamo košarkašicu koja je igrala fudbal za C. zvezdu? E to je zaista pravi pravcati raritet! :D

Radi se o Katarini Knežević koja je kao devojčica trenirala i igrala fudbal, ali onda, zavolevši ,,košarkaške trikove,, odlučila da ,,promeni,, sport i pređe na košarku. A snimci trikova koje je izvodila sa košarkaškom loptom dospeli su i do Amerike...

To su sve neke zanimljivosti, ali, ja sam večeras gledao deo utakmice našeg ženskog kluba i mogu vam reći da smo dobili baš ozbiljno pojačanje! Kaćina energija na terenu je nešto nalik onome što nam (ponekad) Dante Egzum pruža u našem muškom košarkaškom timu, ali naravno uzevši u obzir da je ovde ipak u pitanju ženska košarka i ova naša liga i njen trenutni kvalitet...

Ipak, uz Katarinu kao pravo pojačanje, i devojke koje su prošle sezone već bile kod nas, sada su iskusnije i sigurnije u to što rade, a borbenosti im ionako nikad nije manjkalo, posebno kod Boričić koja je uvek spremna da se baci na loptu, za loptu...ili čak i da ,,ukliza,, ako je potrebno...

A možda devojkama prija i ,,stil,, našeg relativno novog trenera, Miljane Bojović, koja im to što ima da kaže, kaže na tajm-autu, ali smireno, bez ljutnje, vike, dreke i grdnje...imam utisak da ona devojkama podiže samopouzdanje time što veruje u njih čak i kada pogreše, umesto da svu krivicu ,,svali,, na njih kad nešto krene loše...

Svakako da ja nisam stručnjak za košarku, ali i svakako da sam prošle sezone gledao kako je naš centar, Gorana Marjanović, bila jako opterećena, jer nije imala pravu zamenu, i da su nas mnogi klubovi dobijali uvek na isti način - uz pomoć nekog dominantnog centra kome će stalno gurati loptu pod naš koš.
I zaista je šteta što mi nikako nismo u mogućnosti da sebi priuštimo neku istu takvu dominantnocentarsku igračicu, pa da tim tako nadogradimo i za neke bar malo veće domete (ili da imamo više mogućnosti na koji način da odigramo)...

Nedostajaće mi i utakmice WABA lige u kojoj ove godine ne učestvujemo...a vidim i da je sajt KSS nekako izmenjen, pa nisam uspeo da nađem gde im je LIVE prenos današnje utakmice...pa ko to može da nađe ili tamo ili na Jutjubu nek nam postavi snimak...

I instagram nalog našeg KŽK je (trenutno) ugašen, pa, ko prvi primeti da se ,,vratio,, nek nam javi...

Evo ipak današnje statistike, izveštaja sa sajta koji prati žensku košarku...pa i tih nekih mojih fotografija...

Bravo devojke i - napred Partizan! :šal






















 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Instagram kluba se vratio.Nisam očekivao ovako laganu pobedu jel smo prošle godine izgubili i to nas je koštalo trke za playoff.Znajući njih ocekivao sam povuci potegni utakmicu na jednu loptu a zanimljivo je da je prošlogodišnja ekipa bila jača a izgubila.Kad su u pitanju one još sam skeptican kakvo ja imam iskustvo sa njima sl je Vojvodina pa Art to su dve bitne utakmice.Dobro je ide nam raspored pa mogu još da se uigraju.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prvi poraz košarkašica... očajno odigrana poslednja četvrtina.

3.kolo: Kraljevo - Partizan 72:66 (13:16, 24:20, 12:20, 23:10)
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Prvi poraz nasih mladih kosarkasica ali kakva je razlika u timovima i u kvalitetu dobro su se i drzale.Veci deo meca su vodile da bi na kraju poklekle 3 min pred kraj.Najefikasnija u nasem timu bila je Boricic.Vise od svojih mogucnosti su pokazale nase ako vidimo da za Kraljevo igra Gobeljic nasa bivsa igracica Rajic i Brajkovic raduje njihova borbenost i to raduje za nadalje cemo da vidimo ja ne sumljam u Miljanu Bojovic da to nece nedostajati i da ce iz njih izvlaciti maksimum.Pricao sam sa Miljanom pitao sam je za ambicije ali mi nista nije rekla.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.713
Reaction score
29.413
Локација
Beograd
Kao i uvek, Kosarka24.rs prati ligaške utakmice Crno-belih dama, ali ovoga puta i Srbijasport.net je ispratio naš poraz:



Slučajno sam otkrio i sajt Sportfem.rs koji prati ženski sport, pa tako ponekad i naše košarkašice:


Ako uspete da se uključite u neki ,,živi,, prenos njihovih utakmica, okačite link na ovoj temi...prošlih sezone je to (bar meni) bilo jednostavno, sad mi se čini nešto komplikovanije...
Takođe, nemam naloge na ,,mrežama,, pa ,,ne vidim,, baš instagram i fejsbuk nalog našeg KŽKluba, ako može neko ovde da okači link/adresu za njihov (novi?) instagram, bio bih mu zahvalan. Fejsbuk vidim, ali ne mogu da uđem na njega.
 
Последња измена:

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo

izaberes ZENSKA NACIONALNA / ZLS / izaberes utakmicu i kliknes na UZIVO

posle toga mislim da je neophodno da se recimo preko gmaila samo prijavis ( tako sam barem ja uradio jer ni ja nemam nista od drustvenih mreza ) da bi mogao da gledas live prenose.

ako se ne snadjes pisi..
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
443
Локација
Beograd
Opet cudan termin utakmice sa Vrbasom u Hali Sportova u Ponedeljak u 16:30 igraju nase kosarkasice ocekujem pobedu.Prosle godine nas isto kostao u ligaskom delu a posle njih igramo protiv Art basketa u koji je presla i mala Nina Samardzic.Ne sumljam da ce ova mlada ekipa dati sve od sebe i da ce ih Miljana motivisati samo je problem njihova mladost i neiskustvo za nesto vise.Bojana Miskic je prebacena u Radnicki Beograd.Pricao sam sa Miljanom i uvek je nasmejana i uvek je spremna da saslusa sve sta imas da kazes dok neki nisu.Mora da se zna da mnogo je proslo od zadnje pobeda nase protiv Arta u Jekovicu i da taj niz mora da se prekine.
 
Top