Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Goran Tomic

Nema na cemu Gorane, i mene je interesovalo sta pise jer sam ga i ja video u Vizuri. Sve se kanim danas sutra, hocu necu, pogotovo jer nisam bas obnavljao materiju dugi niz godina. Jos je transparent, ne mogu ni da kopiram u GTranslate ko covek :D nego moram da se bakcem sa znakovima. Bio sam ubedjen da onaj karakter sto sam zaokruzio na tvoj slici znaci "pripadnost, privrzenost" pa jos uz nase korektne odnose sa Kinom zakljucim da je to to haha

Sto se tice nasih kosarkasica, isao sam i dok su igrale u Hali Sportova, kad su mi obaveze dozvoljavale.. I u Zemunu sam prilicno redovan bio, a gledao sam cak i treninge nasih mladih nada u maloj hali Vizure iz kafica pored pre svog termina. Moguce da smo se nekad i videli u prolazu :šal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Evo članka i video-snimka o našoj košarkašici Jovani Stojanović i njenoj sportskoj, životnoj i zdravstvenoj priči:


Gledajući je na utakmicama morate da primetite njenu srčanost i borbenost, ali, niti sam do sada znao za njen zdravstveni problem, niti sam ikada na terenu primetio da bilo šta može da je ometa...biće da su je treneri vadili iz igre kada oseti da ne može da igra punom snagom...

Inače, Jovani svaka čast za igru, ali i za sportsko i životno neodustajanje od košarke, bez obzira na ,,problemčiće,, sa dijabetesom!
 
  • Like
Reactions: Dzo

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
odlican podkast, poslusajte ceo
okacio sam na ovu temu jer od 52:35 pocinje prica o nasem zkk (prica vazi za sve nase klubove, kurcobolja i amaterizam)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Ево још једне нове кошаркашице у ,,Гробарској,, улици - Невена Вучковић потписала је за ЖКК Партизан...

6-12.jpg

waba-league.com/nevena-vuckovic-u-partizanu-1953/

Сајт Ваба (WABA) лиге обавештава нас да њихово такмичење почиње далеког 14. октобра...

waba-league.com/season/schedule-3/?leagueId=31913

...ваљда ће се до тада неко већ сетити да спорт није намењен искључиво онима који у њему учествују на терену, него и онима који би да мало гледају утакмице...
Па у просеку има више људи у једном аутобусу градског саобраћаја у Београду него на једној домаћој утакмици наших кошаркашица, а аутобуси ипак нису тренутни забрањени за ,,посетиоце,, због Короне...али ,,посетиоци,, спорта јесу...
Треба понекад укључити чак и мозак, па размислити мало и о томе...

Ако се уопште зна када ће, осим регионалног, почети и домаћа кошаркашка текмичења за девојке, нека нас неко обавести...а ко то сазна, нек овде окачи ,,адресу,, где се о томе можемо и убудуће обавештавати...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Црно-беле даме у Хумској улици почеле припреме за нову сезону, а у ,,Гробарској улици,, наставља се низ потписивања уговора - дошла нам је и Бранка Луковић...
1-31.jpg
FB_IMG_15978494069845245-758x777.jpg
Да ли ће ово ,,реновирање,, тима допринети бољим резултатима - видећемо кад сезона почне - а коначно сазнадосмо и када ће почети домаћа лига - 26.ог/27.ог септембра...
Срећно Црно-беле! : )

volimpartizan.rs/partizan-1953-poceo-pripreme-za-sezonu-2020-2021-92090/

volimpartizan.rs/lukovic-ponovo-u-crno-belom-dresu-92122/

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Lepo je videti da je ŽKK Partizan pobedio, pa makar da je u pitanju i samo jedna pripremna utakmica...
Za naredni vikend najavljeno je učešće Crno-belih dama na turniru ,,Radnički 2020,,...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd

Prenos turnira na kome danas i sutra učestvuju naše košarkašice možete pratiti na sledećim linkovima:


 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
U prvoj utakmici turnira naše devojke su poražene od ,,Radivoja Koraća,, sa 76:68...

To i nije baš neko iznenađenje jer nas je ,,Korać,, dobijao i ranije, a sada su se još pojačali Milicom Mitrović, koja je u proteklom periodu svakako bila jedna od najboljih košarkašica Partizana...


Milici želimo uspeh, ali i našem Partizanu više pobeda ubuduće...

Evo i fotografija sa ove utakmice, odnosno sa početka turnira...
















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Treće mesto na turniru Radničkog, više o utakmicama, sastavima i poneku fotografiju možete naći na sajtu Kosarka24.rs...

TURNIR naslovna-696x522.jpg



Kao što videsmo u subotu, Milica Ubica Mitrović nije više u našem ,,rosteru,, tako da u ovoj sezoni nećemo imati one zagarantovane poene koje je ona ,,imala u svojim rukama,,...i, sastav naše ekipe je prilično izmenjen u odnosu na onaj ,,prošlogodišnji,, - pa hajde da, za početak ove nove sezone, pročitamo koja su to prezimena nosila naš dres na ove dve utakmice turnira:

PARTIZAN 1953: Jovanović, Vučković 2, Olić 11, Stojanović, Mladenović, Inđić 19, Stojić 5, Kovačević 4, Marijanović 12, Karalić 10, Samardžić 4, Luković 1. Trener: Bojan Ivanović

PARTIZAN : Jovanović 10, Vučković 8, Olić 18, Stojanović, Perišić, Mladenović, Inđić (cap.) 20, Stojić 3, Kovačević, Karalić 9, Samardžić 7, Luković 14. Trener Ivanović
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Pobeda u pripremnoj utakmici:


Sastav tima (prema sajtu Kosarka24rs) i malo statistike:

PARTIZAN: Jovanović 2 (6 sk), Vučković 12, Olić 4, Stojanović 9, Perišić, Mlađenović, Inđić 9, Stojić 13 (4 sk, 6 as, 3 osv), Kovačević 4, Karalić 8 (9 sk), Samardžić 4, Luković 4 (5 sk).
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Još jedna pripremna, a ovoga puta i humanitarna utakmica naših košarkašica:


Sastav tima i poeni:

PARTIZAN 1953: Jovanović 6, Vučković 11, Olić 18, Stojanović, Mlađenović, Inđić 6, Stojić 5, Kovačević 2, Dobrovina 1, Karalić 4, Samardžić 8, Luković 10.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Ja sam pažljivo odslušao ceo ovaj snimak iz prethodnog posta i ako sam dobro shvatio teze iznete u njemu...da naš ŽKK (KŽK) ima nekog generalnog sponzora ili neki budžet koji bi čak bio skroman u odnosu na neke budžete rivalskih ženskih klubova regiona - mi bismo bili u vrhu sportskih uspeha u tom istom regionu...samo što mi tog i takvog sponzora i taj i takav budžet nemamo...

E pa ako je to već tako...

Ja bih onda vrlo rado upitao, a ZAŠTO mi NEMAMO tako nekog sponzora ili tako neki budžet...?
Mislim, kako neki klubovi to mogu da imaju a ovaj naš ne, i zašto ne?
Navijaću ja za ŽKK (KŽK) pa makar devojke izgubile sve utakmice do kraja, ali nije cilj u sportu da samo učestvuješ pa šta bude, nego i da sve pobediš, ako je to već na neki pošten način moguće!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Uspešan start naših košarkašica u novoj sezoni! :šal

Sinoć su u (h)istorijskoj Hali sportova (Hali Ranko Žeravica) savladale Novosadsku ŽKA sa ubedljivih 68:58. Bravo devojke, samo tako nastavite!





















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd

Košarkaši u Španiji izgube sa poenom razlike u utakmici koju prati vaskolika javnost, ali su iste večeri košarkašice pobedile sa poenom razlike u utakmici koju prate tek neki, e... pa to vam dođe kao neka kosmička ravnoteža na kojoj počiva ovaj Univerzum - i ne možeš ti da je prizoveš kada bi hteo, nego ona sama dođe kad se njoj ćefne...

Bilo kako bilo, bravo devojke, a biće puuuno vremena i prilika i za pobede momaka...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Био сам данас у Лештанима да одгледам и ,,одфотографишем,, утакмицу Телеоптика, те нисам успео да стигнем баш на почетак утакмице наших кошаркашица против Дуге из Шапца у Хали спортова на НБГД-у...
А и кад сам стигао тамо, тек који минут од почетка, чика портир нашег Партизана, ,,честитао, ми је рођендан нашег ЈСД-а тако што је рекао да је утакмица већ почела те да не може да ме пусти унутра, али ни да пита надлежне да ли могу да уђем - као што сам тамо већ ушао прошли пут...

Ал' нема везе...

Свако ускраћивање неке моје креативности резултира тиме да ја одмах смислим шта бих све друго могао да урадим...рецимо, можда да једног дана одем у Шабац па да тамо ,,усликам,, утакмицу Дуге и Партизана? Кад већ нисам то могао у мом (Н)БГД-у...

У међувремену... мало сам ,,фоткао,, наше кошаркаше који су долазили на свој тренинг те сачекао крај женске кошарке да упитам ко је победио, а победиле су ове наше!


Наравно, ако сам већ негде кренуо да фотографишем нешто, сигурно нећу одустати на ,,првој препреци,, - на утакмицу нисам ушао, али сам замолио бар неке њене учеснице да их после утакмице ,,усликам,, за овај Форум, а са кошаркашицама Партизана сам се и упитао за здравље јуначко и исчеститао нашег, Партизановог рођендана!






ХВАЛА кошаркашицама Партизана за победу која нам је бацила трачак светлости на овај Дан, и ХВАЛА кошаркашицама обе екипе за фотографије које су га украсиле!
Све најбоље!

:napred-partizan:
 
Top