Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ajde i ja da cestitam na osvojenom kupu, nek je sa srecom!

al ja ne bi trosio reci na ove nabedjene seljake, ja bi se malo okrenuo nama i nasoj igri jer me drugi ne zanimaju.
Ne da nisam zadovoljan, nego sam popizdeo juce na stadionu, i to ne prvi put ove sezone. dal je moguce da mi igramo onako kukavicki protiv losijih ekipa od nas, totalno defanzivno bez ikakve uigranosti i koncepcije,

ovo me vec pomalo brine, da se ovakve utakmice ponavljaju, jer nas na leto cekaju mnogo ozbiljnije ekipe od ovih seljaka
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ajd' da se i ja upisem, pred zatvaranje teme :

Cestitke igracima, SS-u sa strucnim stabom, upravi i nama navijacima na prvoj ovogodisnjoj tituli iz serijala Dupla Kruna !

Sve je vec receno, ne bih imao nista da dodam...sem :

S'verom u Boga i Partizan, samo napred.
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
INFORMACIJA ŠTA SE DEŠAVALO PRE UTAKMICE, a koju malo ko zna. Danas sam bio u Zemunelu i ispričano mi je šta se dešavalo iza kulisa.


Igrači Vojvodine su 35-minuta pre početka izašli iz
svlačionice na glavni teren da se zagrevaju, a Partizanu je rečeno da idu
na pomoćni teren, što su i uradili.


U 20.05, znači 10 minuta pred početak
utakmice, i jedni i drugi su se povukli u svlačionice. Kada su Partizanovi
igrači hteli da izađu u hodnik očekujući da sudije izvedu obe ekipe na glavni
teren, domaćini su im rekli: "Ostanite u svlačionici još 7-8 minuta. Kasniće se
malo zbog nereda navijača!?" Prihvatili su takvo objašnjenje i ostali u
svlačionici.

Za to vreme, igrači Vojvodine su na kvarno otišli na pomoćni
teren i nastavili zagrevanje još 20-ak minuta, jer su znali za isceniran dogovor
i da će se kasniti ne 7-8 minuta (kako je rečeno Partizanu), nego minimum
25 minuta, pa im je dobro došlo da lagano trčkaraju i održe temperaturu i tonus

mišića.


Kada su videli da se sa početkom odugovlači, igrači
Partizana su tražili da onda oni izađu na glavni teren i nastave zagrevanje, kad je
već Vojvodina izašla na pomoćni, ali im ORGANIZATOR TO NIJE DOZVOLIO !!!. Rečeno je:
"Sačekajte još malo, evo sad će!" Tada su igrači Partizana poludeli šta se radi
u režiji formalnog domaćina Vojvodine i domaćina na čijem stadionu je
organizovana ova lakrdija, a sve u cilju da igrači Partizana na teren izađu
nezagrejani, što je vrlo opasno za povređivanje igrača, a sigurno i po rezultat.

Pošto su igrači morali da skakuću i cupkaju u svlačionici, razumnjivo je što su
se svi razbesneli, a posebno Ilijev. Tejgo se u neverici hvatao za glavu i ponavljao je
da je to NEVEROVATNO!!!


Kada su konačno obe ekipe predvođene sudijama izašle u tunel, Krstajić je demonstrativno izveo sve igrače Partizana da protrče terenom na kome će se igrati barem pola minuta, da osete travu pod kopačkama i atmosveru na tribinama, jer je nezamislivo da igraš bilo koju utakmicu, (a ne finale kupa), a da nisi protčao trenom pre utakmice.


SVE SU TO PAKOSTI I PODVALE KOJIMA SU SE SLUŽILI FORMALNI
DOMAĆINI VOJVODINA, KAO I PRAVI DOMAĆIN ZVEZDA, KOJA IM JE OMOGUĆILA GOSTOPRIMSTVO !

Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=95022#ixzz1MB51XPC4


jedan komentar sa centrale-i da se ovako nesto desilo ne bi me zacudilo nimalo, da li neko ima vise informacija o ovome...
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Svaka čast momcima za trofej,a i ovom Miloviću iz Sporta.
Jedan od rijetkih koji je stvari napisao pravim riječima.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Mada sam znao da ce me to kostati mnogo nerava, nije me mrzelo da provedem celo posle podne i vece citajuci komentare po forumima raznih sportskih stranica. Zapanjujuce je koliko daleko odlazi mrznja i frustriranost osoba iz protivnickih tabora. Znamo svi mi da se uspeh u Srbiji ne prasta, kao sto takodje znamo da je ovo poslednja grana sporta na kojoj demonstriramo superiornost naseg sportskog drustva, i sa te strane gledano, jasno mi je da u toj borbi simpatizeri drugih klubova koriste sva sportska i manje sportska sredstva u borbi za svoju sportsku (i ne samo sportsku) egzistenciju. Medjutim, zaslepljenost tih osoba vise nema nikakve veze sa sportom, a ni realnoscu. Najzalosnije, a ujedno i najjezivije u celoj ovoj situaciji je da pozadina ovih dogadjaja prelazi okvire sportskog i poprima politicku konotaciju, sto implicira je da je ovo planski uradjeno i da je u pitanju konspiracija koja opasno podriva drzavni sistem Srbije. Nadam se da ce ovi iz FSS da budu bar zs toliko mudri pa da zatraze da UEFA napravi arbitrazu (ili bar preporuku) u vezi ovog incidenta , i da isto tako zahteva od MUP-a da ispita pozadinu i eventualne politicke motive ovog nemilog dogadjaja, a da eventualne krivce pozove na odgovornst - kako zbog ugrozavanja drustvene i privatne imovine, tako i zbog ugrozavanja nacionalnih interesa i jedinstva Srbije.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ovo iz komentara sa centrale deluje prilično logično i uklapa se sa dosta stvari primećenih na terenu.. Pitam se dal će neko to javno da ispriča..
 

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Pošto će tema verovatno uskoro pod ključ, želim da iskoristim priliku da čestitam celokupnom FK na osvojenom trofeju. Nisam želeo niti želim bilo šta da pišem o dešavanjima pre, sa i nakon utakmice a koja se i dalje odvijaju jer mislim da ne bih znao ni odakle da počnem ni da li bih se ikada zaustavio. Sve je uglavnom ispisano. Ovo možda jedino donekle može da dočara sliku :puke(mi se naravno ne računamo u ovog zelenog).

Samo bih iskoristio za kraj onu poruku koju koristi PFC_D a.k.a Makarije, koja glasi: Udri ciganina, (rendom nastavak).
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ako je ovo najbolje što umeju, onda nemamo šta da brinemo.

Tanasijev komentar je precizno objasnio sve..
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Све су учинили да нам овај трофеј учине најслађим могућим... Свака им част, успели су у томе! Свака част свима, дупла круна је наша, и то је најбитније...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Snimci su posle sviranog prekršaja,tako da ne pokazuju kako je došlo da faula,nego šta je prouzrokovao.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Mada sam znao da ce me to kostati mnogo nerava, nije me mrzelo da provedem celo posle podne i vece citajuci komentare po forumima raznih sportskih stranica. Zapanjujuce je koliko daleko odlazi mrznja i frustriranost osoba iz protivnickih tabora. Znamo svi mi da se uspeh u Srbiji ne prasta, kao sto takodje znamo da je ovo poslednja grana sporta na kojoj demonstriramo superiornost naseg sportskog drustva, i sa te strane gledano, jasno mi je da u toj borbi simpatizeri drugih klubova koriste sva sportska i manje sportska sredstva u borbi za svoju sportsku (i ne samo sportsku) egzistenciju. Medjutim, zaslepljenost tih osoba vise nema nikakve veze sa sportom, a ni realnoscu. Najzalosnije, a ujedno i najjezivije u celoj ovoj situaciji je da pozadina ovih dogadjaja prelazi okvire sportskog i poprima politicku konotaciju, sto implicira je da je ovo planski uradjeno i da je u pitanju konspiracija koja opasno podriva drzavni sistem Srbije. Nadam se da ce ovi iz FSS da budu bar zs toliko mudri pa da zatraze da UEFA napravi arbitrazu (ili bar preporuku) u vezi ovog incidenta , i da isto tako zahteva od MUP-a da ispita pozadinu i eventualne politicke motive ovog nemilog dogadjaja, a da eventualne krivce pozove na odgovornst - kako zbog ugrozavanja drustvene i privatne imovine, tako i zbog ugrozavanja nacionalnih interesa i jedinstva Srbije.

Isti slucaj.Zato danas nisam ni pisao na forumu,prosto su me interesovale reakcije,mada skoro nikad ne idem na druge forume.Bio sam na nekim navijackim sajtovima slanine i ostao zapanjen kolicinom ciganskih kompleksa.Kolika mrznja,jbte!Zamislite taj stepen retardacije i licemjerja da neko ide na sajtove drugih timova i da komentarise utakmicu koja se uopste ne tice njihovog kluba.Daju slaninarima satro podrsku,cestitaju na napustanju,zale ih i proglasavaju moralnim pobjednicima .I sve to uz neizrecivu kolicinu izliva mrznje,frustracije,kletvi,poziva na zajednicku akcijtu i sl.STRASNO.Ne vjerujem da bilo gdje postoji takav stepen licemjerja,dvostrukog morala,KURVALUKA,kao sto postoji u mentalitetu pristalica droljice iz rupe.Kakav je to nesoj,sunce ti!Jos jednom sam se uvjerio,da mada zivimo u istoj zemlji Grobare i musavce razdvaja OKEAN u pogledu stava,navijackog mentaliteta,odsustva bilo kakvog osjecaja za sramotu kod rupasha.Ovo vjerovatno ide u off,ali morao sam to da stavim kao utisak.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Psi laju karavani prolaze. Kup je nas i to je bitno. Danas kan kan ili kit ket ,kako li vec, kaze oni su uzeli kup. :D Lukic ne priznaje titulu, Kit ket kup, sta da radimo?
Imam za njih dvojicu nekoliko lekcija fudbala

http://www.youtube.com/watch?v=AEKFCD1I-IA
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Seća li se ko finala kupa 1997?

Prvo finale slanine posle ko zna koliko godina, prva realna šansa da uzmu trofej, u prvoj utakmici 0:0 u Novom Sadu, u revanšu u rupi cigani vodili 1:0 do 88 minuta, a onda Vojvodina daje gol koji se poništava zbog ofsajda.. inače bi pri 1:1 kup otišao Vojvodini..

Na usporenom snimku se jasno vidi da je gol ustvari autogol Njeguša, i da o ofsajdu nema ni govora.. posle nekoliko minuta prekida, utakmica se ipak nekako završi..

Zašto ovo pričam?

Koliko ljudi se seća tog finala? Koliko "navijača" Vojvodine koji su sinoć došli na piknik uz Minakvu se seća toga, ili je uopšte čulo za to?

Za koju godinu niko neće ni da pita šta se desilo u ovom finalu kupa, ostaće rezultat i to je to..
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
KUP JE NAS!!!
Moram da se zahvalim SS,igracima i svima koji su ucinili da se danas ovako lepo osecam,tu mislim i na navijace komsinice koji su mi ovaj trofej ucinili jos drazim. 'fala vi!

Kakvo kukanje i plakanje pa to je cudo jedno,a ja danas imam neku opasnu kurcobolju pa mi bas nekako drago da ih gledam onako nemocne i jadne.

Praznik za usi danas ceo dan gde god se nadjem,milina jedna...

HVALA TI PARTIZANE!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ajde narode, poslednji komantari pa da arhiviramo temu, a oni neka se bave sa ovom temom na njihovim forumima dokle žele, mi imamo pametnijeg posla... dupla kruna, zar ne!
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
@Medjutim

Osnovna razlika lezi u tome sto je nase Sportsko Drustvo napravilo takvu DOMINACIJU na svim sportskim borilistima da ove jajare iz nizerazrednih klubova jednostavno vise ni ne znaju sta da rade.Zadnja kap je bio FUDBAL i put ka 4. uzastopnoj tituli i DUPLOJ KRUNI.Seljacine su jednostavno ostale bez trunke nade pa prete cak i napustanjem lige.Mislim,to je za anale.To samo DECA mogu da naprave,kada su razocarani cinjenicom da susedna ulica ima JACU ekipu,pa trce kevama da se zale:)
To su danas zvezda i vojvodina.Zato oni i ne pominju 1997.Nije im tako tesko palo,kao ovo danas:).Utoliko mi je ovaj kup drazi.
Sa kvalitetima ljudi koji sede u upravi ovih nizerazrednih klubova,ovo ce biti samo pocetak...nadam se:)
Ne treba se sada zaustaviti,nego pojacanja pa juris i na PETU titulu.Razbucajte ih kao salatu,da se NIKAD ne oporave,sve im yebem po spisku (pardon) :)

Cestitke nasim momcima na osvajanju kupa.Smireno do kraja momci,da uzmemo DUPLU pa onda da u miru podvucemo crtu.
Hvala jos jednom,rukovodstvu,igracima,strucnom stabu i naravno GROBARIMA!
Pozdrav iz Kanade.
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top