Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Poseban pozdrav bi uputio i našoj novosadskoj braći grobarima na koje sam naleteo kod solitera iznad našeg juga, i bio čašćen povećom količinom piva.:respect

Živi bili braćo vi meni :D:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Jeste, dolazili su sa zglobnim gradskim busevima, na auto put su izašli oko 5 i 10, tad su mi prošli pored gajbe, posle sam ih obišao, posle naplatne rampe, gde su njih isključili i krenuli da ih sprovode otkud znam gde :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Gde ih iskopa Escobar svaka ti čast!

Ako slučajno niste pronašli pored ovog snimka na istom sajtu postoji još jedan pod nazivom "Ekskluzivno: Grobarite v ataka na "Mala Marakana" hehe
Taj je snimak jako interesantan jer je ugao snimanja sa vrha zapada...
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Jel neko provalio na mondu na video sekciji video doček u NS? Najjači mi je kraj kad pjevaju kup je naš hahahaha
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jel zna neko zasto nema emisije na SOS koja je najavljena, kao reakcije na finale i ostala sranja?
Ko od njih nije smeo da dodje?
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nisam siguran, ali mislim da ce ta ,nazovi, emisija biti sutra.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
848
Reaction score
640
Ајде да и ја честитам на освојеном купу! Свака част!

Што се тиче циганисања, снимци су све лепо рекли, а то је да се само чекао погодан тренутак да се направи срање и тако и би . . . . Глупи цигани!

Не могу, а да не похвалим писање СПОРТА везано за финале купа, ево линка па погледајте, није ми јасно како је само промакло осталима овако коректно и реално гледање на финале !
http://www.partizan.rs/wp-content/uploads/2011/05/s-12.5.pdf

Видим да је Газда почео полемику око њиховог пенала, а остали наставили, те да је пао био би, али није пао и није пенал! По мени ово нема везе с везом, пенал је сваки фаул у шеснаестерцу и ту нема приче, падају многи али за то добијају картоне! Оно није био пенал, то зна и играч гурбета, али су га понели протести осталих цигана и препознали су моменат кад да изађу као пичке и остаће пичке читав живот!

Ај у здравље браћо ГРОБАРИ!!!!!!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Znate, sta za mene znaci biti Partizanovac je upravo ovo sto se dogodilo danas.

Mi nikada nismo napustali teren, a ako je iko imao razloga za to kroz istoriju to smo

bili mi.

Gubili smo, brukali se,pa opet pobjedjivali , pa opet gubili, pa osvajali titule, pa gubili,

pa dobijali derbije, finala, pa gubili. ALI SVE SA STILOM I STAVOM POBJEDNIKA I U

PORAZU. E zato smo mi PARTIZAN.


Toliko. Hvala na paznji.

Malo čitam komentare, pa nalećeh na ovaj. Nadam se da ne smeta ako se ponovi još jednom, jer sam i ja ovo pomislio odma. Mi smo mogli da napuštimo teren X puta, a tek sad shvatam koliko je to ciganski potez, a posebno je ciganski ne vratiti se da završiš do kraja meč.
Samo da čestitam svima na osvojenom KUP-u, meč neću komentarisati, jer pola nisam ni vidio, na onoj drugoj strani, pa kad ga pogledam na miru :) .
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Saletove reci 'kakav je ovo cirkus' e pa Sale to se zove cirkus Bata kan-kan, on covek koji je zaostao u razvoju. E pa dok su takvi ljudi u nasem fudbalu, dal je potrebno ista reci!
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Ајде да и ја честитам на освојеном купу! Свака част!

Што се тиче циганисања, снимци су све лепо рекли, а то је да се само чекао погодан тренутак да се направи срање и тако и би . . . . Глупи цигани!

Не могу, а да не похвалим писање СПОРТА везано за финале купа, ево линка па погледајте, није ми јасно како је само промакло осталима овако коректно и реално гледање на финале !
http://www.partizan.rs/wp-content/uploads/2011/05/s-12.5.pdf

Видим да је Газда почео полемику око њиховог пенала, а остали наставили, те да је пао био би, али није пао и није пенал! По мени ово нема везе с везом, пенал је сваки фаул у шеснаестерцу и ту нема приче, падају многи али за то добијају картоне! Оно није био пенал, то зна и играч гурбета, али су га понели протести осталих цигана и препознали су моменат кад да изађу као пичке и остаће пичке читав живот!

Ај у здравље браћо ГРОБАРИ!!!!!!

Прилично коректно написано. Не бих знао да ниси поставио.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
totalni sam amater sto se tice slika, ali evo i mog doprinosa.

cestitke momcima za osvojen kup.

regionalna liga sto pre. kakva god, sa kim god, samo ne sa njima.
Што да пискарам кад рече човек одмах све шта ми је на души...
+ ово је увод у још једно големо срањиште које ће снаћи ову напаћену земљу кроз 20, 30 година...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Evo da se i ja konacno upisem.Srecna nam DUPLA KRUNA braco i sestre,a to sta baljezgaju ovi bolesnici i gmazovi me zanima ko lanjski sneg(ne mogu da spavam prosto od njihovih optuzbi,"rece mi lopov da sam lopov":banghead).



Jebao im je kevu na KZS nas Sale!Ser Aleks Stanojevic,gospodin covek,dete Partizana i Grobarcina od glave do pete!Svaka mu cast,ko da sam ja drzao KZS ciganima i njihovim satelitima:)!Pukao mu je film od cigansko gmazovskih odvratnih podmetanja,omalovazavanja i potcenjivanja svega sto Partizan jedini radi za srpski fudbal dok beda i njihova oznasko-udbaska ljubimica ispada u pretkolima pretkola za pretkolo i srozava ionako bedan koeficijent naseg fudbala.Bravo Sale,bravo majstore,dosta je bilo cutanja i odjebavanja govana gospodskim manirima.Prema svecu i tropar,na govna govnarski,udri ciganina udri kad god mozes!!!


Oce banda da izazove incidente pa da UEFA kazni ceo nas fudbal izbacivanjem iz Evrope(citaj Partizan) jer njih boli uvce ionako im je najveca utakmica u godini protiv Borce,Ovce i Krnjace.Posle Djenove gde su delimicno uspeli sad su poturili onaj neuspeo pokusaj coveka i karakondzulu Butu(o)rovica takozvanog Batu Blam-Blama da im zavrsava prljave poslove koje nije onaj pavijan sa ograde u Djenovi dovrsio.E nece im to proci,mogu samo svima nama da se sagnu i poduvaju.Nego nije u tome stvar,stvar je sto banda obeasmisljava sport i vitestvo u ovoj ionako nesrecnoj i napacenoj zemlji.Ne moze covek od gmazova ni da uziva u sportu,dovede dete na stadion,uci ga pravim sportskim vrednostima,da se raduje titulama,mora da napusava tu sektu i da se bavi budalastinama koje nam oni serviraju neumorno i svakodnevno.Ali sta ces takav je posao,ni mi ga ne volimo:D



Uzivajte Grobari,ovo je nase vreme i ne mogu nam nista i oni to znaju zato i vuku ovakve ocajnicke poteze!
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Nemojte tako, treba razumjeti i Vojvodinu i CZ. Kako bi ste se vi osjecali da se dobro iskompleksirani, a da vas neko konstanto jebe i to cisto kao suza? Ni vama ne bi bilo lako. Zato ih treba pustiti nek gore od muke. Gore bi mi bilo da su kobajagi cestitali, a s druge strane zavlacili i cekali momenat da zabodu noz u ledja.
Svidja mi se nase saopstenje. Skrenuli su paznju na dosta stvari, tako da onaj ko bude vrsio analizu, morace da obrati paznju na sve sto je receno.

Ja sam zadovoljan. Momci treba da se koncentrisu na preostale utakmice, jer ono sinoc je upravo bio zajednicki pritisak crvenih na sportsku javnost i sudije, kako bi nam otezali sto vise te 4 utakmice. Stanoja treba to da kaze igracima i svi zajedno u predstojecim utakmicama da samelju protivnike.

Kako bi mi fino sjela dupla kruna, a na proljece LS! :)
 

boro85

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2011
Порука
1
Reaction score
0
bravo za ovog momka sto je vodio navijanje protiv voshe,skorz je uzao u fazon....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top