Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ИГРАЧ ПОЛУСЕЗОНЕ И ГЕНЕРАЛНИ РЕЗИМЕ ИСТЕ КРОЗ УЧИНАК ИГРАЧКОГ КАДРА (ПРОЛЕЋЕ 2019)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
После свих гласања, када се све прерачуна табела за најбољег у овој полусезони изгледа, баш овако.


partizan.png

А најбољи је, ко други до капитен, Саша Илић.
Осећам се слободан да кажем да капитен, дакако, одлази у великом стилу, како је уистину и заслужио!

сале.jpg

ПС: Био бих захвалан да неко мало лепше графички одради ову табелу, неко ко се, за разлику од моје маленкости, мало боље разуме у графички дизајн. :icon-biggrin:

И за крај увода:
ЖИВИ ВИ МЕНИ БИЛИ БРАЋО ГРОБАРИ!
ЖИВ ТИ НАМА БИО, ПАРТИЗАНЕ НАШ!!!
Надајмо се да нам долазе лепши дани.
Нада последња умире, тако бар кажу.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ја сам ову тему замислио тако да сви будете позвани да пишете о генералном учинку појединих играча у овој полусезони.
Тако да: било би лепо да лепо сво заједно направимо неки резиме ове сезоне на овој теми.

Унапред сам захвалан свакоме ко буде учествовао у дискусији! :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top