Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Луда завршница четврте четвртине и слична таква завршница првог продужетка...и неизвесна завршница другог продужетка...у којој је Слога ипак успела да победи наш Партизан са поеном разлике - 81:80...
Црно-беле ратнице имале су прилику да победе у регуларном току, у првом продужетку, у другом продужетку...али нису...
А зашто нису...е па зато што је Слога била боља за тај један поен...
А зашто је Слога боља од нас за један поен...е па...има неких разлога, свакако...

59 скокова смо имали наспрам њихових 46, али ето, за победу је фалило само пар наших слободних бацање више у кошу него ван њега, или један наш прецизнији шут, или једна-две одбране њихове тројке, али...
Таква је кошарка...такав је то спорт...неко игра, неко скаче, неко погађа, неко промаши...
А ко гледа, може срчка да га стрефи!
Ал неће ни гром у коприве...бар не тако често...
Терај даље! Напред Партизан!

Девојке, главу горе, виделе сте да сте ,,ту негде,, са Слогом, нека тако буде и у наредним утакмицама, са наредним противницама...јер од ,,ту негде,, до неких победа...није баш тако далеко...


 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
174
Reaction score
401
Локација
Beograd
Izgubili smo od Sloge pokazala se mladost nase ekipe. I kraju prvog produzetka imali smo 3 poena prednosti desava se da se ne pravi faul oni daju trojku,ali to sve zavisi i od trenera dal zeli da pravi faul ili da brain napad,po meni trebali smo da pravimo faul i da zavisimo sami od sebe.Zadnji napad nas u regularnom delu bio je brzoplet gde smo imali loptu do kraja i baca se na goranu i ona masi bacanja,i primili smo kos i Davinicka daje i ostajemo u zivotu a i ova ekipa nije kondiciono spremna za toliko nesto.Boricic je bila zaboravljena na klupi
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Mislim da je Boričić dobila petu ličnu i da zato nije mogla da igra kraj 4/4 i produžetke...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Sledeća utakmica naših košarkašica je protiv Spartaka, u Hali sportova, 18.2. od 20h...a zatim sledi i utakmica za kup protiv Vojvodine, 22.2...samo što vreme početka još nije određeno...a nisam baš 100% siguran ni za datum, sve dok ne objave i vreme...

Evo i izveštaja o prošloj utakmici:


Samo mislim da su propustili da napišu da je naša Kaća dala 18 poena, a ni to što je imala 21 skok nije baš beznačajno...

Ali pogledajte i kakvu podršku je juče imala domaća Sloga, za razliku od našeg Ženskog Kluba kojeg skoro da niko i ne prati (od Partizanovih navijača) u domaćoj hali...ali tako je to...u manjim sredinama dolazak Partizana (koliko god da je jak ili ne) je priličan doživljaj, ali u surovom dvomilionskom Beogradu Partizan je bitan događaj uglavnom samo kad se nešto osvaja, ili kad se osvajanje očekuje, ili kad je Evroliga, ili Liga šampiona...sve ostalo većinu Beograđana (kad je Partizan u pitanju) ič ne interesuje...


A onu ludu jučerašnju završnicu regularnog toka utakmice i iste takve završnice oba produžetka možete videti ovde:

 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Nisam mogao na utakmicu jer sam morao na posao, ali sam bar u busu sreo našu košarkašicu, Jovanu Boričić, koja je krenula na utakmicu. :D
Kako je meni bilo na poslu, to nije bitno za ovu temu, ali je ,,Borka,, uz ,,Kaću,, i Goranu večeras bila najefikasnija u našem timu - sve tri su dale po 16 koševa, ali je ,,Borka,, imala najviše skokova - 10.

Uostalom, evo celokupne statistike:


Inače, već neko vreme sajt KSS-a ne radi baš najbolje, tako da, ako neko zna neki drugi način kako da saznamo tačne termine sledećih utakmica naših košarkašica u prvenstvu i kupu, nek javi ovde...

Evo i snimka večerašnje utakmice:

 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Nisam mogao na utakmicu jer sam morao na posao, ali sam bar u busu sreo našu košarkašicu, Jovanu Boričić, koja je krenula na utakmicu. :D
Kako je meni bilo na poslu, to nije bitno za ovu temu, ali je ,,Borka,, uz ,,Kaću,, i Goranu večeras bila najefikasnija u našem timu - sve tri su dale po 16 koševa, ali je ,,Borka,, imala najviše skokova - 10.

Uostalom, evo celokupne statistike:


Inače, već neko vreme sajt KSS-a ne radi baš najbolje, tako da, ako neko zna neki drugi način kako da saznamo tačne termine sledećih utakmica naših košarkašica u prvenstvu i kupu, nek javi ovde...

Evo i snimka večerašnje utakmice:

Prvenstvo Srbije(zene)
25.02. Vrsac-Partizan
01.03. Partizan-Novosadska Novi Sad
04.03. crvena zvezda-Partizan
18.03. Partizan-Vojvodina 021
Sve utakmice pisu da pocinju u 18:00h(aplikacija rezultati)
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Извештај о нашој протеклој утакмици, на сајту посвећеном женској кошарци, изашао је тек данас:


Сајт КСС-а поново ради како треба, и он нам каже да је следећа утакмица наших кошаркашица сутра (22.2.2023.) од 18 часова. Игра се за куп против Војводине у Хали спортова на НБГД-у.


Претходну утакмицу са ,,Вошом,, одиграли смо баш у време финала СП у фудбалу, и изгубили је са 26 поена разлике, тако да се зна ко је фаворит, али ја очекујем да црно-беле даме сад ипак одиграју бар нешто боље него прошли пут...

У првенству је следећа утакмица 25.2. од 17 часова у Вршцу...


Што се тиче ,,поделе,, нашег ЈСД-а на клубове који су уз Остоју и оне који су уз Вазуру, не може се о томе писати ,,у две речи,,...
Неке ствари не знамо, оно што знамо можда не желимо да саопштимо...
Али чини ми се да су нам сви клубови у лошем финансијском стању, тако да је свакоме добродошла било каква помоћ - без обзира од кога и под којим називом долази.

Ако долази.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Ма браво бре девојке! :clap:respect:šal

После дужег времена наше кошаркашице су поново у завршници неког такмичења!

Извештај, статистика, снимак утакмице, велика радост:




Ја сам због мог посла на утакмици био само око 5 минута...али кошарка је брз спорт...за 5 минута се свашта деси, а и свашта може да се фотографише...












 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
174
Reaction score
401
Локација
Beograd
Ма браво бре девојке! :clap:respect:šal

После дужег времена наше кошаркашице су поново у завршници неког такмичења!

Извештај, статистика, снимак утакмице, велика радост:




Ја сам због мог посла на утакмици био само око 5 минута...али кошарка је брз спорт...за 5 минута се свашта деси, а и свашта може да се фотографише...












Sad ti je zao sto nisi ostao sa nama da slavimo posle pobedu :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Pa jeste mi žao, ali čak i u ovoj državi ima neko ko mora da bude na svom poslu (moj slučaj).
Ali drago mi je bilo što sam gledao 5 minuta utakmice!
Uvek je bolje išta nego ništa! :D
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
174
Reaction score
401
Локација
Beograd
Pa jeste mi žao, ali čak i u ovoj državi ima neko ko mora da bude na svom poslu (moj slučaj).
Ali drago mi je bilo što sam gledao 5 minuta utakmice!
Uvek je bolje išta nego ništa! :D
Juče kad me nisu izbacili neće nikad a bio sam na ivici kako je u prvom poluvremenu bilo sudjenje ove završnice kk i zkk da te strefi srcka
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
174
Reaction score
401
Локација
Beograd
Danas naše dame nastavljaju prvenstvo protiv Vršca u 17,posle velike pobede u kupu protiv Vojvodine nadam se novoj pobedi laganoj.Inače pricao sam sa Gligom vraća se u septembru i ostaje u klubu sl sezone.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Konačno da i ova generacija crno-belih devojčica i ratnica doživi podršku kakvu zaslužuje od sopstvenih navijača!
Jer uglavnom su (skoro) stalno same protiv svih...

Bravo za njihovu pobedu, bravo za navijačku podršku u Vršcu! :clap

Evo i snimka utakmice, pa da bar delimično osetimo tamošnju atmosferu:


Lepo bi bilo da imamo neku sličnu podršku i u završnici kupa, a ko sazna kad je to i gde je, nek javi...

:napred-partizan:
 
Top