Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
458
Локација
Beograd
A sta ce uprava kluba dati i raditi po tom pitanju inace nisu bili u factoriju protiv Arta mozda im je smetala magla.Niko nama nije kriv ni Misko ni Art ni niko problem je sto su oni ostali na istom a nazalost nas Partizan oslabio i to je toni ce se na kraju kititi tudjem perjem kao sto ce se ako Miljana dovede neke igracice na zimu i to tako fukcionise godinama klub nema mladje kategorije skoro su pri izdisaju zato sto imamo eksperte u klubu.Inace i juniorke su nam izgubile od Arta 30 raz.Toliko o tome inace devojke imaju sve ugovore na 2,3 god.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Dobro, hajde onda da to ne ostane samo na rečima, nego da se latimo i dela.



1. Da ne ostane samo na rečima, predložite do kraja ovog vikenda koji je najsigurniji, najbrži i najednostavniji način za slanje i primanje novca i u koga imate poverenja da to skuplja. Ja znam da se iz inostranstva za Srbiju to može uraditi npr. preko Western Uniona, a iz Srbije za Srbiju...recimo uplatom na tekući račun?

2. Mislim da je dovoljno vremena da do kraja meseca sakupimo toliko koliko ko hoće i može da da.

3. I onda u decembru da Anđeli predamo novčanu pomoć, a ona će najbolje znati kako da je upotrebi...uz tu pomoć može i neka knjiga (predložite koja) na kojoj bismo napisali npr. ,,sve najbolje od članova foruma Partizan.neta,,...može bombonjera, cveće, i šta već mislite da je prigodno...

4. Ako Anđela možda tada ne bude u Beogradu, nego se eventualno oporavlja vam Srbije (obzirom da je iz Republike Srpske, odnosno BiH), raspitaćemo se u Klubu kako je najbolje da joj uručimo poklon, uostalom, naših ima i tamo i ovamo, snaćićemo se...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Davinić odigrala svih 40 minuta utakmice, Boričić dala 26 koševa, Knežević 29 uz 15 skokova...ali Amerikanka Dayzsha Rogan za tim Spartaka postigla čak 37 poena...i ja se stalno pitam kako bi KŽK Partizan izgledao kada bi doveo još par ozbiljnih pojačanja...

...nisam zaboravio na one neke predloge iz prethodnih postova, sledećeg vikenda dočekujemo Vršac, pa će to biti prilika da se lično raspitam o težini Anđeline povrede, a onda će uslediti neki konkretni potezi...

Statistika iz Subotice:


Izveštaj sa utakmice:


( Doduše fotografija je samo iz neke ,,arhive,, a ne baš sa tog meča...ali...bar mi je poznato ko je njen autor... ;) ;-) ... )
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
458
Локација
Beograd
Gledao sam juce utakmice u Subotici pokazalo se juce kolko ovom timu znaci Borka.U toku meca u nekim delovima se pokazalo da je ova mlada i zelena ekipa.Kod njih je bila raspolozena Rogan,ali kad su nase odigrale malo ozbiljniju odbranu to je bio to sve su dobro odigrale,raduje me ozbiljnost do kraja utakmice bez obzira na rezultat, ova pobeda ce im znaciti za nastavak prvenstva i dici im motivaciju iako Spartak nije neka ekipa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
1. Politika Kluba je da podatak o stepenu povrede košarkašice ne iznose u javnost, to poštujem, ali zato zasad ne znam kada će se Anđela Gligić - Gliga vratiti na teren, a naravno da je njeno zdravlje navažnije, i da joj svi želimo da oporavak bude što brži i uspešniji!

2. Od svojih ideja nikad ne odustajem, pa tako ni od ove da Anđeli do kraja ove godine damo neki poklončić i određenu pomoć (ako uspemo nešto da skupimo), tek da devojka vidi da nekih navijača Partizana još uvek negde ima - iako ih je vrlo malo na utakmicama naših košarkašica u Hali sportova...

3. Niko mi se od forumaša nije javio preko privatnih poruka da predloži kako da skupimo novac, ko da ga skupi, ili šta tačno da Gligi poklonimo, zato ću predložiti da meni lično novac iz inostranstva pošaljete Western Unionom, a iz Srbije na moj tekući račun, tako da mogu da ga podignem u pošti, i ja ću onda sam odlučiti šta i kako dalje - jer što bi se reklo, mnogo babica kilavo dete, uzimam stvar u svoje ruke.

4. Ne znam šta moderacija misli o svemu ovome, ali imali su vremena da pročitaju šta sam pisao u prethodnim postovima ove teme, i nisu mi rekli da su protiv da se o tome dogovaramo na Forumu, znači teram dalje...

5. Ne volim da baratam sa tuđim novcima, kursevima deviza, ili nekim eventualnim provizijama Western Uniona ili Pošte Srbije, pa da posle dođem u situaciju da me neko optuži da sam nešto uzeo za sebe, a ne volim ni da dajem broj svog tekućeg računa, jer možda neki hakeri posle mogu da me orobe, ali drugo rešenje nemam.

6. Četiri člana su (u načelu) prihvatila moju ideju: @Zuull_PFC , @Laki T. , @Bobrock , @vladokv , pozivam ih da mi se jave preko privatnih poruka da vidimo možemo li nešto da konkretizujemo. Što pre to bolje, jer ja imam i svoj profi posao, koji me ne pušta da budem slobodan baš svaki dan onda kada bih ja to voleo. Ako sem ove četvorice još neko želi da učestvuje, nek se javi...

7. Gliga je u Beogradu, verovatno će dolaziti na utakmice (da ih gleda), a i ako ne dođe, pitaću nekoga iz Kluba kako i kada i gde mogu da joj dostavim poklon.

8. Termini utakmica su podložni promenama, ali devojke (bar okvirno) igraju 3, 4, i 14. decembra na Novom Beogradu, 10. u Novom Sadu, 17. u Petrovaradinu.

9. Ja bolje od ovoga ne mogu, ne znam i ne umem...mnogi verovatno mogu, znaju i umeju...ali se ne javljaju...

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Akcija o kojoj govorim u prethodnom postu je počela, ko još hoće da se uključi i ima poverenja u mene, nek mi se javi preko privatne poruke, priloge ću skupljati do 10.decembra.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Преко 100 чланова Форума тренутно је присутно, па кад сте већ овде, хајде да вас позовем да бар неки од вас дођу на утакмицу наших кошаркашица - играју против Вршца у суботу 3.12.2022. од 13 часова у Хали спортова (Ранко Жеравица) на НБГД-у код ,,Фонтане,,...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Убедљива победа наших кошаркашица над екипом Вршца, али то смо и очекивали јер је Вршац претпоследњи на табели...

Резултат 91:46, у нашем тиму најефикаснија пола жена - пола терминатор Јована Борка Боричић са 20 кошева, а у стопу је пратила женски Dante Exum Катарина Каћа Кнежевић са 18 поена...запажену ролу имала је и Инес Радивојац...а целокупну статистику можете погледати овде:


Ипак...не може баш све да се види у статистикама...додуше, не може ни на фотографијама...али може бар нешто...






















 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Sad mi nešto upade u oči... Grešim li ja ili devojke već treću godinu zaredom igraju u istim dresovima?

Shvatam da se u ženskoj košarci, i u ženskim sportovima uopšte, znatno manje ulaže, ali opet...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Paaa...ja već nekoliko godina fotografišem utakmice našeg KŽK Partizan, pa se na tim fotografijama (i nekim stranicama iz prošlosti ovog Foruma) verovatno može razaznati kada se dizajn dresa poslednji put promenio...i kada nije...
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
458
Локација
Beograd
Subota popodne opustena atmosfera porodicna svi tu koji su trebali ocekivana pobeda protiv vrsca nase devojke su izdominirale i ocekivana pobeda.Sledeca utakmica je protiv novosadske zka treba biti na oprezu jel su one namucile Art basket i zamalo im nisu nanele poraz.Miljana je lepo raspodelila minute i tako odmorila devojke pred nastavak prvenstva.Receno mi je da ce Gliga se najverovatnije tek u avgustu vratiti.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ovom prilikom više postujem da novom porukom na ovom topiku skrenem pažnju na akciju prikupljanja sredstava za našu povređenu košarkašicu, nego što imam nešto drugo pametno ili manje pametno da kažem/napišem!

Prelistajte nedavne postove i shodno mogućnostima podržite inicijativu člana Gorana Tomića koja je u toku i trajaće do petka 9. Decembra.

Napred Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Сутра (11.12.2022.) од 17часова наше ратнице играју против Новосадске ЖКА у малој сали СПЕНС-а...

...можда има неко у Новом Саду ко би дошао на утакмицу...или би можда неко из Београда да испроба како функционише воз Соко тур ретур...ако досад није...
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
458
Локација
Beograd
Pobeda u Novom Sadu lakše nego očekivano 20 raz ako znam da se Art mučio i dobio samo 4 raz.Imali smo probleme nekoliko dana je bila Marina bolesna,ali je stisnula zube i odigrala više nego sto je mogla i bila više nego solidna.Dobre su bile i Opačić i Knezevic Borka je izgleda odmarala za mec zna se sa kim u sredu mec Miljana je čuvala
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Košarkašice Partizana savladale su na gostovanju ekipu Novosadske ŽKA 65:85 (24:30, 16:19, 12:17, 13:19).

Domaćin je bolje otvorio meč, poveo, ali je Partizan brzo preokrenuo i imao šest poena prednosti, što je trenera domaćih nateralo da pozove tajmaut. Pomenutu razliku su crno- bele održale do kraja prve, veoma efikasne četvrtine- 24:30

Preslikan scenario doneo je nastavak. Novosadska ekipa topi deficit i smanjuje na minus dva, pa gošće ponovo boljom igrom stiču osetniju prednost, koju su odneli na poluvreme- 40:49.

Na pola treće četvrtine je ekipa Partizana reklo bi se prelomila meč. Pri rezultatu 46:53, ekipa trenera Miljane Bojović serijom stiče velikih 52:66 posle pola sata igre.

Nije Partizan spustio gas, već je povisio prednost u poslednjoj deonici, za konačnih 65:85.

Kapiten Ana Perić bila je najefikasniji igrač Novosadske ŽKA sa 22 poena (sedam skokova). Ispratila ju je Anđela Radović sa 18 poena.


Partizan je do pobede predvodila Katarina Knežević sa 19 poena (sedam skokova). Kapiten Marina Davinić upisala je 15, a Sara Opačić 14 poena.

Novosadska ŽKA je upisala šesti poraz, a Partizan peti trijumf.

U narednom kolu Novosadska ŽKA čeka Vojvodinu, a Partizan u prvom večitom derbiju u sezoni ekipu Crvene zvezde.

Originalni tekst Košarka24.rs
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
458
Локација
Beograd
Odlozena je utakmica sa Zvezdom za sl sredu na insistiranje cigana zato sto igraju eurokup pa su nasi izasli im u susret.Znaci sl utakmica nam je protiv Vojvodine koja je vrlo vazna posle kiksa Arta od Duge u Sapcu
 
Top