Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Анортозис 0:2 Партизан, играч утакмице

Анортозис 0:2 Партизан, играч утакмице

  • Иван Обрадовић

    Votes: 0 0,0%
  • Милош Јојић

    Votes: 0 0,0%
  • Филип Холендер

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    145
  • Poll closed .
Учлањен(а)
31.08.2021
Порука
23
Reaction score
90
Локација
Južno
Popović siguran, važne odbrane za njegovo samopouzdanje i Rikardo jer je klasa od fudbalera.
Miljković i Holender su nedostojni Partizana.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Rikardo bilo ga je svugde danas.
Menig prvenac. Bice on bombona pojačanje.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pobjeda super i tri boda extra. Kiprani ocajni a mi u nekim intervalima ispod svakog nivoa, stojimo i gledamo loptu. Posto su oni jako losi nisu uspjevali da to iskoriste. Promasaji..

Ali sve to vec nije vise bitno, u nedelju je derbi. SVe znate...

Nikola Terzic bravo!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Izgrdio sam igrače na prikladnoj temi, daj da sad nekog i pohvalim...

Kvinsi Menig čovek igra moderan fudbal (doduše, takav se igra već minimum 50 godina, ali ne i kod nas), primi loptu, preda loptu i hop čovek se već otvorio da nastavi napad...al šta vredi kad ovi naši domaći kad dobiju tu Kvinsijevu loptu tek onda ,,uključe,, mozak...i to ko na šporetu...prvo na keca, pa na dvojku, pa dok uključe trojku...ode Kvinsijeva brzopotezna akcija u kurac!
Od 7 Kvinsijevih ,,otvaranja,, u 6 ga saigrači ,,iskuliraju,, - odnosno nisu još ni uključili mozak, a kamoli uspostavili kontrolu nad nogama, pa da imaju čime da pošalju tu loptu...a tek da je pošalju tamo gde treba i u pravo vreme...e...to je već viša matematika...

Ali...nisu ni oni baš sve krivi, nego niko im nije rekao da se mozak i smisao za fudbal uključuju još PRE utakmice, a ne kad te iznenadi ta jebena okrugla lopta koju ti je neko poslao... :icon-rolleyes:

Dakle Kvinsi dobija glas jer je fudbaler. I zato što je dao gol.

I Rikardo dobija glas jer je golgeter. I zato što je dao gol.

A Stanojević je stvarno mogao da ga na 2:0 istog trenutka zameni, stvarno ne znam šta je čekao, za koji dan je derbi, a Riki nam je jedini pravi centarfor u ekipi...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Поп израста у одличног голмана. Само да га не сјебу повратком Лукача.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.563
Локација
Beograd
Rikardo van konkurencije, Menig, bravo, nemoj sad da staneš, nego naviku da stičeš i u nedelju, onda možeš malo da se "ohladiš". Zdjelar drži ključeve cele veze i sve da dodam bi bilo suvišno. Dočekah da Vujačiću sam glas.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Bilo bi lepo da uvedemo i negativne glasove. Kapitenu za qrcobolju... Ja kontam da hoce da mu nabiju cenu ali Lazar ne moze i ne sme bii kapiten nikome... Rikardo pokidao, klasa se sakriti ne moze.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
А зезали сте Илиева када је говорио о аждајама! :D

Аждајски зеленорћанско-холандски црни тандем Рики-Мики! :šal
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Samo Rikardo i mali Terzić. Ostali su izigravali primabalerine.
Rezultat je super
Igra- pa i ne baš.
Ovi nemači pojma su nam čak i pripretili u par navrata
Petaci ( mi) protiv trećaka (oni) posle škole na malom terenu.
Ovakve ekipe se moraju petardiratu uvek, ali uvek ,uz promašenih tristaosamdeset zicera
Ako budemo ovako igrali u nedelju nemamo čemu da se nadamo
O pojedincima neću jer ne zaslužuju
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
i pored rikijeog gola glas dajem tihom ikonom naseg kluba (slobodno mogu reci), Sasi Zdjelaru !AVANTI SASA
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Rikardu glas jer je nestvarno ono što radi u odnosu na naše navike. A sve izgleda prejednostavno. Popović mali sigurica, odlične odbrane, procene, istrčavanja. Rekoh već al nešto me u njegovom liku na tren podseti na Omera. Samo nek nastavi u ovom stilu. Odbrana vrlo dobra, Zdjelar na svom nivou, šteta za Šćekarinu stativu, radujem se svaki put kada mu se vrati za sve što čini na terenu. O Nathu je već sve rečeno, on jednim potezom može da napravi promenu na terenu. Menig će biti pojačanje, Marković nonšalancija na kub.
Rezerve: Jović kao da je dobio instrukcije od Vazure i iglice da mora da se bavi bravurama kako bi se prodao, a forma i igra su mu u minus fazi. Morao bi to Stanoje da reguliše. Terzić pokazao sa kakvim stavom se ulazi sa klupe i kako se nameće treneru i navijačima. Jojić iznuren, Holender alibi igrač.
Stanoje dobra postavka, jeste bilo par situacija na 0:1 al jedna rutinska pobeda u gostima na koju prosečan navijač Partizana u evropskim okvirima nije navikao. Svaka čast.
 
Top