Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Istog dana (iste večeri) kada fudbaleri budu igrali derbi, naše košarkašice ugostiće (u domaćoj ligi) ekipu Kraljeva u hali Ranko Žeravica (Hala sportova)...

Sledeću utakmicu igraće 21. oktobra u WABA ligi i u hali Sport Centar Master kada im u goste dolazi Montana 2003...a na sajtu WABE piše da ćemo koristiti i halu Vizura...
Kako su se i košarkaši reativno skoro ,,selili,, od Pionira do Arene pa od Arene do Hale sportova - možda i ne bi bilo tako loše da Partizan - i KK i ŽKK - imaju neku zajedničku, ali baš i SVOJU košarkašku halu...
E, da...nekad se o tome nešto i pisalo i planiralo, ali sada smo, eto,...,,utihnuli,,...
...bar povodom toga...

Vidim da i u WABA ligi ima nekih problema sa Korona virusom, pišu da je bugarski derbi bio odložen jer su igračice Montane imale virus, da je zbog problema ulaska državljana jedne zemlje u drugu utakmica Banovića i Cinkarne Celje prebačena u Srbiju, itd...
A vidim i da je neko sa sajta WABE posećivao Partizan.net odakle je najverovatnije ,,pokupio,, jednu fotografiju koju sam ja snimio na ovosezonskoj utakmici naših košarkašica...meni je drago da nas neko ,,posećuje,, a i da mu se fotografija dopala...


Verujem da velika većina navijača Partizana uopšte ne zna imena (ili bar sigurno ne zna sva imena) naših košarkašica, njihove brojeve na dresu, šta koja igra u timu, itd.
To je naravno razumljivo, jer ženska košarka nije baš naročito popularan sport u Srbiji, a i sve i da jeste, zbog Korone se ne može ulaziti na utakmice...
Tako da...ako ništa drugo, tu nam može pomoći spisak ,,rostera,, koji objavljuje sajt WABE, tamo su osnovne informacije o crno-belim damama, a ako ,,kliknete,, na ime i prezime možete videti i fotografiju pa da ,,ukapirate,, ko je ko u našem timu.

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Poraz košarkašica od ekipe Art Basketa 60:72.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pobeda kosarkasica i to prva u okviru WABA lige (3.kolo)...

Banovici - Partizan 71:74 (20:20, 25:13, 9:18, 17:23)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Izvinjavam se na duplom postu ali ipak je prvobitno bilo pogresno izbaceno. Ispalo je da je kraj bio 74:74 pa su igrani produzeci.

Na srecu, ipak jesu dobile nase konacnim rezultatom 78:81.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
WABA liga je u problemima zbog Korona virusa, neke utakmice se otkazuju...
Naš ŽKK Partizan je promenio trenera...
U nedostatku fotografija sa naših utakmica, evo bar ,,fotke,, reprezentativki Srbije ispod grba Partizana, a koje su nedavno trenirale u ,,našoj,, Hali sportova...



seniorke2020-696x522.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
U roku od dve sezone naš ŽKK (KŽK) Partizan je dobio već trećeg trenera, ali nas zato napuštaju najbolje igračice...

Prvo sam na početku ove sezone bio neprijatno iznenađen što nas je napustila Milica (kako je ja zovem Ubica) Mitrović, a sada smo ostali i bez kapitena Milice (kako je svi zovu Inđije) Inđić...
Koliko god da sam ja laik za košarku i koliko god da stručnjaci ubeđuju nas laike da se ovaj lepi sport ne zasniva samo na tome ko će dati više koševa, ja sam morao da primetim da su ove dve Milice na utakmicama bile u stanju da protivniku ,,isporuče,, (u proseku) jedno ,bar,, 30-40 koševa, a da su sve ostale košarkašice (u proseku) davale otprilike isto toliko ili i manje...

Dakle...

Ili će odsad neko drugi (neke druge) ,,preuzeti,, da ima (imaju) u rukama tih ,,bar,, 30-40 poena po utakmici, ili...nam se ne piše baš dobro, mada nam ni do sada rezultati nisu baš sjajni...
Dobro, rezultati zavise od raznih ,,faktora,, i maksimum koje su naše devojke uvek pružale i davale na terenu nikada nije bio ni sporan ni upitan, i žao mi je što zbog ,,Korona,, pravila uopšte nije lako ući u hale (čak ni novinarima ili foto-reporterima!), pa da im se sopstvenim prisustvom (ili bar izveštajima ili fotografijama sa utakmice) da neka podrška, ali...
Tako je kako je...

Čak su i utakmice i takmičenja trenutno sasvim neizvesni - utakmica domaće lige sa Vojvodinom 021 u Novom Sadu, zakazana za sredu, 18.novembar je odložena...
Regionalna WABA liga takođe odlaže utakmice ili pokušava da organizuje neke turnire...
Šta će biti dalje...ostaje da vidimo...

lige.kss.rs/seniorke/1-zenska-liga/1-zls-raspored-takmicenja/




ritamgrada.rs/kragujevac/sport/milica-indic-novi-plejmejker-radnickog/


milica-indjic.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Evo konačno i jedne utakmice naših košarkašica i njihove lepe pobede, i to u gostima, Novosadska ŽKA - Partizan 60:75!
Bravo Crno-bele dame! :icon-biggrin:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Volimpartizan.rs nas obaveštava da je utakmica naših košarkašica protiv ŽKK Vojvodine 021 upravo u toku...


A sajt Košarkaškog saveza i Lige nije uopšte ,,uvrstio,, tu utakmicu u sopstveni raspored...doduše, piše na nekoj ,,trećoj,, ,,stranici,, da ima live prenos, ali...ko bi se setio da traži prenos ako utakmica ,,ne postoji,, u rasporedu... :icon-rolleyes:


Rezultat koji se trenutno vidi na prenosu pokazuje da naše gube ubedljivom razlikom...ali se zato prenos ne može ni pratiti jer stalno ,,baguje,,... :icon-rolleyes:

 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere
Volimpartizan.rs nas obaveštava da je utakmica naših košarkašica protiv ŽKK Vojvodine 021 upravo u toku...


A sajt Košarkaškog saveza i Lige nije uopšte ,,uvrstio,, tu utakmicu u sopstveni raspored...doduše, piše na nekoj ,,trećoj,, ,,stranici,, da ima live prenos, ali...ko bi se setio da traži prenos ako utakmica ,,ne postoji,, u rasporedu... :icon-rolleyes:


Rezultat koji se trenutno vidi na prenosu pokazuje da naše gube ubedljivom razlikom...ali se zato prenos ne može ni pratiti jer stalno ,,baguje,,... :icon-rolleyes:



Poraz nasih devojka

ZKK Vojvodina : KZK Partizan 80:64
 
  • Like
Reactions: Dzo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
lige.kss.rs/seniorke/1-zenska-liga/tabela-i-delegiranja/

Кошаркашице данас од 17и30 против СПД Радничког д.о.о. Пренос утакмице овде:

 
Top